18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
BongMan 2012-12-01, 14:12 23
No w cywilizowanych krajach się stosuję konopie w medycynie i nie tylko. U nas się ściga i zamyka ludzi za pół grama. Wiecie gdzie jeszcze jest zakazana? Na bliskim i dalekim wschodzie oraz w Afryce. Czyli tam gdzie zamordyzm albo ciemnota. U nas jak widać jest jedno i drugie...
Zgłoś
Avatar
Sarkos 2012-12-01, 14:12 45
Nie udowodniono szkodliwości używania marihuany (poza oczywistą szkodliwością palenia czegokolwiek) u osób dorosłych, to może czas takie badania przeprowadzić i raz na zawsze zakończyć tę szopkę? Jak słyszę o szkodliwości zielska od osoby, która ma zachlaną mordę, to śmiać mi się chce. Palenie tytoniu i picie mocnego alkoholu jest dużo bardziej szkodliwe - zarówno dla osoby zażywającej, jak i dla społeczeństwa. Zdecydowanie wolę spotkać na ulicy osoby zjarane niż pijane.
Zgłoś
Avatar
brapol 2012-12-01, 15:29
Aż się chce być chorym
Zgłoś
Avatar
T................a 2012-12-01, 15:56 25
@up
W łeb się pierdolnij
Zgłoś
Avatar
sebeks 2012-12-01, 15:59
up@ tytanową pytą

btw. ja się leczę od lat i pomaga
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2012-12-01, 16:37
Marihuana ma sporo właściwości leczniczych ale podobno ma bardziej kancerogenny dym od papierosów.
Zgłoś
Avatar
Butter 2012-12-01, 16:48 7
te wasze właściwości lecznicze polegają na "bani" stosują to legalnie lub czasami nie chorzy nieuleczalnie (paliatywnie) albo np. ludzie z bólami klasterowymi, albo stwardnieniem rozsianym, oraz chorzy umysłowo hip-hop-rasta-małpy. Zielsko nie ma właściwości leczniczych, jest tylko doraźnym środkiem znieczulającym dla nich i tylko tyle.

Wiecie jak wyglądają Czechy gdzie wprowadzono legalizacje na małe ilości? W szkole jest w cholere zidiociałych gówniarzy na haju. Jestem w stanie zrozumieć zapalenie raz od czasu na imprezie czy w towarzystwie, ale Ci których słychać na wszystkich petycjach albo imprezach pro-legalizacji ma już dziury w mózgu od CIĄGŁEGO palenia.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-12-01, 18:46
Ja jestem za pełną legalizacją marihuany, z wypowiedzi różnych osób wiem, że jest zdecydowanie mniej szkodliwa niż alkohol albo papierosy, które są legalnie dostępne. Poza tym to czyjaś prywatna sprawa co pali i w jakich ilościach... No chyba, że ktoś se wstrzykuje marihuane to inna sprawa
Zgłoś
Avatar
brapol 2012-12-01, 21:41 1
TytanowaPyta napisał/a:

@up
W łeb się pierdolnij



Armia Rydzyka widzę
Zgłoś
Avatar
r................5 2012-12-01, 21:44 3
Marihuana defragmentuje kod DNA, dzieci się naczytały w internecie na pseudo stronach typu kwejk o wszystkich pseudo właściwościach marihuany i gdzie by się nie dało chcą udawać mądrych. Marihuana którą podają temu dziecku na pewno jest 1000x zdrowsza niż to co kupicie u kolegi po koledze od wuja w swojej mieścinie, co nawet światła dziennego nie widziało gdy dorastało.
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-12-02, 2:59 1
zamarihuanizować legalizuane!!!
Zgłoś
Avatar
MudPie 2012-12-02, 3:48 4
roofik5 napisał/a:

Marihuana którą podają temu dziecku na pewno jest 1000x zdrowsza niż to co kupicie u kolegi po koledze od wuja w swojej mieścinie, co nawet światła dziennego nie widziało gdy dorastało.


Spora część osób uprawia sobie samemu. Od dilli kupują ludzie pokroju gimbusow i liceusów, którzy nie mogą tego robić bo nie mają tego jak ukryć przed rodzicami lub są zbyt głupi aby to ogarnąć, lub w ogóle na to wpaść, a co oni od tych dilli mogą trafić to lepiej nie mówić i ich to ogłupia bo palą trucizny, i to w wieku dojrzewania i rodzą się mity jakoby marihuana ogłupiała. To rząd ogłupia, bo jakby legalna była to nie musiałby kupować od dilli tylko np w kiosku. I oni o tym wiedzą i nic z tym nie robią, bo chcą głupie społeczeństwo. Nie zastanawiało was, dlaczego rząd nie chce zalegalizować, tyle wpływu do budżetu tyle pieniążków.. a co jest lepsze od pieniążków.. władza, głupim społeczeństwem lepiej się rządzi. Tak samo alkohol, specjalnie on jest legalny bo szkodliwy i wolą ludzi alkoholików którzy chorują i umierają ($) wpadają w dół, pełni pesymizmu i zrezygnowania, niż ludzi wesołych z pozytywnym nastawieniem, a więc i trzeźwo myślących, którzy są pełni inspiracji i pomysłów na lepszy byt inny punkt widzenia, nie obejmujący myślenia narzucanego przez rząd, gdzie mogą trzeźwiej podejść chociażby do wyborów, a nie muszą zapierdalać, na chleb, lepszej pracy brak, a na stanowiska zatrudniani są już obcokrajowcy, bogu dzięki polacy mają jeszcze resztki rozmu i godności aby nie być niewolnikiem, i robić jak w obozie pracy.. i tylko myślą jak tu przeżyć od pierwszego do pierwszego, więc opłat więcej podatków, co raz wyższe ceny pętla się zaciska, i człowiek tak się męczy zaraz 30 lat, zaraz 40, potem 50, 60 i juz na trumne trzeba odkładać i zdycha w biedzie, jak najgorszy śmieć, niewolnik. I teraz wyobraźcie sobie, że jest tysiące takich spraw tysiące, wszystko jest w zasadzie tak zaprojektowane i wymyślone aby doprowadzać ludzi do takiej sytuacji i żeby wyssać każdy grosz z człowieka ile się da aby zapewniać sobie jeszcze lepszy byt i swoim dzieciom.. Oni traktują nas jak bydło, jesteśmy dla nich śmieciami, którzy muszą harować na ich bogactwo i jeszcze się z tego śmieją.. że temu daje 2000 na rękę i biedak się z tego cieszy, robią to celowo po złości, są złymi ludzimi których śmieszy cierpienie innych i jak zrobią im jeszcze gorzej to jest zabawniej.. Co Polacy się zbuntują i nie będą robić u wyzyskiwaczy, to zatrudnią obcokrajaców co już od dłuższego czasu ma miejsce i chuj ich obchodzi.. tyle wam powiem.
Zgłoś
Avatar
ProfessorHix 2012-12-02, 13:17
@MudPie

Przyznaj się, jarałeś,gdy to pisałeś?

Kto będzie chciał palić ten będzie palił niezależnie od tego, czy jest to legalne czy nie.
I mnie to nie przeszkadza. Tak samo jest z gejami. Mają ochotę na swoje igraszki to i tak będą to robić i również nie mam problemu. Ale przestańcie robić kampanie za legalizacją, marsze i wiecznie wylewać żale jak to strasznie społeczeństwo dyskryminuje mniejszości.
Bądź sobie pozytywny, wiem, że sprawia Ci to radość ale nie rób z marychy panaceum na bolączki naszego społeczeństwa bo to bzdura.

Znam wielu palących ludzi i w każdym przypadku powraca jedna refleksja: ten typ trybił kiedyś o wiele szybciej niż dziś.
Zgłoś
Avatar
push3k 2012-12-02, 17:17
Sarkos napisał/a:

Nie udowodniono szkodliwości używania marihuany (...) u osób dorosłych.

Udowodniono. Jest kilka negatywnych konsekwencji zażywania thc, ale są mało znaczące, więc na pewno od tego nie umrzesz.

Po za tym jedyną pozytywną i znaczącą właściwością thc jest uśmierzanie bólu. Nie sprawi to, że przestaniesz się jąkać, wymiotować, że spowolni to rozrost raka itp, ale może sprawić, że negatywnych objawów różnych chorób nie odczujesz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie