18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Separatystyczni bojownicy z Frontu Wyzwolenia Beludżystanu (BLF) opublikowali film ukazujący zasadzkę na pakistański konwój wojskowy. Akcja miała miejsce 14 lipca 2020 r. Śmiało od 40-tej sekundy:



Rebelianci BLF twierdzili, że zabili w tym ataku „dziesiątki”, podczas gdy raport rządu pakistańskiego o incydencie twierdził, że zginęło ośmiu żołnierzy, a pięciu zostało rannych.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-08, 1:42 4
Jebać to ścierwo zawsze i wszędzie, zatem cieszmy się jak się zabijają wzajemnie, gdyż nic lepszego nie może spotkać cywilizacji łacińskiej w kwestii kozojebców.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2020-11-08, 3:34 11
To jakies ameby kurwa a nie wojsko. Jadą w konwoju, pierwszy ma rozpylacz i zamiast po pierwszym napierdalaniu przyspieszyc, odpowiedziec ogniem i wyjechac ze strefy, to te ciule parkuja i wysiadaja.
Zgłoś
Avatar
P................z 2020-11-08, 13:08 6
Ten pierwszy kierowca to niezły cwel, uciekł z fury zostawiając chłopaków na pace
Zgłoś
Avatar
c................k 2020-11-08, 13:58 1
Jak ja Cię szanuję, panie Salieri. Przesyłam pozdrowienia
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-11-08, 14:09 3
remi1982 napisał/a:

To jakies ameby kurwa a nie wojsko. Jadą w konwoju, pierwszy ma rozpylacz i zamiast po pierwszym napierdalaniu przyspieszyc, odpowiedziec ogniem i wyjechac ze strefy, to te ciule parkuja i wysiadaja.



i każdy mówi że amerykanie to pizdy a prawda jest taka że amerykanie napierdalają to ścierwo równo od kilkunastu lat i jak jest atak na amerykanski konwoj to pierwsze co robi gosc przy ckmie to nakurwia na oslep tam skad strzelaja, takie cwiczenia u nich to juz jest odruchowa reakcja a tutaj pierwsze co robi gosc przy ckmie to spierdala do rowu a jego kumple na pace
Zgłoś
Avatar
xoludus 2020-11-08, 14:23 4
pamietajcie, ze nie warto isc do wojska i walczyc za tych durniow w garniturach
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-11-08, 14:31 1
xoludus napisał/a:

pamietajcie, ze nie warto isc do wojska i walczyc za tych durniow w garniturach


Nie wiem czy wiesz ale teraz nie chodzi się do wojska tylko na służbę czy do pracy. Na nieszczęście znieśli zasadniczą służbę i wymyślili tik tok!!!
Zgłoś
Avatar
Snajkers 2020-11-08, 17:02 1
Mam nadzieję, że kamerzysta zdechł.
Zgłoś