18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
9 maja Wawa
Bapsy • 2022-05-09, 12:41
Pan ambasador Rosji sobie poświętował 9 maja w Warszawie

Zgłoś
Avatar
pajdaq 2022-05-09, 12:42 19
Bardzo dobrze
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-05-09, 12:43 5
O jak miło przynajmniej nikt go tu nie zabije niestety.
Zgłoś
Avatar
woytasw 2022-05-09, 12:48 137
Teraz ruscy zaatakują naszych dyplomatów. Gównarzeria pokazała swoją siłę i głupotę. Trzeba było zostawić dziada w spokoju - a tak kacapy mają pożywienie.
O ile sami nie zorganizowali takiej prowokacji.
Zgłoś
Avatar
UkrainskaOnuca 2022-05-09, 12:50 54
Koło cmentarza zdjęcia wojny na Ukrainie chcą postawić. Niech dla balansu postawią zdjęcia z Wołynia.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-05-09, 12:52 6
nie mam nic przeciwko; oblany czerwoną farbą wyraziściej reprezentuje agresora, ciekawe czy szwaby coś zrobią z nocnymi wilkami u siebie...?
Zgłoś
Avatar
bercisko 2022-05-09, 12:54 9
Elegancki dyplomata z potężnego kraju zaatakowany jak pospolity mocher na pielgrzymce? Na usta ciśnie się jedno pytanie: Co tak mało tej farby, kurwa?!
Zgłoś
Avatar
nowynick 2022-05-09, 12:58 22
to tuż obok mnie i widziałem to na żywo. Dziewczyny w białych sukienkach/prześcieradłach polały się czerwoną farbę i stały spokojnie w ramach protestu. Przyjechał ambaSSador, nastolatki wykorzystały niezużytą farbę i gieroj Kacap wraz z bohatyrską ochroną zaczęli spierdzielać przed grupą dziewczyn w wieku ok. 16 lat za kordon policyjny. Limuzyna bez rejestracji z ufajdanymi Kacapami w środku zwiała z miejsca pamięci przed dziewczynkami
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2022-05-09, 13:09 9
Jestem więcej niż pewien, że to nie pozostanie bez odpowiedzi. Tylko oni przynajmniej pobiją naszych dyplomatów lub podpalą naszą ambasadę albo jedno i drugie. Mimo wszystko film cieszy oko.
Zgłoś
Avatar
Aiden86 2022-05-09, 13:26 12
Pierwszą ofiarą wojny jest prawda, i to niestety nie 'gówno prawda'. Nie chcę moralietów tworzyć i jak najbardziej nie żal mi moskalskiego prowokatora, ale... wróg gra tak jak mu na to przeciwnik pozwala. Nie zniżajmy się do poziomu orków i ukrów. Śmiech, śmiechem, nawalanka z głupoty powyższych równie odstresowująca. Miejmy choć trochę sadystycznej uciechy z takowych nagrań, ale nie napinajmy się zbytnio - tym bardziej niech nie robią tego osoby, które uciekały od ZSW lub plują na mundur. Pozdrawiam Was ciule
Zgłoś
Avatar
joti 2022-05-09, 13:29 79
Przecież to Ukraińcy go oblali farbą, bo Polacy krzyczeliby "faszyści", a nie "faszysty". Atak na dyplomatę w Polsce, to znieważenie przez nich Polski. Tak nam ci "uchodźcy" podziękowali za gościnę i finansowanie ich.
Zgłoś
Avatar
kiczkickit 2022-05-09, 13:42 3
Coś pięknego J3bać putina!
Zgłoś
Avatar
croyna 2022-05-09, 13:44 16
woytasw napisał/a:

Teraz ruscy zaatakują naszych dyplomatów. Gównarzeria pokazała swoją siłę i głupotę. Trzeba było zostawić dziada w spokoju - a tak kacapy mają pożywienie.
O ile sami nie zorganizowali takiej prowokacji.



twoja stara ma więcej testosteronu od ciebie, wracaj do piwnicy
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2022-05-09, 13:47 17
Jak czytam wszystkich rurkarzy, dobrodziejów dla Ukraińców, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Ukraińcy walczą za was pedałki. Jakby dali Putinowi dupy tak sprawnie jak wy, to ruska armia byłaby w Warszawie w try miga. Żadnej łaski nie robimy pomagając Ukraińcom. A na jednego Polaka zamordowanego przez Ukraińców przypada trzydziestu zamordowanych przez Rosjan. Poczytajcie historię i sobie zsumujcie.
Zgłoś
Avatar
bodzio204 2022-05-09, 13:56 6
woytasw napisał/a:

Teraz ruscy zaatakują naszych dyplomatów. Gównarzeria pokazała swoją siłę i głupotę. Trzeba było zostawić dziada w spokoju - a tak kacapy mają pożywienie.
O ile sami nie zorganizowali takiej prowokacji.



A skąd wiesz kto go oblał? Jak tam same flagi ukraińskie i dialekt wschodni.

Nieoficjalnie jakaś ukraińska dziennikarka przyznała sie do oblania tego kacapa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie