18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Smutna sprawa jak się patrzy na takie młode chujki. Jak się tłuka i znęcają zwyrole i patologusy miedzy sobą to miło. Tu... niefajnie.

Dołączam oryginalnie tłumaczony przez googl opis:
ukryta treść

To jest to, co mówią w serwisach społecznościowych:
.. "facet, który zabija chłopców, jest nick nazwa Dron jest Andrew, jest w 9. szkole chłopcy, którzy biją pierwszy syn mojego przyjaciela Jego matka powiedziała, że dron stracił strach ... Zrobiła nie może, ona nie ma męża, nie ma jednego, aby wstać, ona podnosi jedną z dwóch chłopców ... Bicie było 2-3 tygodnie temu. Nie wiem, co robić. Moja córka wie, to Drona, ale obawia się, i wszyscy ludzie się go boją. Publish na ścianie, aby wiedzieć, znaki w twarz. Nie chcę ci bandyci nauczyli się z moim dzieckiem, w tej samej szkole, ale nie wiem, co robić. " Oświadczenie to jest, ale nie od rodziców chorego chłopca, a od innej osoby (imię zostawić poufne). Tylko jutro będzie miał spotkanie w szkole z rodzicami wychowawcy klasy, dyrektora i nadziei z odpowiednimi władzami. Oto jego strona: vk.com/id206673807
strona została już usunięta, ale udało nam się wygrzebać. I Naryl 900995 roamingu witryn i porównywanie danych. Prawdziwe dane zostały uzyskane w celu usunięcia strony.
Urodziny: 28 marca
Miasto: Severomorsk
Stan cywilny: aktywnie poszukują
szkoły: № 9
Języki: Rosyjski
rodzeństwo: Andrew Kiperin, Światło Schmidt
Miasto: Severomorsk
Mob. Telefon: 89537567824
Szkoła: № 9 '17 Severomorsk ()
Zgłoś
Avatar
Pravicow 2014-06-05, 23:17
Wprowadźmy normalne prawo; ojciec zobaczy filmik, to gnoja zamknie na kilka tygodni na strychu o chlebie i wodzie, lub ktoś silniejszy wyzwie go legalnie na pojedynek, a idiota się zgodzi i dostane po mordzie, ew. umrze
Zgłoś
Avatar
AndrzejMechanik 2014-06-05, 23:21 17
Jakby ten dzieciak był moim synem(syna mam w drodze) to zdjęcie przekroju czaszki tej kurwy znalazłoby się na hardzie. Wiedząc, że niebawem trzeba będzie się martwić o swojego potomka to człowieka jakoś cholernie wk*rwia taki widok.
Zgłoś
Avatar
Fret 2014-06-05, 23:22
Gościu pewnie ma małego ptaka i próbuje się dowartościować jakoś
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-06-05, 23:23
Tego gnoja rozerwałbym za takie coś.
Zgłoś
Avatar
Nabs 2014-06-05, 23:23 11
Mała uwaga, jak używacie translatorów, to zawsze tłumaczcie na angielski. Translatory działają tak że używają jakiegoś języka bazowego, bo inaczej musiałby posiadać wszystkie kombinacje tłumaczeń. Więc działają tak że tłumaczą na angielski a potem z angielskiego na język który chcemy i wychodzą z tego straszne wypociny których się nie da czytać..
Zgłoś
Avatar
alganonim 2014-06-05, 23:24
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
KrisCFC 2014-06-05, 23:24
JaredBlackout napisał/a:

Materiał typowo sadisticowy, za to piwko.
Mimo wszystko, krew mnie zalewa, jak widzę takie coś. Coraz więcej młodziaków rośnie na bandytów i chuliganów, znęcają się nad słabszymi. Czysta patologia i brak jaj. Jeśli w przyszłości będę miał dziecko i któregoś dnia poskarży mi się, że spotkało je coś takiego, nie będę patrzył na nic, dorwę gówniarzy i oklepię po ryjach do nieprzytomności. Teraz tylko mam nadzieję, że będzie kontynuacja, jak ojcowie tych bitych chłopaczków biorą sprawy w swoje ręce i materiał znajdzie się na hardzie.



Tak, tak oklepiesz... niektóre 16 latki dziś mają łapy większe niż udo, a poza tym, jak oklepiesz takiego to z miejsca idziesz siedzieć.
Zgłoś
Avatar
ThunderZ 2014-06-05, 23:25
pewnie łebki same się palentały obok niego i próbowały mu zaimponować to dostały nauczke D:
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-06-05, 23:34 2
Tego typu nieprzystosowanych osobników do życia w społeczeństwie należałoby poczęstować dziewięcioma milimetrami prosto między oczy
Zgłoś
Avatar
PolishSoldier 2014-06-05, 23:41 1
Nic temu małemu nie będzie. Zahartują go i stanie się przez to silniejszy
Zgłoś
Avatar
F................e 2014-06-05, 23:46 2
Nic temu małemu nie będzie? Mogą go trwale uszkodzić. Zasada jest prosta, chcesz się napierdalać ok, ale za zgodą obu stron. Co to za kozaki co napierdalają młodszego?
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-06-05, 23:54 2
1. Na drugi raz zamieszczaj także oryginalny opis - tego się nie da zrozumieć.
2. Zmasakrować tego kozaczka to mało.
Zgłoś
Avatar
Shilders 2014-06-05, 23:56 3
A potem gadacie, że pizdy w rurkach, że kiedyś to do starszych w szkole to z szacunkiem. Dostanie raz drugi nic im nie będzie. Potem sobie lepiej w życiu poradzi. A ten debil z patologicznej rodziny i tak skończy z butelką w ręce na ulicy albo w ciupie!
Zgłoś
Avatar
F................e 2014-06-06, 0:03 6
Shilders - nie generalizuj. Rurki czy dresy nie mają tutaj nic do rzeczy. Cywilizowani ludzie się tak nie zachowują. Wiesz jak to się może skończyć? Debil z patologicznej rodziny wbije ci nóż w żebra jak będziesz wracał z imprezy a chłopaczek popełni samobójstwo. Nawet na ustawce jak ktoś leży to się go zostawia.
Zgłoś
Avatar
Z................E 2014-06-06, 0:10 9
Miałem coś w tym stylu w podstawówce bo jako jedyny nie chodziłem w dresach i kilku kozaczków zawsze znalazło powód aby mi dokuczyć bo "byłem normalny?", bo nie kryłem się że mam wyjebane na religię , bo moje istnienie im bardzo przeszkadzało nieważne.

Co prawda nie w ten sposób mi dokuczali jak na filmiku ale coś w stylu rzucanie różnymi przedmiotami, kopanie w dupę jak człowiek się odwrócił, wrabianie mnie jak znalazłem się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie, przezywanie itp.

Oczywiście wszyscy kozaczki były w grupie, jako że byłem od wszystkich o 1,5 głowy wyższy była sytuacja kiedy jeden z nich opluł mnie przeżutą kanapką jeb! nos mu rozwaliłem (pierwszy raz w życiu kogoś uderzyłem tak) ale menda kolegom sie poskarżył i represje przybrały na sile.

Potem po paru tygodniach jeden kozaczek znalazł jakiś powód i doszło do szarpaniny - sprowadziłem go do parteru i pech chciał że nauczycielka zobaczyła no i kurwa jestem winny bo nauczycielka widziała jak głowę tej pizdy łokciem do podłogi przygniatałem

Do tego ta pizdeczka poskarżyła się swojemu 4 lata starszemu braciszkowi (a ja miałem 12 lat), to braciszek pizdeczki czasami wpadał na przerwie z kolegami aby mnie podręczyć)

I ogólnie miałem na głowie bandę buraków ich braciszków, wszystkim ryja bym nie obił bo taki nie jestem, i chciałem pożyć jeszcze na tym świecie...

Kiedy na prawdę nie wiedziałem co robić a każdy dzień był wyzwaniem aby trawić te ich zachowania w końcu poprosiłem mojego tatę aby mi pomógł, doradził bo jest taka sytuacja a nie inna

Gdy odebrał mnie mnie ze szkoły i jechaliśmy do domu powiedział "jak będą szli to pokaz mi którzy to" akurat cała banda szła wskazałem ich.

Ojciec zatrzymał malucha, kazał mi siedzieć i czekać, poszedł do nich.

Coś mocno gestykulował, palcem pokazywał (żadnego nie dotknął, nie krzyczał - kultura), akcja 1 minuta i wrócił.

Odpalił fajkę, włączył silnik , powiedział coś w stylu, że "jestem dumny, że poprosiłeś o pomoc ojca niż próbować robić coś głupiego na własna rękę" i ruszyliśmy do domu.

Potem był spokój a po pól roku mama mnie przepisała do innej szkoły i już w ogóle był luz, teraz te wszystkie kozaczki to są jebane dresy, techno muły, kibole i ogólnie towarzystwo jp 100%
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie