18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
Smutna sprawa jak się patrzy na takie młode chujki. Jak się tłuka i znęcają zwyrole i patologusy miedzy sobą to miło. Tu... niefajnie.

Dołączam oryginalnie tłumaczony przez googl opis:
ukryta treść

To jest to, co mówią w serwisach społecznościowych:
.. "facet, który zabija chłopców, jest nick nazwa Dron jest Andrew, jest w 9. szkole chłopcy, którzy biją pierwszy syn mojego przyjaciela Jego matka powiedziała, że dron stracił strach ... Zrobiła nie może, ona nie ma męża, nie ma jednego, aby wstać, ona podnosi jedną z dwóch chłopców ... Bicie było 2-3 tygodnie temu. Nie wiem, co robić. Moja córka wie, to Drona, ale obawia się, i wszyscy ludzie się go boją. Publish na ścianie, aby wiedzieć, znaki w twarz. Nie chcę ci bandyci nauczyli się z moim dzieckiem, w tej samej szkole, ale nie wiem, co robić. " Oświadczenie to jest, ale nie od rodziców chorego chłopca, a od innej osoby (imię zostawić poufne). Tylko jutro będzie miał spotkanie w szkole z rodzicami wychowawcy klasy, dyrektora i nadziei z odpowiednimi władzami. Oto jego strona: vk.com/id206673807
strona została już usunięta, ale udało nam się wygrzebać. I Naryl 900995 roamingu witryn i porównywanie danych. Prawdziwe dane zostały uzyskane w celu usunięcia strony.
Urodziny: 28 marca
Miasto: Severomorsk
Stan cywilny: aktywnie poszukują
szkoły: № 9
Języki: Rosyjski
rodzeństwo: Andrew Kiperin, Światło Schmidt
Miasto: Severomorsk
Mob. Telefon: 89537567824
Szkoła: № 9 '17 Severomorsk ()
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-06-05, 19:08 35
To skurwysyn, znajdzie się tam ktoś kto mu napierdoli i łapy połamie. Mam nadzieję
Zgłoś
Avatar
J................t 2014-06-05, 19:11 90
Materiał typowo sadisticowy, za to piwko.
Mimo wszystko, krew mnie zalewa, jak widzę takie coś. Coraz więcej młodziaków rośnie na bandytów i chuliganów, znęcają się nad słabszymi. Czysta patologia i brak jaj. Jeśli w przyszłości będę miał dziecko i któregoś dnia poskarży mi się, że spotkało je coś takiego, nie będę patrzył na nic, dorwę gówniarzy i oklepię po ryjach do nieprzytomności. Teraz tylko mam nadzieję, że będzie kontynuacja, jak ojcowie tych bitych chłopaczków biorą sprawy w swoje ręce i materiał znajdzie się na hardzie.
Zgłoś
Avatar
Oberstgruppenführer 2014-06-05, 19:14 17
co za debil jak on może go tak pięściami bić przecież obok są cegły
Zgłoś
Avatar
cicik 2014-06-05, 19:19 7
eee pirdolenie o szopenie.
od zawsze i wszędzie sie taki jeden znajdzie. u mnie w pedałówie tez taki był i tłuk wszystkich (jak tylko go wypuszczali z poprawczaka)
ale my mieliśmy szczęście bo koleś wpadł pod wąskotorówke i mu jedna noge pod kolanem ujebało
ps.
ja raz dostałem od niego ale przynajmniej sie dowiedziałem ze gęba to nie szklanaka.
Zgłoś
Avatar
pierwszeobjawyschizofreni 2014-06-05, 19:38
JaredBlackout,

To Rosja, mentalność tamtych ludzi nadal siedzi w XIX w.
Teraz właśnie rośnie takich gówien coraz mniej, standard życia się podwyższa, patologia się zmniejsza. Obejrzyj sobie zdjęcia z dzielnicy fabrycznej z końca XIX w. i początku XX w. W takiej biedzie właśnie oni rosną.
Zgłoś
Avatar
gumis1810 2014-06-05, 20:38 2
opcja #1

znaleść. dojechać. zabić.

opcja #2

znaleść. dojechać. obciąć jaja.

jedno z dwóch byle sie nie rozmnażał.
Zgłoś
Avatar
J................t 2014-06-05, 20:49 8
pierwszeobjawyschizofreni - O rosyjskiej mentalności wiem doskonale.
Ale... Coraz mniej? Nie powiedziałbym. Wystarczy spojrzeć na zloty naćpanej młodzieży w brudnej odzieży w Polskich miastach. Na moim osiedlu przesiaduje często 30 osobowe bydło, które zaczepia ludzi, rzuca butelkami nie patrząc gdzie, klną, tłuką się po mordach, najczęściej oblegają place zabaw, a przedział wiekowy ich grupy to 14-22 lata. W całym mieście jest pełno takich osobników, czego nie da się nie zauważyć. Może rzeczywiście jest tego mniej, niż kilka-kilkanaście-kilkadziesiąt lat temu, ale patrząc na młodzież z 'gimbazjum', czy nawet szkół wyższych - nie widzę w nich przyszłości Narodu (w większości osobników).
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2014-06-05, 21:10
wielki kunkfupanda zajebać komuś z partyzanta
na drugi dzień będzie się chwalił że tak mu zajebał że aż ręka go boli
Zgłoś
Avatar
pierwszeobjawyschizofreni 2014-06-05, 21:42 1
JaredBlackout,
Zdecydowanie mniej, jak mieszkasz w jakimś większym mieście do którego przesiedlono po II WŚ ludność z kresów to spytaj się starszych ludzi, dziadków etc. jak zachowywała się "armia" ruska jak weszli z buciorami do Polski, jak trzeba było ich kwaterować. Później zdobądź informacje jak wyglądało życie przesiedleńców, Nowa Huta, Praga, polecam film "Jestem Zły" jest on dostępny na YouTube. Ci ludzie mieszkają w podobnych warunkach od czasu wybudowania ich bloków. Ale jest ich coraz mniej, są poważnym problemem tylko gdzieniegdzie, a 30 osób na placu zabaw w porównaniu do tego co działo się w głębokim PRL, gdzie bieda tworzyła prawdziwą patologie, to w zasadzie nic.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-06-05, 22:12 12
Mnie uczono stawać w obronie słabszych, a nie ich prać... Kwestia wychowania i honoru... W sumie tyle tego ścierwa widziałem na necie, że mnie ciekawi co mu to daję lanie malucha. Wjebac większemu to zaraz duma i radosć rozpiera człowieka, a tutaj nie widze logiki...
Zgłoś
Avatar
d3bo 2014-06-05, 22:14 2
zwykłe kurwy..
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-06-05, 22:18 1
Kurwa tyle cegłówek mają pod ręką, i nikt kutasowi w łeb nie zajebał. Czyste kurewstwo, zero honoru, do utylizacji.
Zgłoś
Avatar
jasiek.kulaga 2014-06-05, 22:22 2
eee kurwa, taki "kozaczek" jakby wpadl na 5 min do Polski to bysmy go szybko rozumu nauczyli.
Zgłoś
Avatar
Loki181 2014-06-05, 23:06 4
pewnie stary dobrze go zapina skoro musi sie wyrzyywac nad dzieckiem w ten sposob..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie