18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
dr_dex 2012-04-21, 12:06 16
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-04-21, 12:44 7
Ja pierdole... o co chodzi z tą paranoją? tak się zastanawiam... idąc dalej, większość katolickich antysemitów powinna w imię czystości rasy popełnić samobójstwo. skoro chrześcijaństwo wywodzi się od judaizmu (stary testament--->nowy testament, bóg w zasadzie ten sam), to wszyscy macie żydowskie korzenie. jeszcze dalej, jeśli częścią religii chrześcijańskiej jest pochodzenie wszystkich ludzi od Adama i Ewy, to macie już dowód na prawdziwość mojej teorii... Skoro wszyscy pochodzimy od Adama i Ewy a historia o nich jest częścią starego testamentu a nowy testament jest jak by jego kontynuacją a chrześcijaństwo teoretycznie opiera się na jednym i drugim, a judazm głownie na tym pierwszym, to nie możecie nie widzieć jak wiele macie wspólnego z żydami. Dodatkowo, w zasadzie Adam i Ewa byli żydami, więc wy też jesteście w jakimś tam stopniu. Ba! nawet jezus był żydem. Prosze więc, nie bądźcie hipokrytami i uwolnijcie nas, prawdziwych aryjskich braci i siostry od swoich skażonych żydostwem genów...
Zgłoś
Avatar
Giorgio69 2012-04-21, 12:49 8
Kochają tylko siebie



I ciężko zarobione pieniądze przez gojów

Zgłoś
Avatar
tofur 2012-04-21, 13:08 1
@up

sorry, myślałem,że judaizm, którego tak nie lubisz (i do którego odnosi się filmik), jest religią. mój błąd. ale dzięki tobie przejrzałem na oczy
Zgłoś
Avatar
Cfany 2012-04-21, 13:11
Widocznie Żydzi są stworzeni do rządzenia.

Możecie się wściekać, ale wygląda na to, że taka jest naturalna kolej rzeczy.
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-04-21, 15:27 7
Racja. Mając taki kapitał jak Żydzi zdobyty na lichwie, oszustwach i malwersacjach każda nacja byłaby w stanie finansować swoje poczynania w każdym kraju na globie.

Problem w tym że spora część społeczeństwa boi się tzw. faszyzmu w tym samym czasie będąc pod wpływem prawdziwie faszystowskiego i niewolniczego systemu. W takim świecie się już urodziliśmy i każdy utrzymuje to za normalne nie chcąc poznać genezy tejże rzeczywistości.

Narody słowiańskie są skłócone waśniami z przeszłości - za którymi stał ten cudowny naród wybrany. Żadna nacja nie wymordowała tyle ludzi ile zginęło z ich rąk bądź intryg które wywoływali.

I to co ich wyróżnia to fakt iż nie myślą o czasie rzeczywistym a swoje posunięcia planują 200 lat w przód, podczas gdy w Polsce ludzie już nie pamiętają kto ich wychu..ał 20 lat temu.
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-04-21, 15:51
naczytałeś się protokołów mędrców syjonu, dziecko?
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-04-21, 16:19 9
Analiza rzeczywistości nie jest trudna. łatwo prześledzić życiorysy tych w których rękach jest światowy kapitał i jak został zdobyty.

Tak samo łatwo sprawdzić skąd wywodzili się oprawcy polskości. Ale nowocześni ludzie nie widzą co jest nie tak bo przecież wszystko jest wporzadku. Jest OK

Zgłoś
Avatar
tofur 2012-04-21, 17:39
a masz jakieś dowody na poparcie swoich teorii? ale takie, które nie są antysemicką propagandą? bo tylko na tym jedziesz... czy żal ci dupę ściska, że ktoś ma, a ty nie? a jak ma to pewnie ukradł...
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2012-04-21, 17:59 35
tofur napisał/a:

a masz jakieś dowody na poparcie swoich teorii? ale takie, które nie są antysemicką propagandą? bo tylko na tym jedziesz... czy żal ci dupę ściska, że ktoś ma, a ty nie? a jak ma to pewnie ukradł...



Żal mi dupy nie ściska, pracuje w jednej z większych firm chemicznych w Polsce - i na aktualne potrzeby mi wystarcza - choć kupno mieszkania bez lichwiarskiego kredytu jest niemożliwe - a jak wiadomo każdy obywatel powinien mieć zagwarantowany dach nad głową. Postawienie szałasu jest nielegalne

Druga kwestia nie jestem antysemitą i ogólnie rzecz biorąc używanie tego określenia świadczy o umysłowym ograniczeniu. Krytykujesz żyda jesteś antysemitą, nazistą, faszystą i ogólnie mordercą który popiera mordy na żydach. Otóż nie. Nie mam nic przeciwko żydom - jestem tylko i wyłącznie przeciwnikiem międzynarodowego żydowskiego syjonizmu a nie każdy żyd to popiera. Przykładem pierwszym z brzegu może być Norman Finkelstein:



Sprawa trzecia, o poparcie jakiej tezy dokładnie Ci się rozchodzi? Tej że po wojnie osoby narodowości żydowskiej mordowały Polaków w Katyniu, etc.

Czy o to że osoby narodowości żydowskiej zajmowały prominentne stanowiska w powojennej Polsce - zarazem mordując ostatki sprzeciwiającej się inteligencji oraz tzw: żołnierzy wyklętych.

Czy też o to że w rękach rodzin żydowskich jest 98% światowego kapitału?
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-04-23, 11:11 1
5:25 młody Lepper?

Żydzi trzymają się od zawsze razem. Żyd woli wziąć żyda do pracy itp. Polacy jak wiadomo-nie bardzo. To już robi więc nastawienie do nich. A do tego dawniej jak żydzi mieli kasę to uprawiali lichwę. Jak się wzięło kasę to żyd był cacy ale jak trzeba było ją oddawać a on się jeszcze jej domagał noto przecież chujem jest. Oczywiście powodów jest więcej ale wydaje mi się że to właśnie przez tą żydowską solidarność zrodziło się takie wkurwienie do nich.
Zgłoś
Avatar
Azzazel 2012-04-23, 11:15 1
100%, nie żałuj sobie tych procentów.

Te, owszem, sporo żydów było w sowieckich ośrodkach władzy, ale, przede wszystkim byli to komuniści a nie żydzi. Wyparli się swego żydostwa na rzecz komunizmu. Przecież w ZSRR były takie same żydowskie czystki jak w III rzeszy. Żydów którzy nie należeli do partii i nie wyparli się swojej religii i tradycji mordowano na potęgę. Żydowscy naukowcy którzy pracowali nad sowieckimi bombami atomowymi i nad planami wysłania ludzi w kosmos szli do odstrzału zaraz po zakończeniu swoich badań.
Zgłoś
Avatar
ccrossfire 2012-04-23, 11:15 2
@tofur

Piszesz tak, jakbys mial problemy z ciasnym lbem. Rzucasz popularne haselka skierowane zwykle dla rzesz "mlodych i inteligentnych o wielkich sercach". Sadistic to nie forum onetu, tutaj ostatnio poziom wzrosl, wiec jak chcesz cos udowodnic to podawaj argumenty a nie odpady z twojej glowy. Btw, patrzac po twoim zacieciu do bronienia tez o ktorych nie masz zielonego pojecia i wrodzonej glupocie, nadajesz sie na doskonalego niewolnika.

@Azzazel

No nie do konca, tak o to Stalin robil czystki swoich przyjaciol, naukowcow na taka skale nie mordowano. Co do samych zydow, to nie ci ortodoksyjni sa problemem. Problem stanowia ci "nowoczesni", to oni stanowia potege swiatowa i to miedzy nimi a ortodoksami trwa nienawisc.
Zrodlem tej wladzy wg mnie jest to, ze ci ludzie, jako grupa trzymaja sie razem i pomagaja sobie jak w rodzinie (oba ugrupowania osobno), maja dryg do interesow, zas w latach przedwojennych inwestowali w media ( czego efekty widac dzisiaj, zamiast pierdolic o teoriach spiskowych, przesledzcie losy najwiekszych stacji telewizyjnych i napedzanej nagonki na urojony antysemityzm).

ad. Nie mordowano zydow za wiare, tylko poprostu ludzi. I tutaj dam sobie reke upierdolic, ze wymordowani zydzi w ZSRR stanowili mniejszosc. (byli uzyteczni)
Zgłoś
Avatar
Władca Marionetek 2012-04-23, 11:39
Akurat z żydami za czasów rewolucji październikowej jest o tyle ciekawe, że do komunistów dołączali właśnie Ci biedniejsi i najczęściej mało wykształceni żydzi, ponieważ oferowano im rozdanie majątków ich bogatszych "braci". Taką samą sytuację mieliśmy w Polsce kilka lat później, kiedy to myśli komunistyczna stawała się coraz bardziej popularna wśród proletariatu i zwykłych chłopów z tych samych powodów co u ubogich żydów. Tutaj pochodzenie akurat nie ma wiele na rzeczy, tylko raczej przynależność do danej klasy społecznej. Bogaci lichwiarze i potentaci przemysłowi (czyli żydzi w powszechnym tego słowa znaczeniu, no bo przecież każdy żyd jest bogaty i rządzi światem) nie wspierali komunistów, natomiast inna sytuacja była z ich biedniejszymi braćmi i wykształciuchami, którzy w ten sposób łatwo chcieli dorwać się do władzy sterując głupią swołoczą w imię "odebrania majątków uciskającym ich Panom".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie