18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
Avatar
yellow87 2024-07-19, 12:29
-jestem brytyjka, z anglii1!!!
-a nie, to przepraszamy, jest pani niewinna
xDDDD
co takie tępe dzidy mają we łbie, ja pitole...

no tak, wiem że pustkę.
Zgłoś
Avatar
Shinigammi 2024-07-19, 23:58
Pojebane pizdy chcą żeby wpuścić kozojebców. Myślę że szybko zmieniła zdanie gdyby jechali z nią na 5 batów i ciekawe do kogo zwróciłaby się po pomoc Haaa tfuuu !
Zgłoś
Avatar
LukaResoviak 2024-07-20, 4:35
Pierdole asfalty zawsze sue kolorem skory zasłaniają i wyimaginowanym rasizmem
Zgłoś
Avatar
Ziomee22 2024-07-20, 12:20
powinni wpaść od razu z psem i szukać narkotyków tak sprane łby na pewno coś tam mieli wszystkich wpierdolić do wyjaśnienia, za każdego faka w stronę żołnierzy, policji karać za znieważenie .
Zgłoś
Avatar
Zuwalsky 2024-07-20, 17:59
Z rodzicami by trzeba pogadać co im we łbach nasrali
Zgłoś
Avatar
Tweed 2024-07-20, 20:44
Ładny angielski tego policjanta, aż się wierzyć nie chce - poza tym, że brzmi jakby był podłożony gdzieś z offu.
Zgłoś
Avatar
marselss 2024-07-20, 20:52 1
Powinni wjechac kiboli Jagi i tam przestawić tę jej dupe o pierdyliard stopni, wróci do angli z innym rozstawem osi na pamiątke
Zgłoś
Avatar
Analanalanal 2024-07-20, 21:30
pierdylion83 napisał/a:

Proponuję prześledzić sponsorów tej akcji i podać opinii publicznej kto dokładnie się za tym kryje.
Za darmo w tej chacie nie koczują i runa leśnego nie jedzą.



Jak to kto? POPiS, lewary i organizacje otrzymujące od nich pieniądze. Jest tego w chuj. Grupa granica, ta zdzira żydowska hochland, wszystkie kurwy celebrytki itp. Te aktykurwiszcze z powyższego filmu jedzą akurat mefedron i popijają moczem.
Zgłoś
Avatar
kernelstrong 2024-07-21, 18:43
Kibice jeszcze tego kurwi dołka nie namierzyli.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-07-22, 19:15 1
dwakilo napisał/a:

Pisałem o poziomie spierdolenia umysłowego który w przypadku tych jakże różnych zdawałoby się ideologii jest tożsamy.
To jak te środowiska reagują na wytykanie im ich hipokryzji, zabobonów etc. to już inna para kaloszy. Możliwe, że środowiska skrajnie prawicowe i narodowościowe częściej sięgają po odpowiedź fizyczną z racji tego, że pozziom ich inteligencji per capita jest niżzy niż przeciętnego obywatela. Nie rozumieją co się do nich mówi i reagują agresją.



Śmieszne jest to że sugerujesz coś o niskim poziomie intelektualnym jakieś grupy pisząc odpowiedź mającą się nijak do tego co ja napisałem pokazując że sam za bardzo tą inteligencją nie grzesznych. Napisałeś bzdurę że narole są tak samo wrażliwi jak tęczowi. Odpisałem że nie są, ale jak już zdenerwujesz to w ryj dostaniesz. A Ty z kolei odpisujesz jakimś z dupy tekstem że to dlatego że są głupi. No spoko. Może i są. Tylko że Ty nie potrafisz trzymać się wątku i sam skaczesz po temacie jak niezbyt mądra osoba.

Taka uwaga. Ja wiem że Twoje ego Ci nie pozwoli, ale czasem powstrzymaj się od komentarza. Zwłaszcza o czyjeś inteligencji. Niekoniecznie sam masz jej na tyle żeby innych ocenić.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-07-24, 9:19
Ork.Fajny napisał/a:

Śmieszne jest to że sugerujesz coś o niskim poziomie intelektualnym jakieś grupy pisząc odpowiedź mającą się nijak do tego co ja napisałem pokazując że sam za bardzo tą inteligencją nie grzesznych. Napisałeś bzdurę że narole są tak samo wrażliwi jak tęczowi. Odpisałem że nie są, ale jak już zdenerwujesz to w ryj dostaniesz. A Ty z kolei odpisujesz jakimś z dupy tekstem że to dlatego że są głupi. No spoko. Może i są. Tylko że Ty nie potrafisz trzymać się wątku i sam skaczesz po temacie jak niezbyt mądra osoba.
Taka uwaga. Ja wiem że Twoje ego Ci nie pozwoli, ale czasem powstrzymaj się od komentarza. Zwłaszcza o czyjeś inteligencji. Niekoniecznie sam masz jej na tyle żeby innych ocenić.



Primo. To ty dzwonisz.
Secundo. Dwa ostatnie zdania warte są do przeanalizowania jako autorefleksja. Ciągła potrzeba oceniania innych pomimo szczątkowych danych sugeruje małomiasteczkowe lub wiejskie pochodzenie. Możliwe, że nauczycielska rodzina. Bez wątpienia inteligencja co najwyżej drugiego pokolenia.

Primo ultimo. Wracając do naroli. Są nawet bardziej wrażliwi niż tęczowi. Mój kuzyn miał partnera ze środowisk narodowościowych. Jak stwierdził są tam "same wrażliwe cioty".
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-25, 8:46 1
pierdylion83 napisał/a:

Proponuję prześledzić sponsorów tej akcji i podać opinii publicznej kto dokładnie się za tym kryje.
Za darmo w tej chacie nie koczują i runa leśnego nie jedzą.



Człowieku, ta chata i ogród to jest eden. Oni tam siedzą i się pierdolą bez przerwy jak w jakiejś sekcie. To są zjebani ludzie o ile można ich nazwać ludźmi. Co ty myślisz że się tam ukrywają? Przecież szybciej ukryją się w wielkim mieście niż na jakiejś wiosce gdzie jak pojawi się ktoś nowy, to zaraz cała wiocha i sąsiednie wiedzą.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-07-30, 1:06
dwakilo napisał/a:

Primo. To ty dzwonisz..


...?

dwakilo napisał/a:

Secundo. Dwa ostatnie zdania warte są do przeanalizowania jako autorefleksja. Ciągła potrzeba oceniania innych pomimo szczątkowych danych sugeruje małomiasteczkowe lub wiejskie pochodzenie. Możliwe, że nauczycielska rodzina. Bez wątpienia inteligencja co najwyżej drugiego pokolenia..


Długo musiałeś nad tym myśleć. Średnio Ci wyszło. Ale przynajmniej pojechałeś sobie po małomiasteczkowych czy wioskowych. Gdybym bym jednym z nich to bym zapytał jak tam widok z okna w Twoim małym wielkomiejskim mieszkaniu.

dwakilo napisał/a:

Primo ultimo. Wracając do naroli. Są nawet bardziej wrażliwi niż tęczowi. Mój kuzyn miał partnera ze środowisk narodowościowych. Jak stwierdził są tam "same wrażliwe cioty".


Tak, tak. Zawsze znajdzie się ktoś kto miał ciotkę której matka znała wujka co słyszał albo coś widział. Fanem naroli nie jestem, ale to nie oni wiecznie domagają się jakiś zakazów wyzwisk czy coś. Nie powołuj się na ludzi których PESELu nie możesz podać. To nie ma sensu w sieci.
Zgłoś