18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
p................a 2013-02-15, 9:03
haha xD ekolodzy :d a plastikowe torby maja i gumaki nie biodegradowalne
Zgłoś
Avatar
kamik306 2013-02-15, 9:10 1
ale to trzeba mieć nieźle we łbie najebane, żeby się na budowlańca rzucać jeden budowlaniec im wpieprzył, aż miło

u nas to by była zaraz nietykalność cielesna itd itp

cholernie szkoda, że tym spychem go nie zakopał
Zgłoś
Avatar
skurwysyn666 2013-02-15, 9:14
Elegancko temu Panu to bym wille na karaibach postawił, jakbym miał pieniądze
Zgłoś
Avatar
gupichuj 2013-02-15, 9:23
Ekochuje czasem idą żeby dostać w łapę za pójście w pizdu. Roślinki chuj ich obchodzą.
Zgłoś
Avatar
bosmanZGR 2013-02-15, 10:33 1
kurwa mac, ja pierdole do AUTORA TEMATU! nie uzywaj kurwa terminu ekolog, do jakis pojebow z greenpeace itp! przeczytaj co to ekologia!
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-02-15, 10:34 5
Kumpel mi kiedyś opowiadał jak na Kopalni przypałętało się kilku takich. Normalnie to on do nich nic nie miał, bo i tak mu płacą za postój (w końcu z nie jego winy), ale z ciekawości podszedł do kilku tych studentów europeistyki i innych niepotrzebnych nauk wszelakich (bo przecież inżynierowie mają przyszłość, więc się uczą i nie bawią w ratowanie winniczka) i zapytał się ich ile za to mają. Dowiedział się że 20 / h... Ojro!

Postało sobie kilkudziesięciu dzieciaków ze 4h, dorobiło sobie do kieszonkowego, a organizacja, która ich wynajęła zarobiła pewnie parę $$$ od kopalni. Kopalnia traci na tym mniej jak zapłaci, bo na postoju bez wydobywania urobku traci znacznie więcej, a zrobić za dużo nie może, bo prawo mamy pro-eko-debilne.

Osobiście jestem zdania, że jak to legalna działalność i jak takie ścierwo włazi na plac, to od razu tłuc i rozjeżdżać. I gigantyczne mandaty za wtargnięcie na teren prywatny i łamanie przepisów BHP + odszkodowania za przestój w produkcji. Szybko by się nauczyli szanować pracę i czyjąś własność.
Zgłoś
Avatar
mjr 2013-02-15, 10:36
FrasQs napisał/a:

I Bardzo dobrze zrobił,dziwicie sie? Gosciu ma prace,zarabia na utrzymanie,a tu jacyś ekolodzy rzucają mu sie przed auto bo pewnie jakieś rzadkie gatunki ślimaków żyją akurat tam,ekologom już sie pojebało w głowach.


Taki ekolog też jest w pracy - jego organizacja dostaje kasę za kończenie takich protestów.
Zgłoś
Avatar
bien 2013-02-15, 10:38 4
FrasQs napisał/a:

I Bardzo dobrze zrobił,dziwicie sie? Gosciu ma prace,zarabia na utrzymanie,a tu jacyś ekolodzy rzucają mu sie przed auto bo pewnie jakieś rzadkie gatunki ślimaków żyją akurat tam,ekologom już sie pojebało w głowach.



Ale mnie wkur*iają takie komentarze. Patrz troche szerzej czwłowieku. Zgadzam się, że Ci ludzie zarabiają tą robotą na życie. Zauważyłeś tu ważną rzecz, ale dojebałeś się nie do tych co trzeba. Ekolodzy owszem, chujowo, że przeszkadzają w pracy. Jednak jak zwykle jest tak, że na tych którzy płacą za te robote i wypieprzanie lasów w piźdźiec już nikt nie patrzy, a to im należy się wpierdal zarówno od robotników jak i ekologów. To mnie strasznie wku*wia, że zwykli ludzie napierdalają się jak zwerzęta przez to, że jakaś świnia w gariaku ma ochote postawić hotel, suermarket, czy chuj wie jaką zbędną i niszczącą ekosystem maszynkę do pieniędzy. Eko świrem nie jestem, ale jak tak dalej pójdzie to nasze dzieci będą wperdalać betonowe ziemniaki.
Zgłoś
Avatar
Fifrucz 2013-02-15, 10:53
Powiem krótko, PIER*OLENI ZIELONI!!!
Zgłoś
Avatar
bTk^ 2013-02-15, 10:55
Ludzie przecież ekolodzy za to dostają kasę, właśnie za takie durne akcje
Zgłoś
Avatar
Wilku220 2013-02-15, 11:38 1
Pierdolicie kurwa. Nie wiecie co tam było budowane, ale fakt ludzie tam pracują i mają prawo być wkurwieni. Duża część ekologów to tak naprawdę głupie pizdy które nakręcane sa aferami, ale chuj mnie strzela jak słysze ze kogoś wyzywacie od zielonych.
Nawet jeśli żyłby tam kurwa jakiś zagrożony rodzaj ślimaka to trzeba się tym zająć. Nie mówię ze od razu napierdalać się z budowlańcami, ale jesli władze troche bardziej by się przejeły takimi rzeczami, to wszystkie taki sprawy wyglądały by inaczej. Kiedy wy sie kurwa nauczycie ze nie byliśmy na tej jebanej planecie pierwsi. Ludzie wybili już znaczną większość fauny i flory i mają na to wyjebane. Tyle sie kurwa pierdoli o mniejszej emisji CO2, a na chuj. Możemy tego gówna produkować 1% tego co teraz, a i tak chuja to da, bo wyjebaliśmy w pień większość lasów i teraz nie mamy już jak się pozbywać CO2. Władza tyle pierdoli o ekologi, ale to są tylko bezskuteczne sposoby, które pochłaniają w chuj hajsu, a tak naprawdę chuja dają. Wszystko celowo. A Wy tylko pierdolicie że "jebani zieloni" Rak wpierdala nas jednego po drugim, tak że już za parę lat nikt nie umrze ze "starości" tylko wszyscy będziemy padać na raka i to tylko przez wszystkie fabryki, zakłady i całe gówno które wpierdalamy i wdychamy. Chcecie nowych dróg i ładnych budynków ( i słusznie) ale już mało który z Was wie, ze w dużej części polskich miast macie rury kanalizacyjne z azbestu. I co też powiecie że lepiej to zostawić, bo koszty wymiany są duże i nas na to nie stać. Jak sie zaciśnie dupsko, to można i się rozwijać i dbać o przyrodę i o samych siebie, ale dla niektórych "nofoczesnych" ludzi to niezrozumiałe.
Zanim ktoś mnie pociśnie, niech mi odpowie, dlaczego możemy mieć czyste sumienie wypierdalając tony drzew pod nowe inwestycje.
Zgłoś
Avatar
deezajnerka 2013-02-15, 11:42
Drodzy użytkownicy sadistica. Chociaż zgadzam się z założeniem filmiku, ekofile/ekoświry z jakiś durnych organizacji są zmorą wszystkich, którzy TAK NAPRAWDĘ dbają o środowisko. Ekolog jest specjalistą od ochrony środowiska, a to z pewnością specjaliści nie są. Przywiązywanie się do drzew czy pchanie się pod buldożery chuja zmieni, tylko denerwuje obie strony.
Szkoda tylko, że wszyscy mi mówią - przez to, że studiuję ochronę środowiska - "a to pewno się do drzew będziesz przywiązywać i żaby z drogi zbierać, nie? hue hue hue, głupi ekolodzy" .
Zgłoś
Avatar
mateunio32 2013-02-15, 11:55
Już wiemy kto wystąpi na następnej gali KSW.
Rosyjscy robotnicy.
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-02-15, 13:23
pacyfista napisał/a:

Tylko, że to chyba sami faceci


A chuj ich tam wie
Wygląda jak baba i bije się jak baba Więc twierdzę, że to baba
Zgłoś
Avatar
dolarinho 2013-02-15, 14:34
Setki milionów złotych rocznie kosztują nas fanaberie ekologów... Skoro chcą tak dbać o jakieś stworzonka to niech robią na to zrzutki z własnej kieszeni.... W centrum zdrowia dziecka brak jest kasy na leczenie dzieci, a ostatnimi czasy nad drogami ekspresowymi ustawili przejścia dla nietoperzy, każde za bagatela 200 tysięcy złotych...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie