18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
Avatar
skoczek69 2010-07-06, 0:42
chodź i zademonstruj bo mówią ze jesteś w tym świetny
Zgłoś
Avatar
necrofallus 2010-07-06, 0:44 1
Wszystko jest cacy, a tu nagle Spokojna Egzystencja Staje się Jebaną Apokalipsą...
Zgłoś
Avatar
b................b 2010-07-06, 1:01
@ skoczek
a kto mowi?
Zgłoś
Avatar
skoczek69 2010-07-06, 1:12
w tv wołali,
tyle ode mnie
Zgłoś
Avatar
E................n 2010-07-06, 7:39 1
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-07-06, 8:55
To ja tylko dla zasady napiszę Spokój! i więcej się nie powtórzę. :]
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2010-07-06, 11:37 1
blessytb napisał/a:

Chuja wiecie o studiowaniu. Ci z filmiku to jakies kurwa brudasy nie studenci. Wodka? Tanie piwo? Nie pamietam kiedy mialem ostatni raz w ustach. Pozdroz srodkami ruchu miejskiego? Ż-A-L. Ja i kazdy z moich kolegow studentow ma swoj (przyzwoity) samochod. Obiad? Restauracja, zadne kurwa tanie bary dla biedoty. Dwa razy w tygodniu przynajmniej jim beam (chociaz i on juz nie smakuje), drogie rozrywki i ubrania. To jest kurwa prawdziwe studiowanie, nie jakies wpierdalanie tanich zupek z jebanej biedronki i zlopanie taniego wina. Ale do tego kurwa trzeba miec aparycje i glowe na karku a nie myslenie "teraz jestem biedny ale skoncze studia to bede bogaty". chuja prawda - kto sie wroblem urodzil orlem nie umrze!



super
Zgłoś
Avatar
baxter 2010-07-06, 14:00
jak dla mnie żałosne
Zgłoś
Avatar
Isentor 2010-07-06, 14:55
Zaiste prawda. A kto chce niech sobie będzie panem ę ą studentem w mercu co jada we francuskich bistrach glony za 90 złotych. Ale od bycia zrzędą i snobem jest okres po emerytalny. Teraz pora na zabawę.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2010-07-06, 15:05 2
blessytb napisał/a:

Chuja wiecie o studiowaniu. Ci z filmiku to jakies kurwa brudasy nie studenci. Wodka? Tanie piwo? Nie pamietam kiedy mialem ostatni raz w ustach. Pozdroz srodkami ruchu miejskiego? Ż-A-L. Ja i kazdy z moich kolegow studentow ma swoj (przyzwoity) samochod. Obiad? Restauracja, zadne kurwa tanie bary dla biedoty. Dwa razy w tygodniu przynajmniej jim beam (chociaz i on juz nie smakuje), drogie rozrywki i ubrania. To jest kurwa prawdziwe studiowanie, nie jakies wpierdalanie tanich zupek z jebanej biedronki i zlopanie taniego wina. Ale do tego kurwa trzeba miec aparycje i glowe na karku a nie myslenie "teraz jestem biedny ale skoncze studia to bede bogaty". chuja prawda - kto sie wroblem urodzil orlem nie umrze!


Pierdoli mnie to jak Ty masz, bo założę się że Ty na to nie zapierdalasz, tylko Twój stary. Więc proponuję zamknąć jadaczkę i zachować odrobinę skromności i twarzy.
Zgłoś
Avatar
b................b 2010-07-06, 15:44 1
Ale sie kurwa daliscie zlapac w intryge xD
Zgłoś
Avatar
bochnio 2010-07-06, 18:08
@blessytb bedziesz moim kolega?
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-07-06, 18:36 5
blessytb napisał/a:

Chuja wiecie o studiowaniu. Ci z filmiku to jakies kurwa brudasy nie studenci. Wodka? Tanie piwo? Nie pamietam kiedy mialem ostatni raz w ustach. Pozdroz srodkami ruchu miejskiego? Ż-A-L. Ja i kazdy z moich kolegow studentow ma swoj (przyzwoity) samochod. Obiad? Restauracja, zadne kurwa tanie bary dla biedoty. Dwa razy w tygodniu przynajmniej jim beam (chociaz i on juz nie smakuje), drogie rozrywki i ubrania. To jest kurwa prawdziwe studiowanie, nie jakies wpierdalanie tanich zupek z jebanej biedronki i zlopanie taniego wina. Ale do tego kurwa trzeba miec aparycje i glowe na karku a nie myslenie "teraz jestem biedny ale skoncze studia to bede bogaty". chuja prawda - kto sie wroblem urodzil orlem nie umrze!



Oj ktoś tu wyżej sra niż dupę ma.
Zgłoś
Avatar
jonek00 2010-07-06, 19:17 2
Cytat:

Ale sie kurwa daliscie zlapac w intryge xD



jakoś nie wiem dlaczego ale na końcu tamtej przydługiej wypowiedzi brakowało mi czegoś w stylu "haaaaaaaaaaaa, biedaki kuhwaaaaa! jebać bieeedeeee kuhwaaaa!" (dałbym głowę że gdzieś to słyszałem i to prawdopodobnie na tym portalu)
Zgłoś
Avatar
DaaanielSan 2010-07-06, 23:09
Gdyby ktoś szukał nuty: Eagles of Death Metal - Don't Speak (I came to make a Bang!) ironiczna nazwa zespołu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie