18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
100Burned 2019-04-07, 18:57
Up

Niezwykle mi miło i również pozdrawiam. Fajny Gloczysław, zacna, prosta, trudna do rozjebania klamka za rozsądną kasę.
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2019-04-07, 19:05 1
Tilg_die_Schmach napisał/a:

100Burned, Powiedz mi gdzie w jednostrzałowym pistolecie masz odgłos pracującego przy strzale zamka?



Kolego - pistolet działa samoczynnie - po każdym strzale mechanika broni pracuje i wprowadza do komory kolejny nabój, co wywołuje hałas. Dlatego do pewnego czasu, by pozostać "supercichym", do zadań wymagających 100% dyskrecji stosowano rewolwery. Oczywiście obecnie są wersje specjalne pistoletów, które po wystrzale automatycznie nie wprowadzają kolejnego naboju do komory i tym samym (prócz samego odgłosu strzału) brak jest odgłosów pracujących elementów broni wprowadzających do komory kolejny nabój. Coś jak dawniej Welrod na przykład.
Zgłoś
Avatar
fikuswdoniczce 2019-04-07, 20:22
On mu chyba celował w jaja.
I słusznie.
Zgłoś
Avatar
xv89 2019-04-07, 20:32
100Burned napisał/a:

Nie wiem czy wiesz ale każdy, w tym debil i bez większego problemu niepełnoletni może sobie kupić czarnoprochowca z szybkowymiennym bębnem w kalibrze 44 który może urwać pół łba i kawałek szczęki. Tak. Takie cuda w Polsce dostępne. I bardzo dobrze. Kto się zna ten ma
Nie rób aż takich idiotów z naszych rodaków. Wystarczy że rząd to od dawna robi.



Jakiego? :]
Zgłoś
Avatar
100Burned 2019-04-07, 20:56 1
xv89 napisał/a:

Jakiego? :]



Remington New Army 1858. Gdyby ten rowolwer zmienił się w kobietę to bym ruchał. Taki jest dobry.
Zgłoś
Avatar
banior 2019-04-08, 14:39
woytasw napisał/a:

A są pistolety nie samopowtarzalne?



Są.Na przykład pistolety skałkowe i niektóre sportowe.
Zgłoś
Avatar
T................h 2019-04-08, 20:44
100Burned napisał/a:

Czy ty jesteś tak całkiem pojebany i zidiociały czy tylko trochę pierdolnięty i skretyniały ale do tego na fazie?



Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

Kolego - pistolet działa samoczynnie - po każdym strzale mechanika broni pracuje i wprowadza do komory kolejny nabój, co wywołuje hałas. Dlatego do pewnego czasu, by pozostać "supercichym", do zadań wymagających 100% dyskrecji stosowano rewolwery. Oczywiście obecnie są wersje specjalne pistoletów, które po wystrzale automatycznie nie wprowadzają kolejnego naboju do komory i tym samym (prócz samego odgłosu strzału) brak jest odgłosów pracujących elementów broni wprowadzających do komory kolejny nabój. Coś jak dawniej Welrod na przykład.



Kurwa ale faza mnie trzyma... Jednostrzałowy pistolet, czy tam powtarzalny, to jak tam ma być słychać automatykę przy strzale? No chyba, że w ogóle nie rozmawiamy o Welrodzie...

Zgłoś