18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Pawehan 2023-10-12, 14:11
No i chuj mnie to kurwa obchodzi .
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2023-10-12, 14:38 1
Teraz,przed wyborami,truchleję na samą myśl,do czego by dochodziło,gdyby Polacy mieli taki łatwy,powszechny dostęp do broni jak np w USA..
Zgłoś
Avatar
Kriski 2023-10-13, 0:14
Jeśli zrobić to w cywilizowany sposób to ma to sens, sebixy nie mają szansy na klamkę, debile to samo. Zwykły obywatel ma poczucie bezpieczeństwa. sebix wie że może stracić jajka.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-10-13, 1:11 1
Caanonierka napisał/a:

Teraz,przed wyborami,truchleję na samą myśl,do czego by dochodziło,gdyby Polacy mieli taki łatwy,powszechny dostęp do broni jak np w USA..


Uczciwi Polacy nie mają, pisuary za to niedawno wprowadzili ustawę że m.in. bandyci z WOT automatycznie pozwolenie dostają. A aby do WOT się dostać trzeba mieć zaświadczenie od proboszcza i kompletną książeczkę spowiedzi wielkanocnej. Ich szkolenia nie obejmują nawet obrony przed zielonymi ludzikami (aby się nam Krym nie powtórzył), za to mają dużo na temat pacyfikacji nieuzbrojonego tłumu. To jest zabezpieczenie na wypadek utraty władzy.
Zgłoś
Avatar
DerAmg 2023-10-13, 5:02
majeńka napisał/a:

Uczciwi Polacy nie mają, pisuary za to niedawno wprowadzili ustawę że m.in. bandyci z WOT automatycznie pozwolenie dostają. A aby do WOT się dostać trzeba mieć zaświadczenie od proboszcza i kompletną książeczkę spowiedzi wielkanocnej. Ich szkolenia nie obejmują nawet obrony przed zielonymi ludzikami (aby się nam Krym nie powtórzył), za to mają dużo na temat pacyfikacji nieuzbrojonego tłumu. To jest zabezpieczenie na wypadek utraty władzy.



Zwyczajnie pierdolisz.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-10-13, 23:53
Za dwa dni się przekonasz. Ja już mam kartę powołania.
Zgłoś