18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
Algeroth 2013-02-15, 14:34 1
Dobrze! Lać k*rwy pie*dolone które nie muszą utrzymać rodziny, a ledwo od ziemi odrośli, a już we łbach się pierdoli, bo mało od życia po dupie dostali. Idę po piwo bo nie wytrzymam...

Ps. niech się gnoje cieszą że ich tam żywcem nie zakopali
Zgłoś
Avatar
Cossmos 2013-02-15, 14:45 1
Nie, nie. Ochrona środowiska to nic złego. Ale wkurwia mnie jak widzę/słyszę takie akcje, że grupa chujologów się zbiera i utrudnia pracę robotnikom przy jakiejś budowie. A chuj ma do tego kierowca, operator łopaty/dźwigu/koparki?! Wypierdalać pod biuro złodzieja, który na inwestycje wyłożył kase, bo szeregowy robol ma gówno do powiedzenia w tej kwestii...
Zgłoś
Avatar
r................5 2013-02-15, 14:48
Ekolodzy kurwa. Pójdą poprzeszkadzają przy czymś wielkim dostaną walizeczkę i spierdalają a budowa idzie dalej... sposób na życie sobie znaleźli.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-02-15, 14:51 1
Ekolodzy pokazali jacy z nich debile. Zamiast uderzać do inwestora który zlecił wszystko i sfinansował oni myślą, że to wszystko wina tych co kopią. Pewnie jeszcze myślą, że za kierownicą siedzi jakiś prezes czarny charakter jak to w filmach które im wyprały mózg bywa.
Zgłoś
Avatar
pkh 2013-02-15, 15:33
To wszystko jest pojebane!
Wiecie jak zarobić szybko np 50mln złotych?

1. Znajdujesz budowę w zaawansowanym stadium.
2. Zakładasz fundację 'ochrony środowiska'.
3. Znajdujesz rzadkie gatunki zwierząt na/w pobliżu budowy. Blokujesz budowę.
4. Inwestor budowy wpłaca rzeczone 50mln złotych na konto twojej fundacji na ochronę zagrożonych gatunków.
5. ????
6. PROFIT.

Fajnie, że ludzie się troszczą o bezbronne zwierzątka, ale DO KURWY NĘDZY trzeba mieć w życiu jakieś priorytety! Ważniejszy jest rozwój kraju, infrastruktury itd niż jakieś jebane ptaszki albo żabki.

Ale się wkurwiłem...na miejscu tego robola też bym tak zrobił, szkoda tylko że pewnie się to dla niego źle skończy.
Zgłoś
Avatar
lachu9211 2013-02-15, 16:00
2013-02-15 15:51:06 :: NiteX
sadistic.pl/zdenerwowani-rosyjscy-robotnicy-vs-ekolodzy-vt176239.htm

2013-02-15 15:52:40 :: dawidzior666a
zal mi troche tych ludzi
ale nie powinni sie wpierdalac
w czyjas robote
powinni inaczej do tego podejsc
i zaatakować papierkami do biora
i chwycic za pas tych pasibrzuchów w białych garniturach
a nie chłopow
wkurwiać ktorzy robią na siebie
pewnie jecsze na akord
u zleceniodawcy
ze i9m szybciej i im wiecej
tym lepiej dostasna zaplacone
bo tak juz cala budowlanka
robi
a tu Ci wpadnie grupa oszołomów
i stoi Ci na drodze
a robotnicy za wlasna kase musza sie z nimi pierdolic
bo pasibrzuchy to w dupie mają
jak by mi taki na drodze stanal
to biore go z tym gruzem na lyche i wypierdole gdzieindziej
xD
Zgłoś
Avatar
kielek 2013-02-15, 18:34
Pchaja się pod spychacze, to przejechać debili, z ziemią zrównać, a kto przeżyje niech potem z własnej kieszenie pokrywa ewentualne straty. W moim mieście w ciągu ostatnich kilku lat pare milionów poszło wpizdu przez takich pojebów.
Zgłoś
Avatar
knuras 2013-02-16, 0:35
ekopojeby, debilni aktywisci bez pojecia o biznesie zwanym ekologią, jak chca ratowac swiat to niech biora w lape worki na smieci i sprzataja lasy, jeziora i inne dzikie tereny naznaczone przez odpady cywilizacji. A jak sa tacy "eko" to niech udowodnia ze nie korzystają z prądu elektrycznego wytwarzanego w "zabojczych" elektrowniach.
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2013-02-17, 19:51
ekozjebów trzeba będzie zamknąć w jakimś rezerwacie, niech sobie żyją b ez prądu, wpierdalają trawę, woda też niepotrzebna bo oni przecież się nie myją
Zgłoś