18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Zaskoczona
-=coma=- • 2014-07-17, 9:44
Zajęcia z seksuologii dla przyszłych pielęgniarek. Prowadzący omawia właśnie zasady samokontroli piersi i jąder oraz niebezpieczeństwa wynikające z zagrożenia nowotworami tychże narządów. W pewnym momencie jedna ze studentek pyta się siedzącego obok niej studenta:
- Słuchaj, a czy jak badacie sobie jądra, zdarza wam się erekcja?
- Zdarza się, w końcu to też stymulacja. Ale to nic nadzwyczajnego. - odpowiada student.
- No i co z tym robicie? - pyta dalej studentka.
- Nic? A co mamy robić - odpiera zdziwiony student.
- Czyli chodzicie cały dzień z tą erekcją?
- Nie, skąd. Samo mija.
- Samo mija???? Czyli męski członek może opaść bez orgazmu???? - pyta dalej bardzo zaskoczona przyszła pielęgniarka.
- Jasne. - odpowiada nie mniej zaskoczony student.
Po chwili zamyślenia, pokrywająca się purpurą złości studentka mówi:
- Zabiję skurwysyna...

Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-07-17, 9:53 97
zepsuł dobre ruchadełko
Zgłoś
Avatar
R................t 2014-07-17, 10:16 38
Moja żona jest medykiem, opowiadała mi o takie sytuacji:

Praktyki w szpitalu uniwersyteckim w Krk (jak jesteś pacjentem podpisujesz z automatu taką deklarację że studenciaki mogą oglądać twój przypadek"

Do pokoju z ok 18 letnim chłopakiem któremu coś się stało w jajko (uszkodzenie mechaniczne - jajko wskoczyło "do środka") wpadło 12 laseczek (wierzcie mi naprawdę ładne, wesołe dziewuszki). po omówieniu sprawy przez lekarza każda z nich ubrała rękawiczki i pomacała mu wora.

Nie wiem nawet jak to skomentować i co o tym myśleć, zastanawiam się jak zachował bym się na jego miejscu i mam nadzieję że by mi drąg porządnie stanął, pesząc te dziewoje (takie zwycięstwo małe) ale ale - tyle wiemy o sobie na ile nas sprawdzono.

Ps. jeśli to czytasz jednojajowcu to pozdrawiam. Szacun za przejścia musiało być ciekawie.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-07-17, 10:24 12
Up

dublujesz sam siebie?

sadistic.pl/jajko-na-miekko-vt305517.htm
Zgłoś
Avatar
R................t 2014-07-17, 10:50 5
Up. to mnie pozwij leszczu

Dałem w komentarz a potem uznałem ze nadaje się na temat. moje własne to mi wolno co nie?
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-07-17, 10:56 8
Up

pod Twoim tematem dałem piwo natomiast nie lubię czytać dwa razy tego samego toteż na przykład nie jestem w stanie przebrnąć żadnej książki napisanej przez Maję Lidię Kossakowską...
Zgłoś
Avatar
R................t 2014-07-17, 11:14 18
to sory za "Leszcza"
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2014-07-17, 12:24 4
hehe, a ja go zgłosiłem za duplikat ciekawe co admin zrobi

haha wyjebał nie będzie piwek kolego!
Zgłoś
Avatar
R................t 2014-07-17, 12:30 18
hahhaha chuj ci w dupę kolego
Zgłoś
Avatar
CbK 2014-07-17, 15:24 1
No i co w tym dziwnego? Chyba każdy z was kiedyś powiedział "No weź, bo tak będzie stał do wieczora!".
Aha, no tak! Większość tutaj naczytała się reklam "silna erekcja w zasięgu ręki"
Zgłoś
Avatar
sadolek 2014-07-17, 20:09
Głupio się przyznać ale nie czaję. Wytłumaczy ktoś?
Zgłoś
Avatar
klocek_666 2014-07-17, 20:30 4
@sadolek: jakiś "pacjent" ją namówił, aby pomogła mu pozbyć sie wzwodu, żeby nie stał mu cały dzień
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2014-07-18, 16:53
grudzin7, ty jebany konfidencie.

Tak trzymać!
Zgłoś