18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
htr83 2013-07-21, 21:54 1
piwo za Urbana
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-07-21, 22:03 7
czarek00 napisał/a:

[...]dlatego my lewacy będziemy jedyną siłą która jest w stanie podnieść naród z kolan [...].



Zgłoś
Avatar
c................0 2013-07-21, 22:22
Ojej mając bonusowy chromosom potrafisz wstawić obrazek na forum. Masz za to piwo.
Zgłoś
Avatar
Bechel 2013-07-22, 0:29
Gdzie można zamówić pre-order? ;D
Zgłoś
Avatar
bachi1997 2013-07-22, 2:31
Słyszę tą muzykę i wracają wspomnienia z dzieciństwa
Zgłoś
Avatar
pudel89 2013-07-22, 13:45
Ale ta gra już powstała nazywa się malwersi.pl
Zgłoś
Avatar
mucha505 2013-07-22, 13:59
Cytat:

Za hajs z podatków baluj
Sejm ma melanż



Istny geniusz ;d
Zgłoś
Avatar
NightMarePOL 2013-07-22, 15:19 2
Chyba znalazłem okładkę


Trochę już nie aktualna
Zgłoś
Avatar
RapujacyToster 2013-07-22, 18:26
beno1 napisał/a:

Założę się że jakbyście byli na ich miejscu robili byście dokładnie tak samo. Jakby wam kumpel załatwił pracę np w urzędzie za ładne pieniądze to byście pewnie pomyśleli "o nie, przecież jestem niekompetentny na to stanowisko, są ludzie bardziej wykształceni i odpowiedni, to jest praca dla nich, dla dobra firmy, kraju i ogółu, rezygnuję" pierdolilibyście, bo każdy orze jak może. Najpierw zobaczcie jakimi kurwami wy jesteście a potem osądzajcie polityków że są takimi samymi kurwami jak wy xd



Donald myślałeś że jak ustawisz inną płeć to cię nie poznam ?
Zgłoś
Avatar
.:hannibal:. 2013-07-22, 20:41
Wie ktoś co to za nutka?
filmik zajebisty
Zgłoś
Avatar
NietoperzowyToperz 2013-07-23, 2:04
NightMarePOL napisał/a:

Chyba znalazłem okładkę
Obrazek

Trochę już nie aktualna



Już chciałem to wstawić -.6 ale masz kurwa szczęście .... łap piwko

.:hannibal:. napisał/a:

Wie ktoś co to za nutka?
filmik zajebisty



I że tak zapytam se jaja robisz ? Bo mam nadzieje że tak
Lecz dla zaspokojenia twojej wiedzy to main sound gta san andreas nigga on the horse, fuck this thread im outta here
Zgłoś
Avatar
stud3nt 2013-07-23, 18:33 1
Jerzy_Michał napisał/a:

(...)



Brzmi logicznie, ale...

Wiele przewidywań i szacunków brzmi logicznie i rozsądnie - do czasu realizacji. Wtedy do gry włącza się jeden lub więcej czynników, których nie wzięto wcześniej pod uwagę - i wywraca wszystko do góry nogami.

Np. mentalność polskich obywateli. Murzyn nie zaakceptuje pensji miesięcznej, muszą być dniówki, góra tygodniówki (nie potrafią oszczędzać), Norweg nie wyniesie nawet spinacza z zakładu pracy. A Rosjanie to pewnie i meble by powynosili, gdyby ich nie pilnowali.

A Polak? Okupacja, 50 lat komunizmu, 25 lat komunizmu bis - to zmieniło nasz kraj w STRASZNY sposób.

W skrócie - jestem przekonany, że po wprowadzeniu dzikiego kapitalizmu, nasz kraj podzieli się na grupkę bogaczy i olbrzymie rzesze zdemoralizowanych, niewykształconych nędzarzy. Może nie będzie to aż tak plastycznie widoczne, ale będzie. W Ameryce się udało - bo tam przez wiele lat emigrowali silni, zaradni ludzie z nastawieniem na osiągnięcie czegoś. Jechali z założeniem, że będą ciężko pracować i się dorabiać. Ilu takich ludzi znajdziesz w Polsce? Bardzo niewielu. Strzelał do nich Hitler, Sralin dobił, komunizm zdemoralizował, postkomunizm oszukał i zdradził, a potem wyrzucił za granicę.

U nas to się nie uda.

Jestem zwolennikiem teorii księdza Robaka z 'pana Tadeusza' - najpierw trzeba oczyścić dom. Nasłuchiwać i gromadzić jak najwięcej informacji o raku toczącym nasz kraj, a potem uderzyć, wyrwać pierdolone chwasty i unieszkodliwić. Więcej nie napiszę - moje poglądy są dość radykalne i zdecydowane, jeszcze się jakieś służby zainteresują zamiast ścigać prawdziwych bandytów.
Zgłoś