18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Anarchistyczna grupa 15W08
tds1974 • 2013-01-29, 21:02
Cytat:

Nudzicie nas. Nudzą nas wasze gry i zabawy, wzajemne umizgi, bale i aukcje charytatywne. Wydaje wam się, że żyjecie pełnią wolności, a zachowujecie się jak nędzni dworzanie na zamku ubogiego króla.
A kumulacja kapitału trwa.



Tak piszą na swojej stronie anarchiści z grupy 15W08. Kim są? Nie wiadomo. Działają w Warszawie. Atakują drogie sklepy, plakaty, niszczą płachty reklamowe Dziś dokonali kolejnego czynu - zajebali czerwoną farbą atelier (sklep) Macieja Zienia (pierwsze zdjęcie). Poniżej kilka dzieł tych artystów:







O sobie piszą:
Cytat:

Stop. Dziękujemy. Naprawdę nie mamy już cierpliwości aby dalej czekać i biernie patrzeć na to, co się z nami dzieje. Wasza przemoc ekonomiczna każdego dnia poniża miliony ludzi. Wasz kapitał codziennie krzyczy, że nie jesteśmy wystarczająco efektywni w produkcji waszego PKB. Gwałcicie nas swoimi kampaniami reklamowymi. Wasza przemoc policyjna każdego dnia trzyma w żelaznych ryzach każdą osobę, która odważy się na krytykę waszego świata. (...). Niczego nie zmieniacie. Wszystko pozostaje takie, jakie było. Codziennie odczuwamy skutki waszej przemocy. Wystarczy. Spierdalajcie.



Co ciekawie, na swoim blogu podają dokładną instrukcję "Jak zrobić trotyl domowym sposobem". Czyżby szykowali jakąś większą akcję w stolicy?

ŹRÓDŁO informacji (jest jeszcze kilka zdjęć)
Zgłoś
Avatar
Brona_Talerzowa 2013-01-29, 21:55 10
W ZUS powinni zajebać.
Zgłoś
Avatar
Gamge 2013-01-29, 21:57 1
Zaraz Policja ich złapie i telewizja albo PIS zrobi z nich bohaterów ot co.
Zgłoś
Avatar
Anarchangel 2013-01-29, 22:08 5
tds1974 napisał/a:



No właśnie jakiś czas śledziłem z uwagą ich bloga i działania. Ale dzisiejszy wyczyn to jakaś popierdolona pomyłka. Niszczyć zabytkową kamienicę i się tym chwalić? Tam, w czasie Powstania Warszawskiego mieścił się szpital polowy. Choćby dlatego nie powinni. Wybić czyby, mazać po szybach lub w futrach Zienia - owszem. Zrywać plakaty - tak. Ale budynek? Co winny?


Kamienica nie została zniszczona, a jedynie pomalowana odrobinę (jak słyszałem standardowo robi się takie rzeczy budynkom, co nie wpływa na ich szybsze niszczenie - wręcz przeciwnie)
...nie martw się, właściciel sklepu zadba o odnowienie elewacji w przeciągu tygodnia (zapewniam Cię, że nie będzie musiał przez to ciężej pracować, czy choćby spocić się z tej okazji)
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-01-29, 22:10 6
W temacie o broni ktoś się dziwił, gdzie ci popierdoleni użytkownicy się mieszczą. Otóż wyszli choćby i tu popierając wandalizm, który nie ma nic wspólnego ze zmianami w kraju. Choćby i zamazali 1000 budynków chuja to da, tylko wykazują brak szacunku dla pracy osób, które mają oswobodzić. Jak już niszczyć, to mieszkania polityków, budynek na wiejskiej a nie kurwa domy zwykłych ludzi! Poza tym może wymyśliliby coś lepszego i bardziej cywilizowanego. Ciekawe czy maja przygotowaną nową konstytucję i propozycję prawa, które by wdrożyli po zrobieniu przewrotu w kraju. Rozjebać to każdy potrafi, ale uporządkować to nie ma komu. Zwykłe bandziory i jak chcą rozrywki, to chętnie postrzelałbym z łuku do ruchomych celów...
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-01-29, 22:14
Podaj lepiej linka do produkcji trotylu a nie płaczesz nad kawałkiem cegły. Znam kilka sposobów produkcji ale może ten będzie jakiś tańszy bądź łatwiejszy. Pewnie kilka osób chciałoby poczytać i się doedukować, na blogu znalazłem tylko projekt jakiejś ulotki a przepisu brak.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-01-29, 22:15 1
Anarchangel - pewnie, że zapewne zadba o elewację - będzie musiał wydać kasę na środki czyszczące, zamiast inwestować w rzeczy, które bardziej by się przydały państwu. Ci, co będą mieli to w dupie, bo i tacy się znajdą, przyczynią się, że będziemy żyli w syfie, zamiast ładnej i zadbanej dzielnicy. Zupełnie jakbyś przejeżdżał z Francji do Włoch - Francja zadbana jako-tako, czysta i dba o zieleń, Włośi totalny luz, brud, syf, nawet trawnika nie koszą. Rzygać się chce jak się takie coś widzi.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-01-29, 22:15 6
Anarchangel napisał/a:


Kamienica nie została zniszczona, a jedynie pomalowana odrobinę (jak słyszałem standardowo robi się takie rzeczy budynkom, co nie wpływa na ich szybsze niszczenie - wręcz przeciwnie)
...nie martw się, właściciel sklepu zadba o odnowienie elewacji w przeciągu tygodnia



Pierdolisz. To zabytek. Właściciel sklepu powie "chuj mnie to obchodzi" i zażąda od miasta natychmiastowej naprawy. A to duży kłopot dla Konserwatora Zabytków. No i dla podatników - czyli dla mnie. Poza tym tam jest jedyny w stolicy drewniany bruk. Jak go farbą zajebali to nie jest do uratowania.
Zgłoś
Avatar
Moreq 2013-01-29, 22:18 24
Pierdolicie smuty o jakiś zabytkowych budynkach, kiedy Polska nam umiera.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-01-29, 22:21 3
Problem był, jest i będzie dopóki chuje w tym kraju nie nauczą się, że należy szanować wszystko co nie swoje (przynajmniej). To się tyczy podatków, obywateli, polityków, budżetu państwa i kurwa naszych własności również!
Zgłoś
Avatar
Boewolf 2013-01-29, 22:29
Wojny na nich trzeba!
Zgłoś
Avatar
amb 2013-01-29, 23:01 2
zazdrosni debile bez kasy zniszczyli witryne sklepu dla debili z kasa. chuj w to.
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2013-01-29, 23:03 2
Każdy skłot zrównać z ziemią, a mieszkańców rozjeżdżać walcem. Bo to wylęgarnie tej lewackiej hołoty.
Zgłoś
Avatar
szymon_g 2013-01-29, 23:11 3
coz- lewaccy idioci. mam nadzieje ze ich policja (badz rycerze ortalionu) spaluje szybko
Zgłoś
Avatar
BartekGonzo 2013-01-29, 23:11 2
Oczywiście w niszczeniu mienia i chuligańskich akcjach nie ma nic dobrego, ale doceniam że ktoś chce coś zrobić. Chociaż ktoś mądry powiedział kiedyś że "Krytyka bez oferowania alternatyw jest bezcelowa". Brakuje im właśnie tych alternatyw. Najprostszym sposobem żeby coś zmienić to stworzyć coś nowego i uznać to stare za przestarzałe. Czasami z niedowierzaniem słucham opinii 'niby' mądrych ludzi którzy nawet nie próbują wyjść poza to co znają. Czy ktoś z was zastanawiał się kiedyś czy można żyć bez pieniędzy? Każdy tylko narzeka jak to przez chciwość i pieniądze jest źle na świecie. Więc co za problem? pozbądźmy się ich. Obecnie mamy tak duże środki i możliwości że da się to zrobić, zapewniając wysoki standard życia, wszystkim. Polecam min. The Venus Project.
Zgłoś
Avatar
pexa93 2013-01-29, 23:12 5
jestem anarchista. ale to, co wyprawiaja Ci frajerzy " pseudo anarchisci" doprowadza mnie to wymiotów.

co kurwa maja do tego pierdoly z sklepow i bankow publicznych?
praktycznie kurwa nic sie do gospodarki nie przyczynia ;/
a pierdoly jebane psuja bo mysla ze robia dobrze.
na stos z chujami.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie