18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu doprowadzenie podejrzanego zgłoszony przez Centurion
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Zmęczył się chodzeniem
Veni_Vidi • 2024-07-05, 10:23
Właśnie tak powinno wyglądać doprowadzanie przestępcy stawiającego opór.

Mężczyzna skuty w kajdankach nagle upada i mówi "nie ułatwię wam tego chłopaki". Funkcjonariusz Adam Huot wtedy bierze podejrzanego w taki sposób jaki chciał.

Zgłoś
Avatar
turor 2024-07-05, 10:35 1
Powiesili by go na drzwiach za te łapy wykręcone do tyłu to by mu szybko krew do mózgu spłynęła.
Zgłoś
Avatar
mianas 2024-07-05, 10:40 1
Moja wyobraźnia widzi już we wrześniu Chyżego Ruja ciągniętego przez Silnych w Kupie ..
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-07-05, 10:52 1
mianas napisał/a:

Moja wyobraźnia widzi już we wrześniu Chyżego Ruja ciągniętego przez Silnych w Kupie ..


Za to moja wyobraźnia widzi, jak we wrześniu w podskokach zapierdalasz do szkoły.
Zgłoś
Avatar
Blvckie 2024-07-05, 10:52
mianas napisał/a:

Moja wyobraźnia widzi już we wrześniu Chyżego Ruja ciągniętego przez Silnych w Kupie ..



O Stary.. My wiemy że wy pedały macie nie pokolei w głowie ale nie musiałeś się dzielić z nami informacją że czekasz na swojego rudego partnera z rudymi włosami na jajach któremu będziesz obciągał fiuta ubrudzonego w kupie.
Zgłoś
Avatar
mianas 2024-07-05, 10:56
Blvckie napisał/a:

O Stary.. My wiemy że wy pedały macie nie pokolei w głowie ale nie musiałeś się dzielić z nami informacją że czekasz na swojego rudego partnera z rudymi włosami na jajach któremu będziesz obciągał fiuta ubrudzonego w kupie.



Jak ty mnie zaimponowałeś Polecę cie Śmiszkowi ..
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2024-07-05, 11:10
Szkoda, że jeszcze nie wymyślili jakiejś zbroi w której człowiek staje się nieruszalny dla innych jakby był bogiem. Dotknięcie tej zbroi powodowałoby porażenie prądem.
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-07-05, 11:24
bakus1233 napisał/a:

Szkoda, że jeszcze nie wymyślili jakiejś zbroi w której człowiek staje się nieruszalny dla innych jakby był bogiem. Dotknięcie tej zbroi powodowałoby porażenie prądem.



Zmontuj sobie klatkę z elektrycznego pastucha + akumulator w plecaku.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-07-05, 11:35
Głowa uniknęła słupa, ale futryny drzwi już nie
Zgłoś