18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
E................n 2010-07-05, 18:36 9
Kurwa prawie święta prawda Wszystko fajnie cacy nie licząc tylko zapierdolu podczas gdy System Eliminacji Studentów Jest Aktywny

Zgłoś
Avatar
dwakilo 2010-07-05, 18:58
A ja jestem nindżą!
Zgłoś
Avatar
E................n 2010-07-05, 19:04 10
dwakilo napisał/a:

A ja jestem nindżą!


On też:



... pierdolił studia i wybrał A patrz jak się wtapia w otoczenie.
Zgłoś
Avatar
Gandzioholik 2010-07-05, 20:50 1
Filmik boski
Zgłoś
Avatar
Fiflak 2010-07-05, 20:57 9
Myślę, że czas wprowadzić opłaty za studia. Na pewno zmniejszyło by to radykalnie ilość meneli, obiboków i nierobów na uczelniach.

Rozumiem, że filmik ma wydźwięk żartobliwy i satyryczny, ale niestety w pewien sposób odzwierciedla poziom panujący na uczelniach wyższych.

Z całym szacunkiem dla tych, którzy chcą się naprawdę czegoś nauczyć, ale niestety spory procent studiujących, to po prostu lenie , którym się nie chce wziąć do roboty, albo tacy, którzy idą się kształcić na fali mody na uczelnie wyższe jaka od kilku lat panuje.
Zgłoś
Avatar
W................s 2010-07-05, 22:11 4
bo studia to często po prostu przedłużenie dzieciństwa
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2010-07-05, 23:01 1
@up
Albo niektórzy po prostu chcą się dokształcić i dostać papierek, który pozwoli im zarządzać takimi, którzy wybrali krótsze dzieciństwo. Oczywiście zależy od studiów, po tkaim prawie czy psychologii czeka ciepła posadka w MC Donald`s ale można być inżynierem i srać na bezrobocie.
Noo i pochlać sobie elegancko jeszcze pare lat
Zgłoś
Avatar
Vireek 2010-07-05, 23:31 5
Zazdrościcie?? Niektórzy znajdą czas i na imprezy, i na obowiązki. Tak więc mówcie za siebie, ja się bawię póki jestem młody!!
Zgłoś
Avatar
StaraSzafa 2010-07-05, 23:37 2
studenci to cipy.

byłem - zobaczyłem i zrezygnowałem.
Zgłoś
Avatar
Vireek 2010-07-05, 23:39 11
Up@ Studenci, którzy rezygnują są cipami, więc...
Zgłoś
Avatar
jonek00 2010-07-05, 23:46 1
stara szafo

zrezygnowałeś z cip? to gdzie teraz jesteś? w seminarium? (w sumie chyba faktycznie najlepsze wyjście, możesz srać na bezrobocie lepiej niż inżynier)
Zgłoś
Avatar
b................b 2010-07-06, 0:13
Chuja wiecie o studiowaniu. Ci z filmiku to jakies kurwa brudasy nie studenci. Wodka? Tanie piwo? Nie pamietam kiedy mialem ostatni raz w ustach. Pozdroz srodkami ruchu miejskiego? Ż-A-L. Ja i kazdy z moich kolegow studentow ma swoj (przyzwoity) samochod. Obiad? Restauracja, zadne kurwa tanie bary dla biedoty. Dwa razy w tygodniu przynajmniej jim beam (chociaz i on juz nie smakuje), drogie rozrywki i ubrania. To jest kurwa prawdziwe studiowanie, nie jakies wpierdalanie tanich zupek z jebanej biedronki i zlopanie taniego wina. Ale do tego kurwa trzeba miec aparycje i glowe na karku a nie myslenie "teraz jestem biedny ale skoncze studia to bede bogaty". chuja prawda - kto sie wroblem urodzil orlem nie umrze!
Zgłoś
Avatar
skoczek69 2010-07-06, 0:33 28
up@ pussytb
podjarałeś się już synu diabła i motopompy ? pewnie gdyby nie tatuś to śniadanie wpierdalałbyś z kosza na psią kupe bo jesteś tak lewy że nawet konia bije ci mamusia
Zgłoś
Avatar
b................b 2010-07-06, 0:36 1
@ up
idz poobijac sie mieczami z kolegami
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie