18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-05-21, 17:24 5
Czy mogę otrzymać pełną wersję "wiązanki" z ostatniego filmiku. W dobrej jakości...
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2018-05-21, 18:14
Jakim cudem można jechać tak jak ten ostatni, przecież oczywistym jest siedzenie przy samym pasie, aby gość widział cię w lusterku + jak coś, ktoś cię nie zmiażdżył na spółkę, jak nie wyhamuje...
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-05-21, 18:25
Gdzie jest końcówka filmiku z ostatnich sekund ?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-05-21, 18:30 3
Hranipex napisał/a:

Czy mogę otrzymać pełną wersję "wiązanki" z ostatniego filmiku. W dobrej jakości...


Chyba tak szło:
Cytat:


Kurwa ty chuju. Pierdolony kurwa kretynie

Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2018-05-21, 18:55 1
motyla noga
Zgłoś
Avatar
kothletino 2018-05-21, 19:21 4
W większości to zamiast normalnego dźwięku z klaksonu ludzi powinni mieć krotką zapętloną wiadomość puszczaną z megafonu, coś w stylu "dzieee kurwa, dzie dzie dzieeee kurwa"
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2018-05-21, 20:56
3:50- O jak ja kurwa nienawidzę pedałów co blokują lewy pas, a ten pedał to specjalnie go blokował, by mieć filmik. Ale coś mu nie wyszło bo astrą go prawym wyprzedził i kulturalnie zwolnił przed ograniczeniem.
Zgłoś
Avatar
fixa 2018-05-21, 21:14 2
Wow, no to jakiś zjazd posiadaczy małych penisów, i to często po obu stronach kamerki o_O
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2018-05-21, 21:40 3
5:40 to zwykłe kurewstwo nagrywającego. Podobnie z resztą jak i 4:40.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-05-21, 21:57 27
Cytat:

5:40 to zwykłe kurewstwo nagrywającego. Podobnie z resztą jak i 4:40.


Uwielbiam ten tok rozumowania.
Ktoś ma pierwszeństwo i jakiś zjeb mu wymusza a potem przychodzi taki typ jak ty i pierdoli, że wina tego co miał pierwszeństwo na zasadzie "bo mógł odpuścić".

Kurwa cudowne to jest.

Jak ci będą córkę gwałcić to powiesz, że mogła przecież nie stawiać oporu to by jej ryja nie obili przy okazji?
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-05-22, 4:10 1
Ale poruszanie się po drodze to nie gwałt analny

Problem jest taki że z ludzi w samochodach wychodzi żółć i życiowe frustracje które potem przekładają się na innych kierowców.
Ktoś serio musi mieć mega małego pindola skoro tak się spina kiedy ktoś mu się wryje przed maske. Ani w domu nie będzie szybciej, ani korona z głowy mu nie spadła, ani nie musiał gwałtownie hamować ale kurwa sapie choćby mu matke zbesztano.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2018-05-22, 8:11 7
donkapusta napisał/a:

5:40 to zwykłe kurewstwo nagrywającego. Podobnie z resztą jak i 4:40.



W ogóle mogli spierdalać do rowu, bo jaśnie pan nie mógł poczekać dwóch sekund taka januszowa logika: przepisy dla wszystkich tylko nie dla mnie
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-05-22, 8:39 10
Spiderowski napisał/a:

Ale poruszanie się po drodze to nie gwałt analny

Problem jest taki że z ludzi w samochodach wychodzi żółć i życiowe frustracje które potem przekładają się na innych kierowców.
Ktoś serio musi mieć mega małego pindola skoro tak się spina kiedy ktoś mu się wryje przed maske. Ani w domu nie będzie szybciej, ani korona z głowy mu nie spadła, ani nie musiał gwałtownie hamować ale kurwa sapie choćby mu matke zbesztano.


Wymuszającemu też by kurwa korona nie spadła jakby jechał przepisowo...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-05-22, 9:03 5
Dlaczego ludzie w drogich luksusowych autach uważają, że mogą na drodze więcej i prawo ich nie dotyczy?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie