18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
Pietrzej 2012-12-04, 12:39 82
Nawet w takiej sytuacji, zresztą w obojętnie jakiej - bicie kobiet jest żenujące.
Zgłoś
Avatar
dumad 2012-12-04, 12:49 53
kurwa ale powiedzcie mi czy jest sens napierdalac takiego gościa? Przecież sama mu dała więc skorzystał.
Sam bym skorzystał.

Może i powinien dostać, zależy czy wiedział że ma faceta czy nie... Moim zdaniem laska powinna ponieść konsekwencje jakie zrobiła i żeby to bolało tak jak tego gościa co go zdradziła.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-12-04, 12:51 187
@up - to sie kurwa idzie do SWOJEGO mieszkania jak chcesz skorzystać albo do hotelu jak masz dupe w mieszkaniu albo jak nie masz swojego mieszkania a nie rucha się mężatki w jej domu.

@ 2xUP - jak to mówią "Kobiety nigdy nie uderze ale taką kurwe to z chęcią"
Zgłoś
Avatar
Moreq 2012-12-04, 12:53 10
Kurwa u nas za szluga na środku ulicy mocniej Ci wpierdolą niż tej parze na prywatnym mieszkanku.
Zgłoś
Avatar
chrap 2012-12-04, 12:59 23
Suka nie da - pies nie weźmie. Moim zdaniem koleś niczemu nie jest winien.
Zgłoś
Avatar
prypry 2012-12-04, 13:10 48
Wszyscy są winni, rozstrzelać
Zgłoś
Avatar
mik777pl 2012-12-04, 14:23 1
ale piątka cieczy jest wiec teraz zapraszamy na hard;]
Zgłoś
Avatar
T................r 2012-12-04, 14:40
niech bija swoje kobiety... jak zatluka wszystkie przesta sie mnozyc....
Zgłoś
Avatar
kaelem 2012-12-04, 14:48 9
Ta sucz za mało dostała. Zdecydowanie!
Zgłoś
Avatar
bartos925 2012-12-04, 14:50 10
Prawidłowe zachowanie ale za mało oberwali. W takiej sytuacji kobieta spada do rangi suki wiec pełne przyzwolenie bicia !
Zgłoś
Avatar
D................o 2012-12-04, 14:53 7
Jestem przeciwny biciu kobiet i nigdy bym nie uderzył. A z facetem różnie może być, mógł nie wiedzieć, mogła go oszukać itd, a jak wiedział to jest po prostu ciul i tyle. Co nie zmienia faktu, że nigdy nie tykam kobiet, które mają męża, narzeczonego czy chociażby chłopaka, wtedy taką trzymam na dystans i choćby była jak nachalna to i tak nic nie wskóra...
Zgłoś
Avatar
TTszpan 2012-12-04, 14:55 2
oczywiście żenujące ... kobietę nie karać za zdradę. nie no kurwa śmiech. jeżeli jest żoną to musi mieć męża a tym samym przed jakąś instancją składali przysięgę związaną z wiernością i czymś tam. co innego partnerzy singlowi czy w konkubinacie. nie ma przebacz.
koleś nie winny. pewnie bo co on mógł zrobić. sądząc po filmiku to:
a) koleś dostaje łomot za "zbałamucenie" żony
b) rzekomy mąż i rodzina to pizdy i w kupie siła i można lać samca
c) rzekomy mąż i rodzina mają szacunek do kobiety dlatego jeden strzał a reszta na kolesia
a tak na marginesie. sami są sobie winni
Zgłoś
Avatar
D................o 2012-12-04, 15:00 15
A po co karać? Jeżeli jakaś mnie raz zdradziła, to był definitywny koniec, ja jestem zasadniczy i przestrzegam, ona złamała słowo, żadne słówka i nic nie pomagało, koniec i już. Z żoną można zrobić tak samo, rozwód i do widzenia. Co mi po tym, że ją spiorę? Co to mi da? Takie rzeczy nie dają mi satysfakcji, a wręcz brzydzą, jeszcze brakuje mi tego, by mnie podała do sądu za bicie i poniżanie... Za drzwi i po sprawie... Nikogo nie chcę tu obrażać, ale widzę, że wielu Panów ma ciężką rękę
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2012-12-04, 15:01 5
Co za jebani hipokryci... kto przysięgał mężowi wierność? Ten gość czy ona? Ona- więc ona powinna dostać wpierdol albo bardziej "wypierdol" z domu. W odwrotnej sytuacji żona powinna wpierdolić mężowi, albo wywalić go z domu, a nie jego kochance. Nie zależnie od tego czy gość wiedział że jest zamężna czy nie to on nie ponosi winy za jej zdradę. To jak z gwałtem, niezależnie jak ubrana jest ofiara to gwałciciel ponosi odpowiedzialność bo to on łamie umowę społeczną...

PS. Co prawda nie biję kobiet (ale ten zakaz uważam za mocno krzywdzący w niektórych sytuacjach) ale ciekawi mnie kto wymyślił tę bzdurę i kiedy? Jak by nie patrzeć nie jest to powiedzenie z ostatnich 10 lat a od zawsze kobiety napierdalano...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie