18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Corey_09 2012-04-20, 10:59
Kierowca samochodu który widać na kamerce wyleciał jak z procy, żeby nikt go nie uprzedził, aby okraść poszkodowaną osobę z telefonu, zegarka, butów i portfela po czym zadowolony wrócił do auta i spierdolił niemal że w podskokach uradowany swoja zdobyczą.
Zgłoś
Avatar
grandl 2012-04-20, 11:26
dystansr19 napisał/a:

smieja sie z tych ruskich ze jezdzic nie potrafia ale ogladam juz kolejny filmik i jestem pod wrazeniem ze zaraz po wypadku znajduja sie osoby ktore nie zwazajac na ryzyko leca z pomoca, u nas takie sytulacje koncza sie zazwyczaj totalna obojatnoscia ... ehh



Nieudzielenie pomocy poszkodowanym w wypadku jest karalne tak więc jak następnym razem jak za bardzo się z kolegami rozpędzicie na polnej drodze to gdy już się wyczołgasz to spisuj blachy tych co się nie zatrzymali
Zgłoś
Avatar
Feedo 2012-04-20, 12:35
Do wszystkich gimbusów piszących że to wina pieszego - samochód przejechał na czerwonym świetle
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-04-20, 12:37
Feedo napisał/a:

Do wszystkich gimbusów piszących że to wina pieszego - samochód przejechał na czerwonym świetle



Gdyż pieszy go rozproszył.

Ewidentnie wina pieszego!
Zgłoś
Avatar
dystansr19 2012-04-20, 18:04
kiedys jadac wiejskimi drogami zauwazylem starsza kobiete machajaca do mnie z daleka, zdziwilem sie bo stala obok auta ktore z daleka wydawalo sie byc ok, podjechalem blizej i okazalo sie ze nie bylo tak, auto stalo na kolach ale bylo po dachowaniu, kobieta miala pokrwawione nogi zatrzymalem sie wiec zapytac co sie stalo, i na pytanie czy to ona kierowala ta osobowka okazalo sie ze nie, kierowca bowiem lezal jakies 20m dalej, wyjelem tel zadzwonilem na pogotowie, pozniej zajelem sie pomoca poszkodowanym i widzac przejezdzajace auta machalem do nich zeby staneli i pomogli mi. Oczywiscie bez skutecznie, jak to kolega wyzej opisal "przejezdzali z przyklejona morda do szyby" nawet nie myslac tym zeby sie zatrzymac... pierwszym autem ktore sie zatrzymalo byla wezwana karetka pogotowia, rasumujac... nie zycze nikomu sytulacji w ktorej beda sami potrzebowali pomocy, bo moze okazac sie ze nikt nie bedzie chcial nam jej udzielic ...
Zgłoś
Avatar
Apollon 2012-04-20, 18:48
up@ sanitariusze z karetki, odjeżdżając klaskali, poszkodowani również...
Zgłoś