18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
SzczeroscToNieChamstwo 2012-04-19, 18:24
akcja od 0;16
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-04-19, 18:42 3
Kolejny skurwiel, który sygnalizację świetlną, traktuje jako ozdobę skrzyżowania.
Zgłoś
Avatar
dystansr19 2012-04-19, 18:48 7
smieja sie z tych ruskich ze jezdzic nie potrafia ale ogladam juz kolejny filmik i jestem pod wrazeniem ze zaraz po wypadku znajduja sie osoby ktore nie zwazajac na ryzyko leca z pomoca, u nas takie sytulacje koncza sie zazwyczaj totalna obojatnoscia ... ehh
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-04-19, 19:05 1
Ruskie drogi - dobry serial można by nakręcić
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-04-19, 19:15
dystansr19 napisał/a:

smieja sie z tych ruskich ze jezdzic nie potrafia ale ogladam juz kolejny filmik i jestem pod wrazeniem ze zaraz po wypadku znajduja sie osoby ktore nie zwazajac na ryzyko leca z pomoca, u nas takie sytulacje koncza sie zazwyczaj totalna obojatnoscia ... ehh


Pierdolisz chłopie
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-04-19, 19:40
Cytat:

smieja sie z tych ruskich ze jezdzic nie potrafia ale ogladam juz kolejny filmik i jestem pod wrazeniem ze zaraz po wypadku znajduja sie osoby ktore nie zwazajac na ryzyko leca z pomoca, u nas takie sytulacje koncza sie zazwyczaj totalna obojatnoscia ... ehh


bo w Polsce, jeśli wyciągniesz kogos z płonącego samochodu i on sobie złamie palec to bulisz odszkodowanie a jak nie to do paki
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2012-04-20, 0:05 6
Oboje idioci, ale te dwa głupie ryje więksi debile... Kotś mógł z lewa wyjeżdżać na prawoskręcie i też by im przypeirdolił nie łamiąc przepisu. Przez takich pojebów normlany kierowca potem ma problemy. Jak mozńa być tak bezmyslną kupą mięsa żeby wybiec zza dużego vana prosto na ulice?!
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-04-20, 0:56
PISTOLERRO napisał/a:


Pierdolisz chłopie



Nie pierdoli, tylko tak właśnie jest.

Rozjebałem się kiedyś z kolegami, stoi zgnieciony samochód po dachowaniu na poboczu, my się z niego wyczołgujemy, a na drodze ruch jak gdyby nigdy nic, wszyscy sobie jadą spokojnie i tylko mordy w szybach. Tak samo ludzie stojący na przystanku obok, nikt nie podszedł nawet spytać czy wszystko ok (a nie było), wiec to chyba Ty pierdolisz!
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2012-04-20, 1:42
Szkoda tylko gówniarza i kierowcy.
Zgłoś
Avatar
wodzwioski 2012-04-20, 2:06 2
Chuj z gówniarzem.. szkoda kierowcy bo może mieć przejebane przez idiotę, który się wpierdala na drogę..
Zgłoś
Avatar
Sets 2012-04-20, 3:36
Bonus za zbicie dwóch za jednym zamachem!
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2012-04-20, 7:42
Ja pierdole w pale się nie mieści.. jak można kurwa wybiec pełną parą na drogę nie oglądając się, gdzie nawet pasów nie ma... kurwa mać ja od przedszkola mam wyryte jak się jezdnię przechodzi, oglądając te filmiki jeszcze większą wagę do tego przywiązuję..może i to wygląda śmiesznie, tak jakbym się bał, bo czasami wręcz na palcach staję, żeby między rzędami widzieć czy gdzieś coś czasem nie jedzie, wychylam się, ale kurwa nie będą mnie później z kawałków zbierać...
Zgłoś
Avatar
Corradolicious 2012-04-20, 8:02
Popatrz detektywie bardziej na znaki i na sygnalizacje - przeciez tam jest przejscie dla pieszych!!
Zgłoś
Avatar
FunTastic 2012-04-20, 8:55
Po chuj tyle gapiów i takie blokowanie ruchu?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie