18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Amerykański PRL
Mercury001 • 2015-11-09, 18:18
Leszek mieszka w USA a Zbyszek w PRL-u.
Zbyszek przyjeżdża do Leszka.
Na miejscu widzi bogactwo i przepych w jakim żyje Leszek.
W pewnym momencie pyta się go:
- Słuchaj, jak Ty zarobiłeś na tą willę i samochód?
- Poszedłem pod Biały Dom ze snopem siana i zacząłem je jeść. Po dwóch dniach wyszedł Kennedy i dał mi milion dolców, abym dał mu spokój.
- O fajnie.
Po powrocie do PRL-u Zbyszek poszedł pod pałac prezydencki ze snopem siana.
Po dwóch dniach wychodzi Gomułka i mówi:

- Ty głupi człowieku! Siano sobie zostaw na zimę, a teraz jedz trawę!
Zgłoś
Avatar
Murgen 2015-11-09, 18:21 18
Daj Zbyszkowi milion dolarów to przepije, powiedz mu by jadł trawę to nigdy już nie będzie głodny.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2015-11-09, 20:50 6
Czyli wynika ze w USA pełno socjalu i chujowego lewactwa które rozdaje pieniądze podatników byle komu, a w PRLu porządny kapitalistyczny system który jedynie ukierunkowuje obywateli i pomaga im podejmować przyszłościowe decyzje.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2015-11-09, 21:11 1
A coś niedawno było, żeby ubodzy jedli szczaw
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2015-11-09, 21:51 1
@up o mirabelkach zapomniałeś
Zgłoś
Avatar
Lares86 2015-11-09, 21:59 1
@bleblebator1

Jadłeś kiedyś chleb zamaczany w rozbełtanym jajku? Pieczesz na patelni i posypujesz startym serem. Pycha! A ja mam znajomego, co jego dzieci jedzą to "za karę" bo były niegrzeczne.
Zgłoś
Avatar
K................t 2015-11-09, 22:06 43
Siedzi romka(znaczy cyganka) przed wyjściem z terminalu na Okęciu i smaruje chleb gównem. Przechodzi koło niej Amerykanin i pyta:
- I co? Bieda?
- No bieda.
Daje jej 100 dolarów i odchodzi.
Przechodzi koło niej Niemiec i pyta:
- I co? Bieda?
- No bieda.
Daje jej 100 euro i odchodzi.
Przechodzi koło niej Polak i pyta:
- I co? Bieda?
- No bieda.
- To na chuj tak grubo smarujesz?
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2015-11-09, 22:43 2
Lares86 napisał/a:

@bleblebator1

Jadłeś kiedyś chleb zamaczany w rozbełtanym jajku? Pieczesz na patelni i posypujesz startym serem. Pycha! A ja mam znajomego, co jego dzieci jedzą to "za karę" bo były niegrzeczne.


Jadłem.
Co nie znaczy, że skurwiel niesiołowski może kazać wpierdalać szczaw.
Jak ma ochotę, niech wpierdala nawet gówno, ale niech ubogich ludzi nie poniża. Sam przez skurwiałego jebanego żyda bucholtza żyłem z rodzicami od pierwszego do pierwszego
Zgłoś
Avatar
K................t 2015-11-10, 3:14 4
Lares86 napisał/a:

@bleblebator1

Jadłeś kiedyś chleb zamaczany w rozbełtanym jajku? Pieczesz na patelni i posypujesz startym serem. Pycha! A ja mam znajomego, co jego dzieci jedzą to "za karę" bo były niegrzeczne.



Ja też jadłem coś takiego. Tylko że bez sera. I bez jajka. I bez smażenia na patelni....
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2015-11-10, 8:21 1
@Up i bez chleba
Zgłoś
Avatar
defcon1 2015-11-10, 10:21 4
Rusek z ZSRR i Amerykanin kłócą się, u kogo jest więcej wolności słowa.
- Słuchaj, u nas to możesz podejść pod Biały Dom i krzyknąć: "prezydent Reagan to baran!" i nikt ci za to nic nie zrobi! - przekonuje mieszkaniec USA.
- Nu i szto? U nas też możesz iść pod Kreml i wrzasnąć: "prezydent Reagan to baran!" i też nikt ci za to nic nie zrobi.
Zgłoś
Avatar
K................t 2015-11-10, 12:56 5
Sowieciarze na międzynarodowych targach zaprezentowali swój nowoczesny superkomputer z syntezatorem mowy, który znał odpowiedzi na wszystkie zadane mu pytania. Podczas demonstracji główny inżynier podchodzi do maszyny i pyta:
- W którym kraju wyprodukowano najwięcej surowej stali w przeliczeniu na jednego mieszkańca w ostatnim roku?
- W Związku Radzieckim.
- W którym kraju wyprodukowano najwięcej czołgów w przeliczeniu na jednego mieszkańca w ostatnim roku?
- W Związku Radzieckim.
- W którym kraju wybudowano najwięcej mieszkań komunalnych w przeliczeniu na jednego mieszkańca w ostatnim roku?
- W Związku Radzieckim.
I tak dalej... W końcu przyszedł czas na pytania od dziennikarzy. Do komputera podchodzi delegacja z USA i pyta:
- W którym kraju spożywa się najwięcej mięsa w przeliczeniu na jednego mieszkańca?
Komputer zabrzęczał, zapaliły się wszystkie lampki, po czym po dłuższej chwili z głośników padła odpowiedź:
- A u was biją murzynów.
Zgłoś
Avatar
burex666 2015-11-10, 15:08
Czyli według autora tego (słabego i chujowego) żartu PRL to państwo... Brawo tępe chuje
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2015-11-10, 16:19 2
burex666 napisał/a:

Czyli według autora tego (słabego i chujowego) żartu PRL to państwo... Brawo tępe chuje


Wiesz, jestem może starej daty, w podstawówce do bodajże siódmej klasy na rozpoczęcie roku szkolnego słuchaliśmy obowiązkowo Jaruzelskiego. Na I maja sekretarz miejski partii rozdawał dzieciom na pochodzie cukierki.
Co pierdolonego roku jeździłem na kolonie a to ze szkoły, a to z zakładu pracy. W tamtym czasie państwo nie pozwalało tak naprawdę zdechnąć z głodu. Nie było tego wiele, ale nikt nie chodził głodny, istniał przymus pracy.
Przyszedł 89 rok, pierdolony bucholtz ze swoimi reformami i państwo od tego czasu w majestacie prawa pozwala dzieciom głodować. I to kurwa tępy chuju nazywasz państwem?
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2015-11-10, 17:49 1
burex666 napisał/a:

Czyli według autora tego (słabego i chujowego) żartu PRL to państwo... Brawo tępe chuje



Plus za stosowanie polskiej pisowni.
Niestety ogromny minus za elementarne braki w znajomości historii własnego kraju. Poszukaj hasła: "Polska Rzeczpospolita Ludowa" [a w następstwie przyjęło się mówić PRL, PRL-u, PRL-em etc.], przeczytaj wszystko dokładnie i przemyśl swoją wypowiedź
Zgłoś