18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Agent
CrazyChocolate • 2013-05-27, 2:03
Policyjny Hejter

Zgłoś
Avatar
pusifer 2013-05-27, 10:51
Co za pokurwieniec. Kolesia powinni za jaja powiesić bo tacy w ogóle nie powinni mieć prawa do życia. Współczuje jego żonie i dziecku. Ukamienować go!!
Zgłoś
Avatar
pushq 2013-05-27, 10:51 2
Stwierdzam, że policjant zachował się w sposób nieprawidłowy...za takie odzywki powinien wyciągnąć pałę, i tak kolesiowi przechrzcić nerki, żeby przez tydzień na brązowo szczał.
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-05-27, 11:00
przez takich buców jak on, wszyscy mamy gorzej..

bo wkurwi taki matoł policjanta z samego rana, a ten później całą służbę odbije sobie na innych normalnych kierowcach..

..
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-05-27, 11:01 6
Iperyt669 napisał/a:



Kolejne lewackie ścierwo które tęskni za czasami gdy wojsko strzelało do ludzi na ulicach i boi się swoich sąsiadów dlatego potrzebuje policjanta żeby go chronił. "Wolna amerykanka" to zawsze lepsze rozwiązanie niż policyjny aparat przymusu i państwowy monopol na przemoc. Btw. koleś który to nagrywa to jakiś burak.



czyli że co - jak nie występuje przeciwko LEGALNEMU organowi porządkowemu to jestem lewacką kurwą? Coraz więcej pajaców nadużywa tego określenia nie mając pojęcia co ono oznacza. Kolejną rzeczą za którą mnie tak wyzwiesz będzie brak cotygodniowego stawiennictwa w kościele na mszy i brak ofiary w wysokości 100zł. Noż kurwa - jestem jak najbardziej za tym, by jakaś (nawet prawicowa) władza zrobiła porządek w tym kraju, ale jak patrze na Tobie podobnych to mnie kurwa zajebiście przeraża fakt jacy to idioci mogą do tej władzy dojść ...

Cytat:

"Wolna amerykanka" to zawsze lepsze rozwiązanie niż policyjny aparat przymusu i państwowy monopol na przemoc



I ty się śmiesz nazywać patriotą "jebany anarcholu" - że tak Cię nazwę po Twojemu? Niektórym się już konkretnie pierdoli w bani i nie rozróżnia niektórych pojęć ... czy wydaje Ci się, że gdy zapanuje jedyny słuszny ustrój czy to narodowy, czy narodowo-socjalistyczny, to nie będzie potrzebna Policja? Chłopaczku - będzie trzeba jeszcze więcej Policji by trzymać cicho przeciwników ustroju - nie ma znaczenia - każda skrajnie ukierunkowana władza będzie stosować skrajne metody przymusu. Nie ma znaczenia - "czerwoni" czy "brunatni" ... ochłoń.

CO do filmu - kierowca zachował się jak prawdziwy buraczysko i tylko z powodu faktu, że policjant się lekko speszył, nie wylądował na komendzie w celu ustalenia tożsamości. Ale gdyby widmo pobytu na dołku zajrzało mu w oczy, dokumenty pokazałby szybciej. Gdyby trafił na psa z jajami, za próbę wyjścia z auta dostałby gazem i skończyło by się rumakowanie. Później by płakał i przepraszał jak ten grubas z BeeMki.
Zgłoś
Avatar
T................r 2013-05-27, 11:45
podziwiam policjanta... wg mnei powinni uzywac paralizatora na takich a potem ze sklutym rozpoczac dyskusje... i jezeli ktos na poczatku nie powie ze ma zespol toreuta to za kazde kurwa pala w ryja... nauczyloby to szacunku cwaniaczka
Zgłoś
Avatar
Den 2013-05-27, 11:53
W stanach nie byłoby 3 i 4 filmiku, bo podczas kręcenia drugiego dostałby pieprzowym i leżał skuty na ziemi.
Zgłoś
Avatar
tsunami1906 2013-05-27, 11:56
O ile nie darze sympatią policji (dokładniej: drogówki - za zdzieranie kasy z kierowców pod byle pretekstem, prewencji - za nadużywanie przemocy), o tyle muszę przyznać, że policjant zachował się w tej sytuacji bardzo w porządku i był bardzo wyrozumiały. Bez problemu mógł wezwać lodówę, skuć i zapakować "niemca" na 24h żeby przemyślał swoje zachowanie. A z tego materiału + linków które ktoś wstawił wcześniej w temacie wyłania się obraz drobnego oszuta, cwaniaczka, któremu do tej pory wszystko uchodziło płazem. Pewnie myśli, że już zawsze tak będzie - narobi gówna, wyjedzie na rok albo dwa robić gnój gdzieś indziej i tak w kółko. W końcu trafi na kogoś kto nie popuści i spędzi parę lat w ZK gdzie złodzieje zrobią sobie z niego dziwkę.
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-05-27, 12:02 2
LBI... Słoik pierdolony. Potem "pojadzie" taka kurwa w świat i powie, że z Warszawy przyjechał.
Zgłoś
Avatar
opo5 2013-05-27, 12:13 3
Jak bym był matką tego typa i zobaczył te filmy, co mój synuś odpierdala to bym go wessał cipą ze wstydu z powrotem, tylko by siorbnęło głośno.
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-05-27, 12:31
Problem nie lezy w policji, a w systemie ktora zmusza ja do podejmowania dzialan na szkode obywatela. Gdyby nastapila wolna amerykanka, predzej czy pozniej powstalyby inne organizacje, ochraniajace szlaki, ludzi i mienie, wykorzystujace posiadana pozycje do narzucenia wlasnych praw.
Zgłoś
Avatar
maxikingwhite 2013-05-27, 12:35
Płortki połtarganee
Zgłoś
Avatar
s................y 2013-05-27, 13:04
Za obrazanie policji piwa nie ma dla tego dresiarskiego gnoja. Takich gówniarzy trzeba tępić.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-05-27, 13:13
przez takich cwaniaczkow jak ten nagrywajacy nasz kraj upada
Zgłoś
Avatar
edyj71 2013-05-27, 13:13 2
Nie oceniajcie wszystkich jednakowo. A.C.A.B

Nigdy policyjne kurwy mi w życiu w niczym nie pomogły.

Jak mi nos złamali to jeszcze to ja bym miał przejebane ze to że nie wskazałem kto mi to zrobił.

Więc pierdolcie się internetowi odważniacy zza monitora... jebać psy i konfidentów.

P.S. ogółem nie unoszę się na co dzień z tekstami typu HWDP ale jak widzę te kurwy które zamiast zająć się czymś pożytecznym to sobie dorabiają i zdzierają kasę z ludzi to mnie chuj strzela. Ostatnio dostałem mandat za przejście na czerwonym świetle o 3 w nocy gdy ulice były totalnie puste... po chuj komu światła o tej godzinie? A jak kolejnym razem zobaczyłem 3 dziwki przechodzące przez jezdnie>tory tramwajowe>jezdnie to policjanci się zatrzymali by mogły bezpiecznie przejść i z uśmiechem na mordzie pomachali tylko palcem. Gdzie tu sprawiedliwość? Nic tylko dorobić sobie cycki i zapuścić włosy zamiast golić się na łyso.
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-05-27, 13:32
Jebany gnoj.
W USA by lezal porazony paralizatorem, a tak kurwa napieradala a policjant nic nie robi!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie