18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
Avatar
agrus11 Wczoraj 1:52 16
wiedzą, że idą na akcje i że trzeba będzie biec albo jakieś gwałtowne ruchy robić, a te debile w klapach i ledwo truchtają...
Zgłoś
Avatar
antidotum4 Wczoraj 2:09 37
Kurwa, przejebana akcja dla dzieci, czułe pożegnania z dziećmi, a te jebane dasilwy, TFU!! chuj im w dupe, bez krępacji odjebują gościa na oczach dzieci, niech ich ..
Czekam na ripostę, jakiś lincz lub inne pożytki..
Zgłoś
Avatar
inzGamon Wczoraj 4:43 1
Zastrzelili go w celu nabycia pistoletu?
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff Wczoraj 5:28 24
mam nadzieję, że może jeszcze dzisiaj w dziale hard będą filmy ze stosami ciał sprawcy i kolegów
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 Wczoraj 5:45 9
trzeba wrócić do 15wieku: powieszenie za żebro
Zgłoś
Avatar
PabloSkills Wczoraj 7:17
Miał być Żandarm a skończył jako Kapuśniaczek.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula Wczoraj 7:32 1
PabloSkills napisał/a:

Miał być Żandarm a skończył jako Kapuśniaczek.



Prędzej jako:

Zgłoś
Avatar
Janko Wczoraj 8:14 10
Brazylia to nie jest kraj do życia same kurwa dzikusy tam żyją
Zgłoś
Avatar
sothis Wczoraj 8:23
antidotum4 napisał/a:

Kurwa, przejebana akcja dla dzieci, czułe pożegnania z dziećmi, a te jebane dasilwy, TFU!! chuj im w dupe, bez krępacji odjebują gościa na oczach dzieci, niech ich ..
Czekam na ripostę, jakiś lincz lub inne pożytki..



To oczywiste, ze idąc zastrzelić gościa powinni najpierw pomyśleć o jego rodzinie zeby nie musiała na to patrzeć i mieć traumy. Tez uważam, ze żonę z progeniturą powinni humanitarnie odstrzelić najpierw.
Zgłoś
Avatar
Nazhir Wczoraj 8:28 1
antidotum4 napisał/a:

Kurwa, przejebana akcja dla dzieci, czułe pożegnania z dziećmi, a te jebane dasilwy, TFU!! chuj im w dupe, bez krępacji odjebują gościa na oczach dzieci, niech ich ..



za dużo filmów oglądasz.

Chłopaki jadą na akcję, jest dogodna sytuacja, ofiara jest zajęta rodzinką, a więc nie jest czujna, to się działa.

Jeszcze rozumiem, jakby był to film na monsterze - ale na sadistiku? Tu co chwila jest film z Brazylii, gdzie do lokalu wpada gość w klapkach i strzela do losowego gościa, przy okazji zabijając kilku postronnych. A w opisie jest napisane, że to syn zastrzelił ojca. To jest normalne. Życie to nie film, gdzie w ogóle przed strzelaniem trzeba strzelić płomienną mowę, tłumaczącą ofierze motywy działania.
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee Wczoraj 9:35
Może ktoś streścić bo nic się nie dzieje?
Zgłoś
Avatar
antidotum4 Wczoraj 10:41
Nazhir napisał/a:

za dużo filmów oglądasz.
Chłopaki jadą na akcję, jest dogodna sytuacja, ofiara jest zajęta rodzinką, a więc nie jest czujna, to się działa.
Jeszcze rozumiem, jakby był to film na monsterze - ale na sadistiku? Tu co chwila jest film z Brazylii, gdzie do lokalu wpada gość w klapkach i strzela do losowego gościa, przy okazji zabijając kilku postronnych. A w opisie jest napisane, że to syn zastrzelił ojca. To jest normalne. Życie to nie film, gdzie w ogóle przed strzelaniem trzeba strzelić płomienną mowę, tłumaczącą ofierze motywy działania.



Masz rację, białe wino wieczorem wypiłem i się rozrzewniłem, wróciłem do rzeczywistości i dziś już prawie nie mam emocji, przecież to zupełnie normalna sytuacja, tak rozum podpowiada.
Zgłoś
Avatar
argen64 Wczoraj 10:42
Z dziećmi się pożegnał, z żoną wydaje się, że nie zdążył.
Zgłoś
Avatar
Badboy11 Wczoraj 11:22
Żonka patuska wyjebane w skurwielu🤣
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie