18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
woytasw 2019-04-06, 21:00
100Burned napisał/a:

Są, jak najbardziej. Zwłaszcza jeśli rozchodzi się o wersje ultra ciche, w których nawet odgłos odrzutu zamka nie przejdzie.



Piłeś coś? Ultra ciche?
Zgłoś
Avatar
T................h 2019-04-06, 22:38 1
woytasw napisał/a:

A są pistolety nie samopowtarzalne?



Są...

1000Burned napisał/a:

nawet odgłos odrzutu zamka nie przejdzie



O czym ty w ogóle pierdolisz debilu?
Zgłoś
Avatar
impressa88 2019-04-06, 23:08
Ja tylko pije piwo komes z browaru fortuna. Jak widzę na regale takie piwa jak tyske Lech żywiec kasztelan dębowe moce żubr Piast Warka tatra harnas Carlsberg to spuszczam oczy w dół z pogarda że to sikacze nr 1 w Polsce. Jak nie ma komesa to biorę pilsner urquell
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2019-04-06, 23:25 6
@up a kogo to obchodzi Każdy pije co chce i chuj innym do tego.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2019-04-06, 23:55
Kula złapała laga.
Zgłoś
Avatar
olo1990pl 2019-04-07, 0:00 3
@upy 1000Burnedowi chodziło o wytłumioną broń powtarzalną - taką jak pl.wikipedia.org/wiki/Pistolet_Welrod .

Chodzi o to, że tego typu broń daje w dB odgłos taki jak wytłumiona broń na filmach - w rzeczywistości nawet wytłumiona broń jest stosunkowo głośna m.in. z powodu hałasu jaki wydaje zamek (toż to co prawda naoliwiony, ale stalowy mechanizm) oraz przez sam pocisk, który w normalnej amunicji potrafi pokonać V dźwięku i wytworzyć falę uderzeniową - dlatego używa się amunicji subsonicznej a w Welrodzie (mimo już takiej amunicji) jest specjalna komora dekompresyjna (czy jak to się tłumaczy na PL).

Tu macie filmik o Welrodzie z zarąbistego kanału o broni palnej gdzie wszystko tłumaczy:

Zgłoś
Avatar
ander455 2019-04-07, 0:05
Chcącemu nie dzieje się krzywda
Zgłoś
Avatar
100Burned 2019-04-07, 2:29 1
Tilg_die_Schmach napisał/a:

Są...
O czym ty w ogóle pierdolisz debilu?



pl.m.wikipedia.org/wiki/Pistolet_Welrod

Czytaj jebany troglodyto.
Zgłoś
Avatar
pppmix 2019-04-07, 8:26 2
Sosnowiec czy Radom?
Zgłoś
Avatar
intermag 2019-04-07, 9:09 1
100Burned napisał/a:

To ma zapewne podobną moc do HDRa. HDR (home defence revolver) to bardzo tani wytwór rewolweropodobny który może strzelać gumowymi kulami i ponoć jego przeznaczenie to obrona przed napastnikiem. Myślę że ktoś po kresce dobrego frezu albo po flaszce czystej miałby wyjebane na te kule i jakby chciał to by właścicielowi HDRa i tak wpierdolił.
Jednak HDR jest zajebisty. Można miotać za jego pomocą kulami paintballowymi i to jest sztos. To plastikowe gówienko jest znacznie tańsze od markera paintballowego, no w kurwe mega tańsze a świetnie sprawdza się w roli markera. Zajebiście wręcz, pod warunkiem że poletko w marę ciasne, taki CQB bardziej. Polecam.



To jest RAM WALTHER PPQ M2 T4E NABÓJ co2 kal 43, stosujesz do niego kilka różnych rodzajów kulek. Gumowa metalowe, gumowe, piepszowe ( dwa rodzaje mocy) farba lub woda. Zapewniam Cię że nawet nawalony gościu po strzale z tego odpuści. Śiniaki wyglądają okropnie i długo się goja. Test to mniejsza wersja podanego przez ciebie HDRa ktory ma kaliber ( 52 o ile dobrze pamietam) taki sam jak miotacz paitball. Ram ppq jest fantastyczny do nauki strzelectwa że względu na swoją celność i magazynka all i one oraz cenę jak wspomniałeś jest stosunkowo tani 700 zloty ( wersja na filmie) do niektórych modeli za grubo ponad 1500. W każdym box razie mam to od roku i jak narazie polecam. ( info do napinaczy i meczydup, nie ja jestem na filmie ani nie ja strzeliłem w dupe gościa, poprostu jestem użytkownikiem takiego samego modelu)

Zgłoś
Avatar
Hussar 2019-04-07, 10:41 1
Polecam, ja mam jeszcze kulki metalowo gumowe
Zgłoś
Avatar
w................3 2019-04-07, 11:00 1
intermag napisał/a:

To jest RAM WALTHER PPQ M2 T4E NABÓJ co2 kal 43, stosujesz do niego kilka różnych rodzajów kulek. Gumowa metalowe, gumowe, piepszowe ( dwa rodzaje mocy) farba lub woda. Zapewniam Cię że nawet nawalony gościu po strzale z tego odpuści. Śiniaki wyglądają okropnie i długo się goja. Test to mniejsza wersja podanego przez ciebie HDRa ktory ma kaliber ( 52 o ile dobrze pamietam) taki sam jak miotacz paitball. Ram ppq jest fantastyczny do nauki strzelectwa że względu na swoją celność i magazynka all i one oraz cenę jak wspomniałeś jest stosunkowo tani 700 zloty ( wersja na filmie) do niektórych modeli za grubo ponad 1500. W każdym box razie mam to od roku i jak narazie polecam. ( info do napinaczy i meczydup, nie ja jestem na filmie ani nie ja strzeliłem w dupe gościa, poprostu jestem użytkownikiem takiego samego modelu)



Myślałem kiedyś żeby kupić, ale stwierdziłem po chuj mi, zresztą mój rewolwer czarnoprochowy kosztował 700zł
Wolałbym kusze, niestety są nielegalne.
Zgłoś
Avatar
T................h 2019-04-07, 11:50
100Burned, Powiedz mi gdzie w jednostrzałowym pistolecie masz odgłos pracującego przy strzale zamka?
Zgłoś
Avatar
100Burned 2019-04-07, 18:49
intermag napisał/a:

To jest RAM WALTHER PPQ M2 T4E NABÓJ co2 kal 43, stosujesz do niego kilka różnych rodzajów kulek. Gumowa metalowe, gumowe, piepszowe ( dwa rodzaje mocy) farba lub woda. Zapewniam Cię że nawet nawalony gościu po strzale z tego odpuści. Śiniaki wyglądają okropnie i długo się goja. Test to mniejsza wersja podanego przez ciebie HDRa ktory ma kaliber ( 52 o ile dobrze pamietam) taki sam jak miotacz paitball. Ram ppq jest fantastyczny do nauki strzelectwa że względu na swoją celność i magazynka all i one oraz cenę jak wspomniałeś jest stosunkowo tani 700 zloty ( wersja na filmie) do niektórych modeli za grubo ponad 1500. W każdym box razie mam to od roku i jak narazie polecam. ( info do napinaczy i meczydup, nie ja jestem na filmie ani nie ja strzeliłem w dupe gościa, poprostu jestem użytkownikiem takiego samego modelu)



Znasz się na broni treningowej tego typu lepiej ode mnie i dzięki za opinię.

Tilg_die_Schmach napisał/a:

, Powiedz mi gdzie w jednostrzałowym pistolecie masz odgłos pracującego przy strzale zamka?



Czy ty jesteś tak całkiem pojebany i zidiociały czy tylko trochę pierdolnięty i skretyniały ale do tego na fazie?

wsp233 napisał/a:

Myślałem kiedyś żeby kupić, ale stwierdziłem po chuj mi, zresztą mój rewolwer czarnoprochowy kosztował 700zł
Wolałbym kusze, niestety są nielegalne.



Eee co to żeś kupił za 7 stówek? Tyle to kosztuje Derringer którm można się podrapać po jednym jaju (Philadelphia), obu (ten kurwa co miał hazardzista celujący do brata pita w wywiadzie z wąpizdem) albo po obu jajcach i pindolu (jak Derringer Duckfoot).

Mówta co chceta ale Navy i pochodne ssią pałe bo ładujesz to dwa dni a Peacemaker ma sens jak jest na naboje scalone.

Tylko Remington New Army wz 1858. To jest kurwa sprzęt. Czarnoprochowiec a bawisz jak współczesną klamką, pusty bęben jeb na ziemię, wsadzasz następny i pierdolisz wszystko.

Ew jako drugi można sobie wziąć jedynego czarnoprochwca DA z samonapinaniem, który się chujowo ładuje ale można walić szybko z pozycji hi ready a nie z biodra. Zapomniałem nazwę a nie chce mi się szukać. Drogi, chyba najdroższy skurwiel od 2300 w górę o ile dobrze pamiętam.
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2019-04-07, 18:53 2
100Burned napisał/a:

Znasz się na broni treningowej tego typu lepiej ode mnie i dzięki za opinię.



osobiście, to:



a już powoli zbliża się z USiA paczuszka z TLR-8
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie