18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
meil1 2013-07-21, 12:33 45
Kurwa smutne jest to co zrobili z moim krajem... chciałbym, ale nie potrafię się z tego śmiać...
Zgłoś
Avatar
kalibko 2013-07-21, 12:48 87
Jestem na lewelu sołtys:D

Ale dopiero zaczynam
Zgłoś
Avatar
c................0 2013-07-21, 12:57 53
Do wszystkich wierzących w PiS-y PO i inne odpadki po okrągło stołowe : uważacie się za postępowych i nowoczesnych, lecz w rzeczywistości jesteście niedouczonym, aroganckim zaborczym na kasę produktem K. K. Nie macie pojęcia, ani kompetencji w zakresie implementacji współczesnych instytucji rozwoju gospodarczego i kapitału społecznego ,kapitał jaki został wypracowany po wojnie przez naszych dziadków rodziców , został roztrwoniony , gospodarka zrujnowana tak zadbaliście o dobrobyt dla własnych ,dzieci , wnuków , młodzi bez perspektyw życiowych uciekają z kraju za pracą po waszej transformacji ustrojowej są same długi które z dnia na dzień rosną lawinowo obecnie dług wynosi około biliona dlatego takich jak wy powinno się utylizować za zniszczenie kraju , dzięki wam , niektóre dzieci pójdą głodne dlatego my lewacy będziemy jedyną siłą która jest w stanie podnieść naród z kolan Przywrócić Godność Przywrócić Prawo , prawo będzie Prawem - kiedy przejmiemy władzę doprowadzimy do rozliczenia złodziei tak z prawej jak i z lewej strony politycznej, przywrócimy szacunek dla ludzi pracy po przez likwidację umów śmieciowych , wyzysk pracodawcy po przez (wykorzystywanie ciężkiej sytuacji pracownika do zaniżania wynagrodzenia) nie zapomnimy o pracodawcach stworzymy przejrzyste czytelne ustawy podatkowe obniżymy podatki ,Urząd Skarbowy będzie przyjacielem a nie tak jak obecnie narzędziem do niszczenia przedsiębiorczości . Polityków , Kościół pozbawimy przywilejów do okradania państwa , zerwiemy konkordat nie może być tak że pobieracie tak wysokie apanaże np. arcybiskup Sławoj Leszek Głódź który pobiera generalską emeryturę wysokości 10 tyś zł, za 13,5 lat służby do tego po odejściu otrzymał odprawę wysokości 250 tyś zł obecnie do tego pobiera kościelną pensję wysokości 4,5 tyś zł . Oto wielka tajemnica wiary : złoto , euro i dolary ! dzieci chodzą głodne wszędzie bieda Rodziny się rozpadają dlatego pozbawimy was przywilejów okradania państwa kosztujecie nas rocznie 10 miliardów niech wierzący kładą na wasze utrzymanie religia powróci do sal przy kościelnych - ZUS zapłacicie sami za siebie na zasadzie działalności gospodarczej , nie zaniżone składki na ZUS 200 złotych , zryczałtowany podatek dochodowy 134 zł, nie może być tak że prowadzący działalność gospodarcza zmuszony jest do płacenia składki wysokości obecnie 1050 zł natomiast bezrobotny zobowiązany jest na NFZ płacić miesięcznie 349zł , kler 47 zł . Gdzie strajk tam wy z ołtarzem , dziś ludzie nie martwią się z powodu utraty wiary martwią się o swój byt . Bardzo zadbaliście z solidaruchami o swoje dobra - grabiąc dla siebie majątek narodowy - przechwalacie się jak to 400 kościołów postawiliście bez zezwolenia - należało postawić 400 szpitali - domów starców wtedy byście zasłużyli na szacunek a tak zasługujecie na pogardę i wieczne potępienie amen. Obecnie w kraju jest 11tyś. Kościołów . Dlatego jedyną siłą nadzieją będziemy my , z dnia na dzień będzie nas więcej i zaczniemy budować zalążki nowej siły która się przeciw stawi złodziejstwu rozliczy wszystkich bez wyjątku winnych tego upodlenia Narodu , to naród będzie waszym sędzią - stworzymy miejsca pracy po przez ulgi w podatkach dla przedsiębiorców - kapitał wypracowany zostanie w naszym kraju co pozwoli nam zadbać o najsłabszych.
Zgłoś
Avatar
Jordan8 2013-07-21, 12:59
Padłem życiowe!!
Zgłoś
Avatar
k0rek 2013-07-21, 12:59 33
Zdobyłem poziom prezydent i jebnąłem się w brzozy
Zgłoś
Avatar
myx 2013-07-21, 13:02 6
Chciałem wziąć pseudonim "Bolek" ale był już zajęty
Zgłoś
Avatar
Akuserareshon 2013-07-21, 13:06 3
Jaka ocena na Metacritic? Warto grać czy chłam? Ujdzie mi na Pentium II 300Mhz, 64MB RAM?
Zgłoś
Avatar
Caban1908 2013-07-21, 13:22 5
@up
o kurwa, widzę że ciężko na sprzęcie komputerowym oszczędzasz :E
Zgłoś
Avatar
AlexStrife18 2013-07-21, 13:37
Ktoś się orientuje czy istnieje podobna gra pod system android?
Chętnie bym sobie jaja porobił
Zgłoś
Avatar
Mannerheim1610 2013-07-21, 13:37
A gdzie Kaczyński??
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-07-21, 13:59 4
tu nie ma co się śmiać, tu trzeba płakać
Zgłoś
Avatar
xskullx 2013-07-21, 14:04
Aż chciałoby się zagrać.
Zgłoś
Avatar
beno1 2013-07-21, 14:12 16
Założę się że jakbyście byli na ich miejscu robili byście dokładnie tak samo. Jakby wam kumpel załatwił pracę np w urzędzie za ładne pieniądze to byście pewnie pomyśleli "o nie, przecież jestem niekompetentny na to stanowisko, są ludzie bardziej wykształceni i odpowiedni, to jest praca dla nich, dla dobra firmy, kraju i ogółu, rezygnuję" pierdolilibyście, bo każdy orze jak może. Najpierw zobaczcie jakimi kurwami wy jesteście a potem osądzajcie polityków że są takimi samymi kurwami jak wy xd
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2013-07-21, 14:24 1
@beno1
Taka już nasza mentalność, dymają nas od dziecka od samej góry, więc samemu musisz dymać innych, by być wyżej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie