18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
Avatar
Salieri16000 2019-11-18, 0:56 15
Różne rzeczy widziałem (na żywo i w necie) i nic mnie tak nie porusza, jak tego typu wypadki, gdzie cierpi tak malutkie dziecko...
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2019-11-18, 1:08 80
A mnie wkurwia zdziczenie i zezwierzęcenie ludzi - leży noworodek żywy a tu chuj sobie nagrywa zamiast zabezpieczyć.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2019-11-18, 1:14 4
Jaka leniwa locha, już nie mogła pójść do szpitala tylko leży sobie i się relaksuje
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2019-11-18, 4:14 5
Powinni dobić to drące ryja kurwię, oczywiście całość elegancko filmując.
Zgłoś
Avatar
Twójbug 2019-11-18, 7:16 1
Salieri16000 napisał/a:

Różne rzeczy widziałem (na żywo i w necie) i nic mnie tak nie porusza, jak tego typu wypadki, gdzie cierpi tak malutkie dziecko...



A Ty kurwa pedofilem jesteś? Że tak Martwisz się o małe dzieci? Księża też się martwią i małe dzieci...
Zgłoś
Avatar
BooooomHeadshot 2019-11-18, 7:47 55
Twójbug napisał/a:

A Ty kurwa pedofilem jesteś? Że tak Martwisz się o małe dzieci? Księża też się martwią i małe dzieci...



Nie trzeba być pedofilem, wystarczy nie być takim zjebem jak ty.
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2019-11-18, 8:24 19

Twójbug napisał/a:

A Ty kurwa pedofilem jesteś? Że tak Martwisz się o małe dzieci? Księża też się martwią i małe dzieci...



Wyborca razem , wiosny czy po prostu niedojebany mózgowo lewak?
Zgłoś
Avatar
zdun 2019-11-18, 9:06 2
sirapacz napisał/a:

A mnie wk***ia zdziczenie i zezwierzęcenie ludzi - leży noworodek żywy a tu ch*j sobie nagrywa zamiast zabezpieczyć.



Taka okazja a on jej nie bzyknal..
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2019-11-18, 9:06 2
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Wyborca razem , wiosny czy po prostu niedojebany mózgowo lewak?



najpeqniej urodzili go poprzez wysranie zawartości do środka udrażniającego rury w sraczu.
Zgłoś
Avatar
Twójbug 2019-11-18, 9:35 2
BooooomHeadshot napisał/a:

Nie trzeba być pedofilem, wystarczy nie być takim zjebem jak ty.



Rzeczywiscie bo kurwa pierwszy byś się rzucił na pomoc. Boże jacy ludzie są falszywi. Ile razy widziałem na ulicy jak ktoś potrzebuje pomocy to pierwsze co poszły telefony a innych to nie wzruszyło. Dalej udawajcie jacy jesteście PRZED MONITOREM FALSZYWI. Znaleźli się dobroduszni w internecie. Wasze wypociny nad tym filmikiem sam marne. I to nie ja jetem zjebany tylko społeczeństwo fałszywe. Jebac fałszywych ludzi!!!

bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Wyborca razem , wiosny czy po prostu niedojebany mózgowo lewak?



Nawet nie ściagaj mnie do polityki kurwa. Ładnie to ty nasrane masz że im wierzysz w obietnice. Oni ciebie ruchaja co miesiąc z wypłaty a ty się dajesz. Otwórz oczy i sporzj kto kogo rucha stary cepie. Idź do swojego kościółka i tam żale wylewaj, może ten twój bUg cię wysłucha.
Zgłoś
Avatar
JubeL 2019-11-18, 9:39
Świetna informacja Gorzej by było gdyby na święta nie było promocji na karpia
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2019-11-18, 10:16
@Twójbug Nie wiem czy on, ja na pewno. Do jebania fałszywych ludzi się nie dołączę - niech sami się jebią.
Zgłoś
Avatar
BooooomHeadshot 2019-11-18, 10:53 5
Twójbug napisał/a:

Rzeczywiscie bo kurwa pierwszy byś się rzucił na pomoc. Boże jacy ludzie są falszywi. Ile razy widziałem na ulicy jak ktoś potrzebuje pomocy to pierwsze co poszły telefony a innych to nie wzruszyło. Dalej udawajcie jacy jesteście PRZED MONITOREM FALSZYWI. Znaleźli się dobroduszni w internecie. Wasze wypociny nad tym filmikiem sam marne. I to nie ja jetem zjebany tylko społeczeństwo fałszywe. Jebac fałszywych ludzi!!!
Nawet nie ściagaj mnie do polityki kurwa. Ładnie to ty nasrane masz że im wierzysz w obietnice. Oni ciebie ruchaja co miesiąc z wypłaty a ty się dajesz. Otwórz oczy i sporzj kto kogo rucha stary cepie. Idź do swojego kościółka i tam żale wylewaj, może ten twój bUg cię wysłucha.



Po pierwsze - gówno o nas wiesz. Po drugie - to, że komuś jest szkoda, gdy dzieje się krzywda dziecku, nie znaczy, że w podobnej sytuacji rzuciłby się na pomoc (szok, brak wiedzy z pierwszej pomocy, itp.). Ale co ty możesz o tym wiedzieć, jak jesteś zwykłym sfrustrowanym krzykaczem znad klawiatury.
Zgłoś
Avatar
Goldmann 2019-11-18, 10:54 1
Twójbug napisał/a:

Rzeczywiscie bo kurwa pierwszy byś się rzucił na pomoc. Boże jacy ludzie są falszywi. Ile razy widziałem na ulicy jak ktoś potrzebuje pomocy to pierwsze co poszły telefony a innych to nie wzruszyło. Dalej udawajcie jacy jesteście PRZED MONITOREM FALSZYWI. Znaleźli się dobroduszni w internecie. Wasze wypociny nad tym filmikiem sam marne. I to nie ja jetem zjebany tylko społeczeństwo fałszywe. Jebac fałszywych ludzi!!!



Interesujące. A skąd wiesz, że akurat on by nie pomógł?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie