18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Halman 2024-01-05, 16:45 13
jak się nie potrafi pić to się mineralną niegazowaną pije...
Zgłoś
Avatar
Majomir 2024-01-05, 17:05 12
Szepneło mu choć mi obciągnąć , ja wiem lpg plus
Zgłoś
Avatar
kooloo 2024-01-05, 17:20 20
To wiedźma szeptucha była
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-01-05, 18:11 5
Miała nieświeży oddech...
Zgłoś
Avatar
Gienek78 2024-01-05, 18:20 9
Halman napisał/a:

jak się nie potrafi pić to się mineralną niegazowaną pije...



Jak dla mnie to on nie jest pijany tylko śpiący. Ulało mu się dopiero jak ta gruba gębę mu otworzyła przy twarzy.

Nie no, żartuję, gość przeholował - helikopter ostry w głowie latał.
Zgłoś
Avatar
hardowski 2024-01-05, 18:29 5
Bełt 1. klasa...
Zgłoś
Avatar
Szychu187 2024-01-05, 18:43 4
Cyganka rzuciła na niego urok
Zgłoś
Avatar
Miecz 2024-01-05, 19:01 4
Jebana inwigilacja. Nagrywający/a powinien mieć dożywotni zakaz wstępu na imprezy.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-01-05, 19:03 20
Jak studiowałem 15 lat temu, to też mieliśmy na roku takiego rzyguna, co na każdej domówie puszczał pawie...
Szczupak 70 kilo, a przy stole co to nie on, zawsze walił kielich w kielich z chłopami po 95 kilo.
Raz siedzimy u mnie na kwadracie i zastanawiamy się, gdzie chłop zniknął. Pewnie znów na dworze rzyga w krzakach, albo uciekł ze wstydu do domu. Koniec imprezy, wyprowadzam ziomków z mieszkania, 4 piętro, brak windy (wszyscy mocno wstawieni). Jak się jeden wypierdolił na śliskich schodach i przypierdzielił łbem, to myśleliśmy, że wstrząsu mózgu dostał... Patrzymy, a tu cała klatka schodowa zarzygana na wszystkich piętrach...
Chyba nie muszę mówić, że to była ostatnia impreza u mnie...
Zgłoś
Avatar
Adameck 2024-01-05, 19:56 2
Uzewnętrznił się...
Zgłoś
Avatar
zxd57 2024-01-05, 21:16 46
Baronessa napisał/a:

Jak studiowałem 15 lat temu, to też mieliśmy na roku takiego rzyguna, co na każdej domówie puszczał pawie...
Szczupak 70 kilo, a przy stole co to nie on, zawsze walił kielich w kielich z chłopami po 95 kilo.
Raz siedzimy u mnie na kwadracie i zastanawiamy się, gdzie chłop zniknął. Pewnie znów na dworze rzyga w krzakach, albo uciekł ze wstydu do domu. Koniec imprezy, wyprowadzam ziomków z mieszkania, 4 piętro, brak windy (wszyscy mocno wstawieni). Jak się jeden wypierdolił na śliskich schodach i przypierdzielił łbem, to myśleliśmy, że wstrząsu mózgu dostał... Patrzymy, a tu cała klatka schodowa zarzygana na wszystkich piętrach...
Chyba nie muszę mówić, że to była ostatnia impreza u mnie...



miałem koleżankę która za małolata najebała się i rzygała w tym samym momencie co koleżanka obok, tylko pech był że ta koleżanka obok rzygała do mojego kibla a ta pizda do mojej wanny. wanna się zatkała i można pomyśleć jak jebało. jak to sprzątałem to sam narzygałem do tej wanny jeszcze bardziej niż ona. piękne czasy 2012 pozdrawiam Cie Milenka kurwo jebana
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-01-05, 21:21 2
Majomir napisał/a:

Szepneło mu choć mi obciągnąć , ja wiem lpg plus



Możesz przełożyć to, na język homo sapiens.
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2024-01-05, 21:32
Halman napisał/a:

jak się nie potrafi pić to się mineralną niegazowaną pije...



No bez przesady. Ja zawsze przepijam mineralną i powiem że nie takich zawodników się przepijalo. Czasy kiedy zawór wybijało po paru głębszych mam już za sobą.
Zgłoś
Avatar
Folur 2024-01-05, 23:08 1
Baronessa napisał/a:

Jak studiowałem 15 lat temu, to też mieliśmy na roku takiego rzyguna, co na każdej domówie puszczał pawie...
Szczupak 70 kilo, a przy stole co to nie on, zawsze walił kielich w kielich z chłopami po 95 kilo.
Raz siedzimy u mnie na kwadracie i zastanawiamy się, gdzie chłop zniknął. Pewnie znów na dworze rzyga w krzakach, albo uciekł ze wstydu do domu. Koniec imprezy, wyprowadzam ziomków z mieszkania, 4 piętro, brak windy (wszyscy mocno wstawieni). Jak się jeden wypierdolił na śliskich schodach i przypierdzielił łbem, to myśleliśmy, że wstrząsu mózgu dostał... Patrzymy, a tu cała klatka schodowa zarzygana na wszystkich piętrach...
Chyba nie muszę mówić, że to była ostatnia impreza u mnie...



Naucz się pisać poprawnie. Co to znaczy "szczupak"? Co to on ryba? Szczuplak się pisze analfabeto.
Zgłoś