18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Astehnir 2013-10-06, 18:10 72
Po takiej motywacji Polak jako największa przekora świata zamiast być nikim zostanie kimś wielkim.
Zgłoś
Avatar
Wrbb 2013-10-06, 18:49
Chcę żeby zdecydowana większość ludzi tak myślała.
Zgłoś
Avatar
solevit 2013-10-06, 18:51 11
0:20
Zgłoś
Avatar
Marllix 2013-10-06, 19:01
@UP
myslałem o tym ale to jest za głupie żeby to wrzucac
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-10-06, 19:19 2
Najlepiej jak w klasie specjalnej nauczycielka wmawia wszystkim że zostaną kim tylko będą chcieć, pop psychologia to najbardziej przyjebana pseudonauka. Zamiast komukolwiek pomóc daje mu iluzję tego, że jest wyjątkowy i czeka go ciekawa przyszłość. Dzięki temu przez chwilę się cieszy ale nie zdaje sobie sprawy z tego, że tak na prawdę błądzi, miota się i z czasem coraz więcej będzie oznak tego, że dużo czasu i siły poświęcił na coś co gówno mu dało i będzie zwykłym szarakiem. Przez to ludzie nie cieszą się z tego co najważniejsze tylko gonią za nierealnymi marzeniami. Mają dobre życie ale go nie widzą tylko stają się sfrustrowanymi. Dlatego lepiej jest komuś powiedzieć w oczy, że chuja potrafi niż chwalić i wmawiać, że jest świetny bo jeszcze pójdzie do jakiegoś "mam talent" czy "idola" i zrobi z siebie debila.
Zgłoś
Avatar
dzidol83 2013-10-06, 19:26
Taaa, na pewno "NIE BĘDZIĘSZ"
Zgłoś
Avatar
Dalien 2013-10-06, 19:31 6
Zgłoś
Avatar
encore1337 2013-10-06, 19:50
motywacja to podstawa, czuje sie jak u mnie w szkole, gdzie nauczycielka od angielskiego mowi na pierwszej lekcji cos w stylu : ''wybralam wam taka ksiazke z ktora wiem ze sobie nie dacie rady, zobaczymy sie w sierpniu ''
Zgłoś
Avatar
vanhool 2013-10-06, 19:52
Ale jak ktoś jest w miarę inteligentny to dojdzie do wniosku, że przy odpowiednim zakombinowaniu nawet gównianym pionkiem można zaszachować króla, równie dobrze po wspięciu się na szczyt może zamienić się w coś bardziej bajeranckiego. Tak czy siak duży % pionków idzie na pierwszy ogień i ch*j z ich potencjału. Jak ktoś nie kapnął się, że nawiązuję do realu, trudno...
Zgłoś
Avatar
NcLR 2013-10-07, 23:56
Od razu mi się przypomniało:
Zgłoś