18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
Avatar
~Vuko 2010-07-07, 10:08
blessytb napisał/a:

Ale sie kurwa daliscie zlapac w intryge xD


Ta, teraz pierdol farmazony żeby uratować resztki honoru
Zgłoś
Avatar
Flypho 2010-07-07, 16:20 1
blessytb napisał/a:

Chuja wiecie o studiowaniu. Ci z filmiku to jakies kurwa brudasy nie studenci. Wodka? Tanie piwo? Nie pamietam kiedy mialem ostatni raz w ustach. Pozdroz srodkami ruchu miejskiego? Ż-A-L. Ja i kazdy z moich kolegow studentow ma swoj (przyzwoity) samochod. Obiad? Restauracja, zadne kurwa tanie bary dla biedoty. Dwa razy w tygodniu przynajmniej jim beam (chociaz i on juz nie smakuje), drogie rozrywki i ubrania. To jest kurwa prawdziwe studiowanie, nie jakies wpierdalanie tanich zupek z jebanej biedronki i zlopanie taniego wina. Ale do tego kurwa trzeba miec aparycje i glowe na karku a nie myslenie "teraz jestem biedny ale skoncze studia to bede bogaty". chuja prawda - kto sie wroblem urodzil orlem nie umrze!


Trolling pierwsza klasa, synu. Jestem dumny.

Magik2501 napisał/a:

@up
Albo niektórzy po prostu chcą się dokształcić i dostać papierek, który pozwoli im zarządzać takimi, którzy wybrali krótsze dzieciństwo. Oczywiście zależy od studiów, po tkaim prawie czy psychologii czeka ciepła posadka w MC Donald`s ale można być inżynierem i srać na bezrobocie.
Noo i pochlać sobie elegancko jeszcze pare lat


Jeśli trollujesz to też jestem dumny. Jeśli jesteś takim debilem to smutno mi teraz ; (.
Zgłoś