18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Moby_Dick 2016-11-27, 23:19 1
- Halo, policja? Chciałbym zgłosić..
- Spokojnie, nasi są już na miejscu.
Zgłoś
Avatar
SanicHegehog 2016-11-27, 23:25 8
Zabrać uprawnienia na wszystkie kategorie i taką karę dojebać, żeby jedyną rzeczą, którą by kiedykolwiek prowadził, byłaby taczka z liśćmi podczas jesiennych porządków.
Zgłoś
Avatar
S................e 2016-11-28, 0:51 66
SanicHegehog napisał/a:

Zabrać uprawnienia na wszystkie kategorie i taką karę dojebać, żeby jedyną rzeczą, którą by kiedykolwiek prowadził, byłaby taczka z liśćmi podczas jesiennych porządków.



Co ty pierdolisz?!
Jeżeli ci idioci nie widzieli klocka składającego się od dłuższego czasu to ja im bym dał nie mandat a nagrodę Darwina! Przecież taki zestaw jest widoczny z kilometra! Co oni tam tymi piździkami 300 lecieli?!
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2016-11-28, 7:53 3
@Sabajone - widać że nagrywający robił to z mostu, zza zaciemnionego mostu nie widać za dobrze co się dzieje. Z drugiej strony kierownik zastawu też nie miał zbyt wielkiego wyboru, pewnie most był za niski więc i tak by nie przejechał a wiecej zamieszania by spowodował jakby zaczął się cofać po swoim pasie do najbliższego miejsca gdzie można zawrócić
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2016-11-28, 8:26 11
bloodwar napisał/a:

...pewnie most był za niski więc i tak by nie przejechał a wiecej zamieszania by spowodował jakby zaczął się cofać po swoim pasie do najbliższego miejsca gdzie można zawrócić


Zauważ, że kierowca ciężarówki aby dotrzeć do tego miejsca musiał przejechać kawał drogi pod prąd. Więc nie o wysokość mostu tu chodził. Na filmie widać że prawy pas zjeżdża tak jakby do miasta, a lewy i środkowy sa pasami szybkiego ruchu. Kierowca ciężarówki, zjechał za wcześnie do miasta i żeby nie krążyć to wolał wjechać pod prąd i zawrócić. Powinni zabrać chujowi prawko na kilka lat.
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2016-11-28, 10:09 1
i to dlatego bo hujowi nie chcialo sie jechac pare km dalej...
Zgłoś
Avatar
SanicHegehog 2016-11-28, 11:06 19
Sabajone napisał/a:

Co ty pierdolisz?!
Jeżeli ci idioci nie widzieli klocka składającego się od dłuższego czasu to ja im bym dał nie mandat a nagrodę Darwina! Przecież taki zestaw jest widoczny z kilometra! Co oni tam tymi piździkami 300 lecieli?!


Twierdzę, ze idąc Twoim tokiem rozumowania, należy najebać temu, co uderzył w auto jadące pod prąd na jakiejś autostradzie, a nie temu, co pod prąd jedzie. Logika powala.
Stawiasz postulat, że wszyscy widzieli co się święci. W 50 sekundzie można zauważyć, że to jest końcówka zakrętu na tej drodze, i to jeszcze lewego, więc ruch jadący z przeciwka mógł całość zasłaniać. Tyle wiadomo na pewno, o Twoich stwierdzeniach tego powiedzieć nie można.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2016-11-28, 13:22 3
Nie widzicie że to jakaś ekspresówka albo droga szybkiego ruchu? Kierowce zestawu pojebało że zdecydował się na nawrotkę. Nie raz zdarzyło mi się pojebać zjazdy z autostrady albo ekspresówki ale nigdy nawet nie przeszło mi przez myśl żeby odejbywać takie maniany. Wole już nawet się spóźnić czy kręcić dodatkową pauzę. Co innego zaryzykować z zakazem tonażowym a co innego życie innych ludzi. Praca jest ważna ale nie najważniejsza.
Zgłoś
Avatar
disturbed666 2016-11-28, 15:47
jeszcze na policje trafil hehe
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2016-11-28, 16:16 5
Sabajone napisał/a:



Co ty pierdolisz?!
Jeżeli ci idioci nie widzieli klocka składającego się od dłuższego czasu to ja im bym dał nie mandat a nagrodę Darwina! Przecież taki zestaw jest widoczny z kilometra! Co oni tam tymi piździkami 300 lecieli?!



A to że Twój koment dostał najwięcej piwek świadczy ilu na tym portalu jest gimnazjalistów. A widzisz że on przejeżdża przez obszar wyłączony z ruchu???

Ty i inne głąby co go popierają: myślicie że dlaczego na autostradach, drogach ekspresowych i szybkiego ruchu jest zakaz zawracania, cofania, zatrzymywania się w miejscach innych niż MOP-y?

Mam nadzieje że Twój wiek w profilu jest prawdziwy a ten komentarz to taki CZARNY HUMOR. I mimo wszystko liczę że NIE masz prawka.
Zgłoś
Avatar
rufuskask 2016-11-28, 17:30 1
Sabajone napisał/a:



Co ty pierdolisz?!
Jeżeli ci idioci nie widzieli klocka składającego się od dłuższego czasu to ja im bym dał nie mandat a nagrodę Darwina! Przecież taki zestaw jest widoczny z kilometra! Co oni tam tymi piździkami 300 lecieli?!



To ja ci jebnę w ten pusty łeb jak będziesz odwrócony. Przecież każdy może dostać wpierdol więc powinieneś uważać.
Zgłoś
Avatar
Blackdevil 2016-11-28, 17:59
Sabajone napisał/a:



Co ty pierdolisz?!
Jeżeli ci idioci nie widzieli klocka składającego się od dłuższego czasu to ja im bym dał nie mandat a nagrodę Darwina! Przecież taki zestaw jest widoczny z kilometra! Co oni tam tymi piździkami 300 lecieli?!



Może ten pierwszy widział ale widać wyraźnie, że ten drugi w niego walną i poleciał na tira
Zgłoś
Avatar
S................n 2016-11-28, 18:13 2
Sabajone napisał/a:



Co ty pierdolisz?!
Jeżeli ci idioci nie widzieli klocka składającego się od dłuższego czasu to ja im bym dał nie mandat a nagrodę Darwina! Przecież taki zestaw jest widoczny z kilometra! Co oni tam tymi piździkami 300 lecieli?!



Co ty pierdolisz?!?!? Ten idiota nie miał prawa tam być z tym składem pod prąd, nie mówiąc już o takim pojebanym manewrze, nie upewniajac się, że nic nie jedzie. jebany kamaikaze i tyle, powinni mu dojebać paragrafy za spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym.
Zgłoś
Avatar
hkz 2016-11-28, 19:20 1
Sabajone napisał/a:



Co ty pierdolisz?!
Jeżeli ci idioci nie widzieli klocka składającego się od dłuższego czasu to ja im bym dał nie mandat a nagrodę Darwina! Przecież taki zestaw jest widoczny z kilometra! Co oni tam tymi piździkami 300 lecieli?!

Chcesz czy nie to jesli nie zjechales w dobry zjazd na autostradzie to nascie kilometrow do nastepnego a nie zawracasz kierba na srodku 3 pasmowki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie