18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
b................e 2015-05-04, 12:22 15
Wszyscy tutaj, którzy się spinają, widać, że nie obejrzeli do końca.

Gość jest trochę jebnięty, ale pięknie ich do pionu postawił.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2015-05-04, 12:36 25
cfaniack napisał/a:

czaje ze mozna sie przyjebac do policjanta...ale to juz przesada , takie przypierdalanie sie na siłe

Typ sposobem w jaki on sie do nich przypierdala, sam powinien załapać z 5 mandatów

Niech leci chuj na główna



rollins napisał/a:

jakich czasów ja dożyłem.. głupia policja jeszcze głupsi "obywatele"..



Tamtaramtam napisał/a:

Niech się ten kręcący w łeb jebnie.



Axikor napisał/a:

Niech się cwaniaczek przejedzie do USA, to zostanie za coś takiego poczęstowany ołowiem.



Wykalaczek napisał/a:

kurwa straznik teksasu sie znalazl niech se w dupe ta kamerke wsadzi



schab napisał/a:

łatwo byc cwaniakiem w stosunku do policjanta bo wie ze idiocie nic nie zrobia jak jest takim jebanym spolecznikiem to nich zwroci uwage jakims dresom pijacym alkohol



dadulek napisał/a:

zatrzymac kamerzyste debil.....



Hereticus napisał/a:

Nagrywający to zwykły cham bez kultury.
Nie mam nic do tego, że interweniował, ale sposób w jaki to robił wzbudza we mnie obrzydzenie.



leuke napisał/a:



o jeszcze jeden





Ja pierdolę... W jednym temacie tylu debili



Wy barany wiecie że bronienie policji już nie jest modne i nie ma za to wirtualnych piwek?!
Weźcie zróbcie coś dla tego kraju, wyjedźcie! Albo strzelcie sobie w łeb, nie będziecie problemem też w innym.
Zgłoś
Avatar
Patriota93 2015-05-04, 12:39 24
mowilem ze tutaj jest duzo panow.. A ten facet na filmie powiedzial, że siedzi w komisji.. ! Jego obowiazkiemjets obserwacja sluzb, bardzo dobrze ze ich nastraszyl mandatami, a chlopaczki widac ze swiezo po szkolce bo nawet prawa nie znaja.. gdyby tak zrobil zwykly obywatel To by mu wjebali 600 stow i 5pkt karnych albo i wiecej... wiec sie nie srajcie i nie stojcie tak w obronie policjantow, ktorzy nie znaja nawet prawa.. i tacy maja chronic? to ja podziekuje..
Zgłoś
Avatar
leuke 2015-05-04, 12:44 23
Szajba_Man napisał/a:





Ja pierdolę... W jednym temacie tylu debili



o jeszcze jeden
Zgłoś
Avatar
VIPwood 2015-05-04, 12:45 2
Oczywiście kolejna burza w strasznie, śmiertelnie poważnej sprawie.
Peace
Zgłoś
Avatar
Ozajasz 2015-05-04, 12:46
Kurwa, ale cyrk!
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2015-05-04, 12:47 2
leuke napisał/a:



o jeszcze jeden



Skoro sam się zgłaszasz ok, edytuje specjalnie dla ciebie.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2015-05-04, 12:59 9
Brakowało mi jeszcze stwierdzenia iż " A jeżeli cywil popełniłby takie wykroczenia to czy też cała sprawa skończyła by się z panów strony jedynie pouczeniem ? "
Popieram takie akcje . Kulturalnie pokazał panom policjantom iż nie są ponad prawem. Ich również obowiązuje to co zwykłego szarego obywatela. Brak szacunku dla policji właśnie bierze się z zachowania policjantów. Brak szacunku z ich strony w kierunku przepisów. Niestety jeżeli chcą karać muszą sami stosować się do każdych przepisów jak najpoprawniej.

VIPwood napisał/a:

Oczywiście kolejna burza w strasznie, śmiertelnie poważnej sprawie.
Peace


Tak to jest poważna sprawa. Podkopuje zaufanie do policji i państwa. Pokazuje obywatelom iż są pewne grupy zawodowo-społeczne którym wydaje się iż są ponad prawem. Policję porównałbym do rodziców. Jeżeli dają zły przykład zarażają jedynie innych takim złym zachowaniem. Obywatel widzi i myśli sobie " skoro oni mogą to czemuż by i nie ja " .
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-05-04, 13:04
Wie ktoś jak już się skończyło nagrywać ile razy zarobił pałą?
Zgłoś
Avatar
PustySocho 2015-05-04, 13:10 3
Pokolenie JP wyewoluowało i są teraz takie sytuacje jak wardęga etc. Zaczęło się o p. Stonogi co obrażał policjantów na służbie i zamiast przetrać na 48, to dali se wejść na łeb. Potem Wardęga który twierdzi ze policjant podczas akcji ma mu się legitymować.
Ale tak, TYLKO KORWIN.
Zgłoś
Avatar
gregor40 2015-05-04, 13:13 3
Jak się ktoś prawem posługuje to trzeba je znać. Art 243 kpk reguluje zatrzymanie obywatelskie jedynie W RAZIE PRZESTĘPSTW, nie wykroczeń. W razie wykroczeń nawet Policja nie stosuje zatrzymania chyba że 1) zachodzą podstawy do zastosowania wobec niej postępowania przyspieszonego lub 2)nie można ustalić jej tożsamości.

A Policjant pownien dostać mandat i po premii.
Zgłoś
Avatar
SilverSky 2015-05-04, 13:22 2
Bardzo dobrze, że się przyjebał do nich bo jak nasza kochana policja dopierdala się do ludzi na siłę wlepia mandaty za jakieś śmieszne rzeczy zamiast zająć się konkretnymi sprawami, jeżeli oni egzekwują prawo od obywateli to niech sami się do niego stosują bo ich ono też obowiązuje (nie są wyjęci z pod prawa) ! Tyle w temacie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2015-05-04, 13:22 1
@dQrw10nYk0k5

O kurwa! Nie wiedziałem, że na sadolu tylu policjantów siedzi.

To wlasnie stwierdzilem po zdecydowanie niedlugim czasie obcowania z ta stronka,pisalem,ze obrzydliwe i brzydze sie,rzygam i tfu.Postawa komentujacych pomaga mi zrozumiec dlaczego zyjemy(wsumie wy)w panstwie policyjnym wiec teraz zagladam jak internet mi sie skonczy,pozdro.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2015-05-04, 13:23 4
PustySocho napisał/a:

Pokolenie JP wyewoluowało i są teraz takie sytuacje jak wardęga etc. Zaczęło się o p. Stonogi co obrażał policjantów na służbie i zamiast przetrać na 48, to dali se wejść na łeb. Potem Wardęga który twierdzi ze policjant podczas akcji ma mu się legitymować.
Ale tak, TYLKO KORWIN.



Szczylu zamilcz.
Mleko masz jeszcze pod nosem wiec zwyczajnie zamknij ryj i wracaj na obiadek który mamusia ci ugotowała.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2015-05-04, 13:26
Ja nie będę tu bronił policji, ale pomyślcie, niech dostaną wezwanie, że ktoś wam się do domu włamał, i 100m przed domem zatrzymuje ich taki debil, i nie pozwala odjechać mając już nazwisko, gdy Ci mówią, że jadą na wezwanie. Co go to boli, żeby ich puścić, pojechać za nimi, albo nawet to olać i pójść z nazwiskiem na posterunek policji najbliższy, zapytać czy gościu dostał właśnie wezwanie...itp. itd.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie