18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44


Przetłumaczony opis z YT:

Cytat:

Grupa motocyklistów jeździła w Omaha, NE w ten weekend, gdy kierowca samochodu postanowił spróbować zepchnąć je z drogi. Można zobaczyć kilka razy, jak kierowca próbuje zniszczyć motocykle przy 60 + MPH. Nie wiadomo co sprowokowało kierowcę samochodu.

Kierowca został aresztowany za narkotyki, co nie miało związku z incydentem na drodze.



Mam nadzieje że dojebią mu tyle zarzutów do tych co już ma że dostanie karę śmierci lub na dożywotnie rypanie w kiciu.

vs
Zgłoś
Avatar
ss1984 2012-07-26, 17:17 24
glaby z motoru sami go prowokowali. zamiast jechac normalnie to oni na glupa dawcy i tyle. lancuch nas szyje
Zgłoś
Avatar
hycel 2012-07-26, 17:20 27
Może jego córka była ciężko chora i potrzebowała narządów do przeszczepu?
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-07-26, 17:22 5
Nie popaczał w lusterka
Zgłoś
Avatar
g................n 2012-07-26, 17:28 6
W sumie to i ten kierowca i ci motocykliści siebie warci. Oni zapierdalają zmieniając pasy jak rękawiczki i prowokują, a ten czubek próbuje ich zepchnąć... liczyłem, że cała grupa skończy na barierce albo jakimś tirze, ale i tak piwko
Zgłoś
Avatar
immortaldog 2012-07-26, 17:36 45
Spodziewałem się takich komentarzy od napinaczy.

Próba umyślnego zabicia kogoś na drodze a nie włączenie migacza to dwie różne sprawy.

Napinajcie się dalej ale pamiętajcie że kutas wam od tego nie urośnie zakompleksione frajerki.
Zgłoś
Avatar
o................c 2012-07-26, 17:43 1
chyba dostal po mordzie....
Zgłoś
Avatar
oroboros 2012-07-26, 18:14 2
Szybcy zjeby na motorach to jeszcze pól biedy jak nikogo postronnego nie zabije.

Najabrdziej wkurwiajacy są wolne zjeby na motorach. Jest ograniczenie 90 km/h spieszysz sie, jedziesz jakimś złomem (samochodem/ciezarówka), który do setki sie rozpedza tylko z góry i taki zjeb jedzie 60 i nie da sie wyprzedzić. Jedzie srodkiem pasa, zaczyansz wyprzedzać to przyspiesza, hamujesz to zwalnia. Musisz jechać za nim i tylko patrzeć jak mu kamienie napierdalaja spod koła w szybe i robia pajaczki. Normalnie Brevik sie załacza.
Zgłoś
Avatar
oI0 2012-07-26, 18:44 5
strony1984 motor to masz np. pod maską znawco tematu. Dożywotnio prawko powinni zabierać takim jełopom w puszkach.
Zgłoś
Avatar
DBstep 2012-07-26, 18:45
Sam bym chętnie tak chętnie się zabawił z naszymi dawcami Ale niestety, gówno zrobię
Zgłoś
Avatar
G................l 2012-07-26, 18:50
oI0 napisał/a:

strony1984 motor to masz np. pod maską znawco tematu. Dożywotnio prawko powinni zabierać takim jełopom w puszkach.



albo w kosiarce

mam nadzieje że gościa ukarali..
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-07-26, 18:53
nie miał jak na koniec stanąć ...
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2012-07-26, 19:10 4
immortaldog napisał/a:



Mam nadzieje że dojebią mu tyle zarzutów do tych co już ma że dostanie karę śmierci lub na dożywotnie rypanie w kiciu.



A ja mam nadzieje że pare tych kurew wykoleił i pokazał że droga to nie jest ich jebany plac zabaw.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-07-26, 19:50 28
Zgłoś
Avatar
bolsik 2012-07-26, 20:00 7
Cytat:

Spodziewałem się takich komentarzy od napinaczy.

Próba umyślnego zabicia kogoś na drodze a nie włączenie migacza to dwie różne sprawy.

Napinajcie się dalej ale pamiętajcie że kutas wam od tego nie urośnie zakompleksione frajerki.



HAHAHA i kto w tym momencie sie spina? no kto ?
Fakt faktem i ten frajer z samochodu zle robil i te leszcze na motorach tez! Po chuj prowokowali? bo co? bo sa kurwa nietykalni, bo jada w grupie i kurwa zostawiaja jeden slad po sobie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie