18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:18
Avatar
zolwinho 2010-05-26, 14:52 1
kulu lulu
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-05-26, 14:52 4
Wymusił ten w aucie, pewnie ślepy. Ale motocyklisa sporo zapierdzielał, to też trzeba przyznać. Ważne, że fartownie mu się nic nie stało.
Zgłoś
Avatar
(L)uxus 2010-05-26, 15:09 2
ten a samochodzie wymusil ok ale z drugiej strony trzeba tez patrzec ze motocyklista duza odleglosc przejezdza w krotkim czasie wiec mogl nie zauwazyc motocyklisty ale it ak jakis gamon za kierownica siedzial wiec za to jak skreca powinni mu prawko zabrac debil i tyle
Zgłoś
Avatar
k................c 2010-05-26, 16:01
i tu sprawdza się ze stalowa linka na szyi to nie zawsze dobre rozwiązanie.
Zgłoś
Avatar
K................k 2010-05-26, 16:35 2
@up

1. Fajny masz nick

2. Stalowa linka lepiej by się sprawdziła w przypadku osób nieużywających znaków interpunkcyjnych (patrz wyżej)
Zgłoś
Avatar
Talisker 2010-05-26, 17:58
Szkoda, żę to był motocykl a nie TIR, oduczyłby się wymuszania pierszeństwa...
Zgłoś
Avatar
gumol 2010-05-26, 18:54 3
pod prąd na dupie sunął za to też powinny być punkty karne
Zgłoś
Avatar
snik0 2010-05-26, 19:06
sumkoski napisał/a:

szczęściarz...



no szczescie jak chuj rozdupic sie motorem
czyli ja wracajac zywy/caly co dzien z roboty do domu mam pecha? chyba raczej bardziej mam szczescie (jak miliony innych) niz ten koles.
Zgłoś
Avatar
wojtaliban 2010-05-26, 19:13 2
(L)uxus napisał/a:

ten a samochodzie wymusil ok ale z drugiej strony trzeba tez patrzec ze motocyklista duza odleglosc przejezdza w krotkim czasie wiec mogl nie zauwazyc motocyklisty ale it ak jakis gamon za kierownica siedzial wiec za to jak skreca powinni mu prawko zabrac debil i tyle



Tak tak, wina motocyklisty! debil..! idiota!!! przejedźmy go jeszcze raz...

Nie moge po prostu czytać takich komentarzy. ewidentnie puszka wymusiła, ale oczywiście bardziej "threndiii" jest napierdzielanie na motocyklistów, bo to dawcy, szaleńcy i debile którym powinni zabrać prawko (@up)
Zgłoś
Avatar
koniotajner 2010-05-26, 19:17
powinien temu burakowi z puszki tak zapierdolić żeby z laci wypadł
Zgłoś
Avatar
Aspołeczny krokodyl 2010-05-26, 19:21
ino malinką ruszyło
Zgłoś
Avatar
cyklop28 2010-05-26, 19:30 7
No nie wiem czy to kwestia farta...
Raczej to motocyklista wykazał się inteligencją, bystrością refleksem, odwagą i przede wszystkim umiejętnościami...

Kiedy wiedział już, że nic się nie da to położył motor i o ile można to tak nazwać "odskoczył". Nie trzymał się maszyny kurczowo.
Uwierzcie mi.. położyć motor w kontrolowany sposób przy takim speedzie to nie jest prosta sprawa...

Piwo za inteligencję motocyklisty...

P.S ale harda nie ma
Zgłoś
Avatar
jurgus 2010-05-26, 19:52 2
Wojtaliban

(L)uxus napisał/a:
ten a samochodzie wymusil ok ale z drugiej strony trzeba tez patrzec ze motocyklista duza odleglosc przejezdza w krotkim czasie wiec mogl nie zauwazyc motocyklisty ale it ak jakis gamon za kierownica siedzial wiec za to jak skreca powinni mu prawko zabrac debil i tyle

Tak tak, wina motocyklisty! debil..! idiota!!! przejedźmy go jeszcze raz...

Nie moge po prostu czytać takich komentarzy. ewidentnie puszka wymusiła, ale oczywiście bardziej "threndiii" jest napierdzielanie na motocyklistów, bo to dawcy, szaleńcy i debile którym powinni zabrać prawko (@up)

Nie zrozumiałeś komenta bo{L}uxus chodzi o kierowcę auta.
Motocykliści nie są dawcami bo po wypadku organy są tak strzaskane że nie nadają się do niczego.
Cyklop28 zgadzam się z tobą W 100%
Zgłoś
Avatar
H3sus 2010-05-26, 20:00
snik0 - ja nie wiem jesteś takim idiotą czy tylko udajesz?? Koleś jest szczęściarzem że wyszedł z tego wypadku z siniakami bo mógł przywalić centralnie w ten samochód i przelecieć przez niego i mogło się to gorzej dla niego skończyć. I tu jest jego szczęście a nie w tym że miał wypadek.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie