18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Oto i znalezisko:


oraz widniejący poniżej opis:
"
Brass Eagle/Phoenix Plaque

Eagle with outstretched wings wearing a crown, with a single star at the tip of each wing

Has a single hole/indentation behind face for hanging/attachment?

Not sure exactly what this was originally used for. Could be decorative, car badge, or may have been mounted originally?

Measures 8.4 x 8.8cm

Any questions welcome

Happy Bidding!"

chyba ktoś mało guglował o swoim znalezisku,
prośba dla kogoś z kontem na ebuy o uświadomienie kolesia że za taki symbol ludzie ginęli w czasie wojny i jest on symbolem istniejącego kraju a nie hamerykańskim znaczkiem samochodowym.
Link do źródła: link
Zgłoś
Avatar
fejzez 2012-11-27, 19:07
mam takie coś na biurku z podstawką, zajebiście wygląda i kupiłem to za 30zł też metalowe
Zgłoś
Avatar
www_miromiko_pl 2012-11-27, 19:09
ja mam przycisk podobny przycisk do papieru
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-11-27, 19:16 1
@UP twoj przycisk podobny przycisk do papieru nie jest przyciskiem do papieru
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-11-27, 19:19 3
marcino16 napisał/a:

groveja@aol.com mail do przedajacego gdyby ktos znal angielski i mu sie chcialo..



Jakby ktoś znał angielski? Zakładasz, że... A w sumie większość Polaków to ignoranci, daleko im do znajomości języka obcego.

Polacy sami są ignorantami, a wymagają wiedzy od innych. Ależ ból dupy.
Zgłoś
Avatar
mefiek 2012-11-27, 19:19 6
Omg, jak polskie, to od razu każdy musi znać? Większość krajów ma takie pamiątki, do których ich mieszkańcy czują szacunek, a większość z Was z niewiedzy wyjebałaby je na śmietnik, np.
Zgłoś
Avatar
M.Sick 2012-11-27, 19:24 5
Mają nas głęboko w dupie, ok. Ale nie musimy na to kurwa pozwalać. Nie rozumiem... Gdzie ci patrioci? Rząd jest chujowy? Rząd to państwo. Flaga, Godło i wartości to kraj. Mam was w dupie zasrańce z rękami w gaciach. Polska to zajebisty kraj, a wy jesteście chujowi. Sory, że się spiąłem, ale telefon mi do kibla wpadł, w dodatku przed spuszczeniem wody, po sraniu ... ;/
Zgłoś
Avatar
Orlik 2012-11-27, 19:24 3
BongMan napisał/a:

Nie się co napinać. Gość nie ma obowiązku znać symboli narodowych każdego kraju. Wiecie co to jest?
Obrazek
To jest godło Bangladeszu. Nie wiedzieliście? Bo macie głęboko w dupie Bangladesz. Tak samo świat ma głęboko nas...



No jasne, że wiem, to jest godło Bangladeszu. Next please.
Zgłoś
Avatar
gracii 2012-11-27, 19:25
@nevonus Słabo się postarałeś, akurat tak piękny symbol jak Rózgi Liktorskie rozpoznam wszędzie. A to co wstawiłeś to akurat nieoficjalne godło Francji.
Zgłoś
Avatar
mroowka 2012-11-27, 19:35 2
@BongMan
brawo mistrzu za porównanie, jest różnica między wiedzą, którą powinni posiadać Brytyjczycy o krajach Azji i Polsce, więc rusz główką następnym razem, chyba żeś jest taki światowiec
Zgłoś
Avatar
Fragless 2012-11-27, 19:38 3
Surkan napisał/a:

oj już nie przesadzaj wojowniku o Polskę...



Strzelam - Żyd, albo komunista. Trafiłem?
Zgłoś
Avatar
Wiertarka 2012-11-27, 19:41 2
BongMan niestety powiedział całą prawdę. ;(
Zgłoś
Avatar
Kozioł. 2012-11-27, 19:55 2
Mają rozmach skurwisyny. Z drugiej strony skąd takie hamburgery mogą wiedzieć co to oznacza. Tępy, gruby zbrodniczy naród robiący biznes na wojnie.
Zgłoś
Avatar
Fifrucz 2012-11-27, 19:56 3
Również napisałem do tego pana. Znajdzie pewno na swojej skrzynce parę wiadomości od patriotycznych polaków Fakt...nie ma co mu narzucać że jest głupi, że nie zna CZEGOŚ TAKIEGO ... Może nie wiedzieć, tak jak my nie znamy przytoczonego już znaku Bangladeszu. Po prostu wytłumaczyłem mu że jest to nasz symbol narodowy i że jest dla nas bardzo ważny. Poprosiłem go również o zmianę tekstu
Zgłoś
Avatar
raper900 2012-11-27, 19:58 2
rusofil napisał/a:


Jakby ktoś znał angielski? Zakładasz, że... A w sumie większość Polaków to ignoranci, daleko im do znajomości języka obcego.

Polacy sami są ignorantami, a wymagają wiedzy od innych. Ależ ból dupy.


A ty z kolei zakładasz, że cały świat jako pierwszy język obcy do nauki wybrał angielski? Jeśli ktoś zna np. niemiecki i rosyjski nie wymagajmy od niego, żeby jeszcze douczał się angielskiego jeśli mu to niepotrzebne.
Zgłoś
Avatar
fifi 2012-11-27, 20:01
We funtach cene masz kacabanie, chyba za duzo "sfory" paczysz, ze od razu z hamerykanami wyjezdzasz. Ebay ma swoje oddzialy nawet i w Polsce.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie