18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
skurczybyk1990 2012-04-24, 22:49 2
no i chuj?
Zgłoś
Avatar
V................n 2012-04-24, 23:04 33
Chodzi o to że klechowie mają w dupie poszanowanie innych, i miejsca starych grobów sprzedają jeszcze raz.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2012-04-24, 23:17 4
@up Przestań płacić czynsz, też Cię wyrzucą, kapitalizm .
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2012-04-24, 23:21 83
"I wieczny odpoczynek racz mu dać panie"

Czy 20 lat oznacza wieczny? Kurwa. Jeżeli po 20 latach "wiecznego odpoczynku" po nieopłaceniu miejsca na cmentarzu zostajesz wykopany a twoje kości lądują w worku pod ścianą to oznacza że ktoś tu leci w chuja i na pewno nie jest to wykopana osoba. Jak to mawia mów ojciec

"Pogrzeb świecki, bez pedofila. A najszczęśliwszy będę jak mnie spalisz i rozsypiesz. Będę sobie latał. Raz w roku świeczka na okno że pamiętasz".
Na początku miałem mieszane uczucia co do pomysłu mojego ojca ale bardzo szybko uświadomiłem sobie że ma racje.

Taka dygresja:

Ta banda złodziei zwraca 4 tysiące złotych (oczywiście po pogrzebie), gdzie samo miejsce np: na wólce węglowej kosztuje około 15 tysięcy złotych. Za to koszt kremacji to 700 zł, potem każdemu wisi co się dzieje z urną tak też śmiało mogę ojca rozsypać skoro tego chce.
Zgłoś
Avatar
Yourichi 2012-04-25, 0:03 11
Gdyby nie powtórna sprzedaż grobów, to za 100-200 lat cmentarze byłyby większe od miast.
Zgłoś
Avatar
djoshin 2012-04-25, 0:44
jestem za kremacią Bóg i tak wszystkich poskłada na nowo...............kiedyś
Zgłoś
Avatar
s................z 2012-04-25, 0:46
Abonament się skończył
Zgłoś
Avatar
SzczeroscToNieChamstwo 2012-04-25, 0:58 1
spoko a nikt nie pomyślał że może zmienili nagrobki po prostu?

chociaż to opłacanie miejsca na cmientarzu to swoją droga niezłe skurwysyństwo
Zgłoś
Avatar
Yourichi 2012-04-25, 4:00
Dalej nie rozumiecie, opłaty są po to by zniechęcić ludzi na ciągłe przedłużanie miejsc dla prapradziadków i chowania psów kotów i chomików na cmentarzu.
Zgłoś
Avatar
u................t 2012-04-25, 11:05 3
W Anal Wjeżdżam napisał/a:

Taka dygresja:

Ta banda złodziei zwraca 4 tysiące złotych (oczywiście po pogrzebie), gdzie samo miejsce np: na wólce węglowej kosztuje około 15 tysięcy złotych. Za to koszt kremacji to 700 zł, potem każdemu wisi co się dzieje z urną tak też śmiało mogę ojca rozsypać skoro tego chce.



No to muszę Cię zmartwić.
"Prawo polskie nakazuje, aby urna z prochami została pochowana w kolumbarium, czyli rzędzie murowanych ścian, gdzie w specjalnych niszach umieszczane są urny z prochami. Jednak prochy nie każdego zmarłego trafiają na cmentarz. Niektórzy jeszcze za życia wyrażają wolę, aby ich szczątki rozsypać w jakimś szczególnym dla nich miejscu. Prawo polskie zabrania rozsypywania szczątków, czy to na tzw. „polach pamięci”, czy innych miejscach oraz przechowywania urny z prochami w miejscu innym niż na cmentarzu. Ponadto kwestie, związane z pochówkiem reguluje Ustawa o cmentarzach i chowaniu zmarłych"
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-04-25, 13:11
Dlatego lepiej się spalić a prochy niech rodzina trzyma w domu. Ale nie, pojebane polskie prawo na to nie pozwala.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-04-25, 13:11 5
ulthart napisał/a:



No to muszę Cię zmartwić.
"Prawo polskie nakazuje, aby urna z prochami została pochowana w kolumbarium, czyli rzędzie murowanych ścian, gdzie w specjalnych niszach umieszczane są urny z prochami. Jednak prochy nie każdego zmarłego trafiają na cmentarz. Niektórzy jeszcze za życia wyrażają wolę, aby ich szczątki rozsypać w jakimś szczególnym dla nich miejscu. Prawo polskie zabrania rozsypywania szczątków, czy to na tzw. „polach pamięci”, czy innych miejscach oraz przechowywania urny z prochami w miejscu innym niż na cmentarzu. Ponadto kwestie, związane z pochówkiem reguluje Ustawa o cmentarzach i chowaniu zmarłych"



A gówno mnie to obchodzi? Chcę to wysypię i co mi udowodnią? odciski palców znajdą na prochach? No bez jaj. Jeśli zmarły ma taką wolę by go rozsypać albo postawić na kominku czy gablotce to nie ma problemu - zrobione.
Zgłoś
Avatar
PanJacekPierwszy 2012-04-25, 13:12 1
Ach te nagrobki , już nawet wypić nie ma gdzie
Zgłoś
Avatar
u................t 2012-04-25, 14:48 3
ZabójczaParówka napisał/a:



A gówno mnie to obchodzi? Chcę to wysypię i co mi udowodnią? odciski palców znajdą na prochach? No bez jaj. Jeśli zmarły ma taką wolę by go rozsypać albo postawić na kominku czy gablotce to nie ma problemu - zrobione.



Szczerze Ci powiem,że nie wiem co Ci zrobią,i jak to sprawdzą.Pewnie jakieś sposoby są.Ale to Twoja wola co Ty z tym zrobisz.Ja tylko napisałem jakie jest w Polsce pojebane prawo
Zgłoś