18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
DanBK 2014-05-08, 23:50
Chyba coś nie pykło
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2014-05-09, 0:00 3
Przez takie filmiki rośnie sprzedaż leków na hemoroidy. Aptekarze zacierają ręce.
Szlak mnie trafia, a najgorsze, że nie wiadomo jak z tym nawet walczyć.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-05-09, 0:27 3
Kurwa, żal mi dupę nie raz ściska, że wyjechałam z Polski, ale jak oglądam tego typu filmiki to mi ten smutek chyba przechodzi. Gówno prawda, zawsze będę tęsknić.
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-05-09, 1:01
W chuja to na robią już od dawna. Szkoda, że społeczeństwo dopiero teraz zaczyna się powolutku budzić z tego "snu".
Zgłoś
Avatar
Paweł92 2014-05-09, 1:55 6
karinawaw napisał/a:

Przez takie filmiki rośnie sprzedaż leków na hemoroidy. Aptekarze zacierają ręce.
Szlak mnie trafia, a najgorsze, że nie wiadomo jak z tym nawet walczyć.



Na emeryturę nie mamy co liczyć. A mimo to część naszej pensji jest ładowana w to bagno. ZUS w ciągu kilku najbliższych lat upadnie. Wiesz co się będzie działo w Polsce kiedy ludzie dowiedzą się, że pieniądze, które przez całe życie byli zmuszeni wpłacać do ZUSu i na starość ich nie otrzymają? Przecież to będzie drugi Majdan w Polsce. Olbrzymia rekrutacja do policji w ostatnich latach czy ustawa o "bratniej pomocy" to przypadek? Nie - władza doskonale wie co się szykuje. Jedyną szansą jest dojście Nowej Prawicy do władzy. Oni jako jedyni chcą zlikwidowania przymusu płacenia na ZUS.
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2014-05-09, 3:53 5
Wydaje mi sie, ze dzisiejsza mlodziez to pokolenie debili przecpanych methem. Facet z powazna mina stara sie odkryc ameryke, ktora juz dawno byla odkryta, tak ze 20 lat temu i mlodziez poczula sie oswiecona i bedzie knuc, jak obalic tuska lewa reka dalej walac konia po xhamstera prawa. Czekamy na opinie pedofili wyznajacych pierdolnietego starszego pana jkm.

Paweł92 napisał/a:



Jedyną szansą jest dojście Nowej Prawicy do władzy. Oni jako jedyni chcą zlikwidowania przymusu płacenia na ZUS.



Oni jako jedyni chca tez zalegalizowania pedofilii. Generalnie glosujcie na jkm, bedzie monarchia pedo-anarchistyczna hehe ja pierdole, ze cie nie wyskrobali
Zgłoś
Avatar
essek 2014-05-09, 5:13 1
Zamiast robić takie sciskające dupę filmiki weź się chuju do roboty, żeby składki wystarczyły na wykarmienie tej rzeszy starców w Polsce, albo wypierdalaj do Niemiec na ogórki!

Każdy by kurwa chciał żyć wiecznie i pobierać emeryturkę, bo mu się należy. Należy to się kurwa uczciwy pochówek w tekturowej trumnie. DO ROBOTY!
Zgłoś
Avatar
O................p 2014-05-09, 7:04
Dlatego z tego kraju jak najszybciej spierdalam.
Zgłoś
Avatar
lakes666 2014-05-09, 7:32 1
a podobno zniesiono niewolnictwo ?
Zgłoś
Avatar
eruaknem 2014-05-09, 7:37
Cytat:

Jedyną szansą jest dojście Nowej Prawicy do władzy. Oni jako jedyni chcą zlikwidowania przymusu płacenia na ZUS.


Król Ozjasz I ? W niektórych sprawach przyznaję mu rację (właśnie w sprawie ZUS, np), ale zagłosować na niego nie zagłosuję, bo i tak mamy za dużo Żymian w rządzie.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2014-05-09, 8:08 2
Chetnie_zjesz_kupe napisał/a:



Oni jako jedyni chca tez zalegalizowania pedofilii. Generalnie glosujcie na jkm, bedzie monarchia pedo-anarchistyczna hehe ja pierdole, ze cie nie wyskrobali



Co ty gościu pierdolisz za farmazony? Ale skoro jesteś ze sosnowca, to się nie dziwie.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2014-05-09, 8:21
Jak mnie wkurwia jak debile używają skrótu tyś - tego buraka w pedałówie uczyli pisać "tyśąc"?
Może i tak biorąc pod uwagę logikę jego wywodów.
A kto gdzieś powiedział, że wszystko ma być stale? Np. wiek emerytalny. Bo kiedyś - 50-60 lat temu ktoś ustalił jakiś wiek graniczny przejścia na emeryturę 60 lat - to ten prób ma być wieczny?
Z założenia KAŻDE ubezpieczenie polega na tym, że płaci je wiele osób (np. wszyscy pracujący), a świadczenie pobierze tylko co któryś. Na tej zasadzie działa KAŻDE ubezpieczenie: mieszkania, domu, AutoCasco, OC na życie itd.
To jest podstawa - przecież inaczej już w ogóle by się to nie mogło zbilansować.
I jak teraz porównamy średnią długość życia kiedyś, a teraz - oczywistym jest iż należało podnieść próg przejścia na emeryturę, bo za dużo ubezpieczonych spełniało warunki.
Czy mi się to podoba: NIE. Mi nie - bo nikomu nie podoba się jak coś komuś odbierają. Ale obiektywnie patrząc na te zmiany - były one konieczne. Czy nam się to podoba czy nie.
Zgłoś
Avatar
G3ralt94 2014-05-09, 8:23
@eruknem - Toś dojebał. Przecież i tak wiadomo, że JKM nie zdobędzie większości zarówno w tych, jak i w przyszłych wyborach. Przekroczenie progu wyborczego to dla Nowej Prawicy będzie sukces. Jednak ONI mają mój głos, bo chcą zmian, a JKM nie jest jedyną osobą w tej partii. Z wieloma punktami jego programu się nie zgadzam, ale bardzo dużo jest wręcz świetnych, np. zlikwidowanie senatu- po co utrzymywać 100 senatorów i dawać im świetną pensję za składanie projektów ustaw, przecież to robią również posłowie w sejmie, a nawet może zwykły obywatel, jeżeli zbierze odpowiednią liczbę podpisów. Co do europarlamentu, to chcesz federalizacji unii? jednego wielkiego narodu europejskiego, wraz z własną armią i narzucaniem praw przez niemców czy Francję, którzy mają większość głosów w tym parlamencie? Bo właśnie to propagują takie partie jak Ruch Palikota czy SLD. Kolejną kwestią jest sprawa ukrainy, tylko KNP i RN odnoszą się negatywnie do działań rządu, który wtrąca się w sprawy kraju, który tak naprawdę nie należy ani do UE, ani do NATO, a powoduje to stworzenie sobie wroga w postaci ruskich na własne życzenie. Co więcej deklarują, że będą wytykać tam głupoty, które próbuje narzucać nam UE. Nie wiem jak ty, ale kary za nadprodukcje mleka, z równoczesnym promowaniu jebanych owadów, z powodu głodu uważam za conajmniej śmieszne. Tych rzeczy mógłbym wymieniać bez końca, jednak PO, PiS, SLD, TR,PSL nie widzą tego lub nie chcą widzieć, a KNP oprócz Solidarnej Polski sprzeciwia się temu, a że SP nie przekroczy raczej tych 5% to KNP dostanie mój głos.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-05-09, 20:42
Przykro mi, wyłączłem tego zjeba po minucie...

nie ZUS trafił do trybunału tylko ustawa. TK orzekł, że jest zgodna z konstytucją. Tyle.
TK zajmuje się rozstrzyganiem czy przepisy niższe są zgodne z konstytucją a nie czy są mądre/głupie albo przyjemne/nieprzyjemne w skutkach (ani też czy są konieczne czy nie są konieczne).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie