18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
100Burned 2019-04-06, 11:14 2
To ma zapewne podobną moc do HDRa. HDR (home defence revolver) to bardzo tani wytwór rewolweropodobny który może strzelać gumowymi kulami i ponoć jego przeznaczenie to obrona przed napastnikiem. Myślę że ktoś po kresce dobrego frezu albo po flaszce czystej miałby wyjebane na te kule i jakby chciał to by właścicielowi HDRa i tak wpierdolił.

Jednak HDR jest zajebisty. Można miotać za jego pomocą kulami paintballowymi i to jest sztos. To plastikowe gówienko jest znacznie tańsze od markera paintballowego, no w kurwe mega tańsze a świetnie sprawdza się w roli markera. Zajebiście wręcz, pod warunkiem że poletko w marę ciasne, taki CQB bardziej. Polecam.
Zgłoś
Avatar
Paniczyk 2019-04-06, 12:15 1
Dać się postrzelić za dwa Harnasie...
Zgłoś
Avatar
100Burned 2019-04-06, 12:18 1
Paniczyk napisał/a:

Dać się postrzelić za dwa Harnasie...



Harnaś 6% spoko piwo. I jeszcze wygrać można.
Zgłoś
Avatar
w................y 2019-04-06, 12:32 9
100Burned napisał/a:

Harnaś 6% spoko piwo. I jeszcze wygrać można.



To, że lubisz pić te szczochy nie znaczy że musisz innych namawiać Jeszcze ta promocja, żeby więcej szczochów się sprzedawało.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2019-04-06, 12:33 12
wujekslepy napisał/a:

To, że lubisz pić te szczochy nie znaczy że musisz innych namawiać Jeszcze ta promocja, żeby więcej szczochów się sprzedawało.



O kurwa jaki panicz. A sam pewnie żłopie jakiegoś kasztelana niespasteryzowanego albo inny koński pot z jajec.
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2019-04-06, 13:03
i dlatego w Polsce nie będzie powszechnego dostępu do broni - jest duża szansa, że takie asy jak na filmie zaczęli by grać w rosyjską ruletkę pistoletem samopowtarzalnym
Zgłoś
Avatar
100Burned 2019-04-06, 13:14 35
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

i dlatego w Polsce nie będzie powszechnego dostępu do broni - jest duża szansa, że takie asy jak na filmie zaczęli by grać w rosyjską ruletkę pistoletem samopowtarzalnym



Nie wiem czy wiesz ale każdy, w tym debil i bez większego problemu niepełnoletni może sobie kupić czarnoprochowca z szybkowymiennym bębnem w kalibrze 44 który może urwać pół łba i kawałek szczęki. Tak. Takie cuda w Polsce dostępne. I bardzo dobrze. Kto się zna ten ma

Nie rób aż takich idiotów z naszych rodaków. Wystarczy że rząd to od dawna robi.
Zgłoś
Avatar
woytasw 2019-04-06, 13:57
A są pistolety nie samopowtarzalne?
Zgłoś
Avatar
Shanttyy 2019-04-06, 14:12 2
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

i dlatego w Polsce nie będzie powszechnego dostępu do broni - jest duża szansa, że takie asy jak na filmie zaczęli by grać w rosyjską ruletkę pistoletem samopowtarzalnym



To się nazywa selekcja naturalna. Nikt normalny nie będzie zaglądał w lufę... według mnie duży plus jakby populacja patologi i debilizmu sama się wyeliminowała.
Zgłoś
Avatar
Dupaapud 2019-04-06, 14:41 2
mam taki, tylko zamiast gumowych używam kulek metalowych

jednak ponieważ mam również pozwolenie na broń palną, wiem że za taką akcję jak na filmie, nawet przy użyciu broni pneumatycznej, grozi areszt.

No ale sposób wypowiedzi i zachowanie tych karaluchów sugeruje, że nie wiedzą nic na temat zdrowego rozsądku nie mówiąc o tak skomplikowanej materii jak ustawa o broni.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2019-04-06, 14:51 1
woytasw napisał/a:

A są pistolety nie samopowtarzalne?



Są, jak najbardziej. Zwłaszcza jeśli rozchodzi się o wersje ultra ciche, w których nawet odgłos odrzutu zamka nie przejdzie.
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2019-04-06, 15:51 2
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

i dlatego w Polsce nie będzie powszechnego dostępu do broni - jest duża szansa, że takie asy jak na filmie zaczęli by grać w rosyjską ruletkę pistoletem samopowtarzalnym



kufa mać mój detektor lewactwa właśnie wyskoczył ze skali.....
Zgłoś
Avatar
w................y 2019-04-06, 18:59
100Burned napisał/a:

O kurwa jaki panicz. A sam pewnie żłopie jakiegoś kasztelana niespasteryzowanego albo inny koński pot z jajec.



Taaa, 3 razy drozszy despik wchodzi jak woda, tego gowna to bym nawet do reki nie wzial
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2019-04-06, 20:40
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

kufa mać mój detektor lewactwa właśnie wyskoczył ze skali.....



no kurwa chyba cię suty drą, typie
Zgłoś