18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
C................s 2018-05-22, 10:23 8
Spiderowski napisał/a:


Ktoś serio musi mieć mega małego pindola skoro tak się spina kiedy ktoś mu się wryje przed maske. Ani w domu nie będzie szybciej, ani korona z głowy mu nie spadła, ani nie musiał gwałtownie hamować ale kurwa sapie choćby mu matke zbesztano.



Zazwyczaj te jednostki które wiecznie się wpierdalają komuś pod maskę, kiedyś nie zdążą i pół biedy jak tylko samochód pogięty. Trąbić, lać, pluć prosto w ryj może nauczą się jeździć normalnie.

Ktoś serio musi mieć mega małego pindola skoro tak się wpierdala komuś przed maskę. Ani w domu nie będzie szybciej, ani korony w nagrodę nie dostanie, ale kurwa cieszy się jak by komuś matkę zbeształ.
Zgłoś
Avatar
mrkuchar 2018-05-22, 11:41 5
Co tu dużo pisać, większość polskich kierowców to jeżdżące bydło..
Zgłoś
Avatar
~Angel 2018-05-22, 13:44 2
Abraxus napisał/a:

Dlaczego ludzie w drogich luksusowych autach uważają, że mogą na drodze więcej i prawo ich nie dotyczy?



Bo ich stać na zapłacenie ewentualnej kary.
Zgłoś
Avatar
contracts 2018-05-22, 15:17 1
Mogła nie stawiać oporu to by jej ryja nie obili przy okazji
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-05-22, 20:24
Abraxus napisał/a:

Dlaczego ludzie w drogich luksusowych autach uważają, że mogą na drodze więcej i prawo ich nie dotyczy?


żadna cipa tego nie zrozumie, ale tak po prostu się dzieje,
gdy jedzie ktoś drogim autem i szybko, wszyscy mu ustępują, nawet psy, choćbyś przeginał z przepisami ruchu drogowego, ale Ty i tak nie doświadczysz podobnych wrażeń
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2018-05-22, 21:30
Velture napisał/a:


Uwielbiam ten tok rozumowania.
Ktoś ma pierwszeństwo i jakiś zjeb mu wymusza a potem przychodzi taki typ jak ty i pierdoli, że wina tego co miał pierwszeństwo na zasadzie "bo mógł odpuścić".

Kurwa cudowne to jest.

Jak ci będą córkę gwałcić to powiesz, że mogła przecież nie stawiać oporu to by jej ryja nie obili przy okazji?


Kurwa, on przecież był już ZA SYGNALIZATOREM. Miał zadzwonić w miedzyczasie do wróżbity Macieja czy się nie zmieniła faza, czy co?!? A to, ze ten kretyn nagrywający ma zielone nie upoważnia go do wjazdu na skrzyżowanie na pałe, bo zanim wjedzie ma obowiązek poczekać aż zjadą ze skrzyżowania pojazdy z kierunku kierującego, a nie zielone, to zamykamy oczy i gaz do dechy!
Zgłoś
Avatar
paul78 2018-05-22, 21:36
I tak najgorsze są wyścigi tirów na autostradzie. Nic dziwnego, że potem ktoś "dziękuje" blokując ciężarówkę.
Zgłoś
Avatar
piterek098 2018-05-22, 22:23 2
gość w 4:40 jest jakiś pojebany. tam jest strzałka w lewo a nie w lewo i nawrót. on w ogólnie nie może takiego manewru wykonać i jeszcze dupe otwiera.
Zgłoś
Avatar
flaszka 2018-05-22, 22:39
piterek098 napisał/a:

gość w 4:40 jest jakiś pojebany. tam jest strzałka w lewo a nie w lewo i nawrót. on w ogólnie nie może takiego manewru wykonać i jeszcze dupe otwiera.



wez ty moze jeszcze raz pojdz na teorie z ruchu drogowego a potem zacznij sie udzielać. Jeżeli jest pozioma strzałka w lewo a sygnalizacja nie kierunkowa oraz jednocześnie nie ma znaku zabraniającego zawracanie to zawracanie jest dozwolone.
Zgłoś
Avatar
willoo 2018-05-22, 23:26
4:40 rzeczywiście mógł zająć lewy pas... pytanie czy musiał ?
Zgłoś
Avatar
oleyu 2018-05-23, 11:28
Śmieszy mnie taki gość, co przed 6 minutą czepia się gościa, co przepuścił karetkę.
Widać jak szybko przyspieszył po zapaleniu się zielonego, a facet jak wjeżdżał to stał pod sygnalizatorem.
Dla mnie to zwykłe buractwo.
Zgłoś
Avatar
Miacholl 2018-05-23, 15:46
@Flaszka dałem @piterek piwo, gdyż na komórce wydawało się, że ma kierunkową sygnalizację. Potem zdałem sobie sprawę, że znam to skrzyżowanie i jest tam nie kierunkowa sygnalizacja Masz rację mógł zawracać, a złotówa jak zwykle wymusiła.
Zgłoś
Avatar
willoo 2018-05-23, 20:34
pojebało tych poznaniaków w 10 minucie...
Zgłoś
Avatar
Fafik_599 2018-05-24, 14:02
@Abraxus
Ja na miejscu drogówki takim korpo zjebom ładował bym mandaty pod górną poprzeczkę i dodatkowy pakiet pkt. tak profilaktycznie. Aaa i śmiejżelka z gardła prosto w pysk za buractwo.
Zgłoś