18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Anarchistyczna grupa 15W08
tds1974 • 2013-01-29, 21:02
Cytat:

Nudzicie nas. Nudzą nas wasze gry i zabawy, wzajemne umizgi, bale i aukcje charytatywne. Wydaje wam się, że żyjecie pełnią wolności, a zachowujecie się jak nędzni dworzanie na zamku ubogiego króla.
A kumulacja kapitału trwa.



Tak piszą na swojej stronie anarchiści z grupy 15W08. Kim są? Nie wiadomo. Działają w Warszawie. Atakują drogie sklepy, plakaty, niszczą płachty reklamowe Dziś dokonali kolejnego czynu - zajebali czerwoną farbą atelier (sklep) Macieja Zienia (pierwsze zdjęcie). Poniżej kilka dzieł tych artystów:







O sobie piszą:
Cytat:

Stop. Dziękujemy. Naprawdę nie mamy już cierpliwości aby dalej czekać i biernie patrzeć na to, co się z nami dzieje. Wasza przemoc ekonomiczna każdego dnia poniża miliony ludzi. Wasz kapitał codziennie krzyczy, że nie jesteśmy wystarczająco efektywni w produkcji waszego PKB. Gwałcicie nas swoimi kampaniami reklamowymi. Wasza przemoc policyjna każdego dnia trzyma w żelaznych ryzach każdą osobę, która odważy się na krytykę waszego świata. (...). Niczego nie zmieniacie. Wszystko pozostaje takie, jakie było. Codziennie odczuwamy skutki waszej przemocy. Wystarczy. Spierdalajcie.



Co ciekawie, na swoim blogu podają dokładną instrukcję "Jak zrobić trotyl domowym sposobem". Czyżby szykowali jakąś większą akcję w stolicy?

ŹRÓDŁO informacji (jest jeszcze kilka zdjęć)
Zgłoś
Avatar
CzeczenGrozny 2013-01-29, 23:15 4
A co ma anarchia do lewactwa? Anarchista powinien pierdolić po równo lewice i prawice.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2013-01-29, 23:23 5
Hurra nareszcie ktoś coś robi, wzięli się za łajdakow przez których mamy kryzys, jak już wymalują farbami wszystkie sklepy, oddziały banków i Mcdonaldsy to będzie taki dobrobyt że wszyscy będą się kąpać w jabolach.

Anarchiści (którzy to popierają) jesteście ograniczeni bo:
- wpływ jakiegoś tam właściciela na kryzys, wyzysk, wysokie podatki jest żadem, jest on raczej ofiarą tej sytuacji tylko że jest sprytniejszy i sobie radzi
- wymalowanie oddziału jakiegos banku też jest debilizmem bo przeważnie są one brane w ajencje, każdy sobie może taki oddział otworzyć jak spełni kryteria, centrali tego banku nic to nie obchodzi i nie ma żadnego wpływu na jego działanie
- mazianie zabytkowej kamienicy to już nie żadna walka tylko skurwysyństwo bo wiecej takich akcji a podniosą podatki żeby to odmalowywać

Myślicie że jak dojdzie do zamieszek jak w Grecji to będzie lepiej??? Gówno prawda - wy nie myślicie
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-01-29, 23:34
Miczok13 napisał/a:

Jestem całym sercem z nimi, w końcu ktoś coś robi.



Jakbyś był właścicielem tego sklepu, śpiewałbyś nieco inaczej.
Zgłoś
Avatar
Dixon 2013-01-29, 23:35
Fajna akcja,szkoda że w moim mieście nie ma żadnych Zeni czy pedalskich sklepów tego typu-byłoby co niszczyć w imię Zeusa.
Zgłoś
Avatar
LionX 2013-01-29, 23:38 3
Jakby kogoś interesowało jak prawdopodobnie zrobili te napisy
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2013-01-29, 23:39 6
To nie anarchiści tylko socjalistyczni huligani. Prawdziwy anarchista podpalałby komendy i urzędy miasta. Oni tego nie robią bo liczą na przejęcie władzy i pieniądze od właścicieli firm za odstąpienie demolki. Raz byłem na pochodzie anarchistów to darli ryja w obronie praw pracowniczych. Jak zacząłem krzyczeć: "Pić, pierdolić!!!" i "Jebać system!!!" to kazali mi wypierdalać. Taka kurwa anarchia. To im zajebałem flagę za karę.
Zgłoś
Avatar
TheMichaThe 2013-01-29, 23:39 1
ehh klasa robotnicza. Na pewno jak zamażą więcej sklepów to będzie lepiej. Jak dla mnie to po prostu chuligaństwo i to jeszcze na poziome gimnazjum, no bo kurwa mać, MALOWANIE SKLEPÓW SPREYAMI, serio? Moglibyście się bardziej postara ć. No co oni zrobią? Wysadzą sejm żeby totalnie nasz kraj pogrążyć w anarchii? To nie poprawi kraju zabicie wszystkich posłów! TO NASZ KRAJ ZNISZCZY! Jak nikt nie będzie mógł rządzić to co się stanie z krajem? ludzie myśleć trochę! Tu jest potrzebna wyobraźnia, trzeba patrzeć w przyszłość, co będzie dalej. Da się to załatwić pokojowo ale nasz naród tego nie zrozumie... Tylko będzie więcej okrzyków na sadisticu "spalić żydów" pisanych przez ludzi ograniczonych umysłowo do poziomu szympansa.
Zgłoś
Avatar
S.W.A.T 2013-01-29, 23:44 2
Gdzie ten przepis na trotyl do cholery...
Zgłoś
Avatar
hycel 2013-01-29, 23:44
Lepiej jakby budynki rządowe tak upierdalali.
Zgłoś
Avatar
Adrianadernew 2013-01-29, 23:46
człowiek_zły napisał/a:

To nie anarchiści tylko socjalistyczni huligani. Prawdziwy anarchista podpalałby komendy i urzędy miasta. Oni tego nie robią bo liczą na przejęcie władzy i pieniądze od właścicieli firm za odstąpienie demolki. Raz byłem na pochodzie anarchistów to darli ryja w obronie praw pracowniczych. Jak zacząłem krzyczeć: "Pić, pierdolić!!!" i "Jebać system!!!" to kazali mi wypierdalać. Taka kurwa anarchia. To im zajebałem flagę za karę.



już widzę jak dzielny ,,czlowiek zly,, walczy z grupą anarchistów.

chuja im zajebałeś. pewnie dostałeś wpierdol i spierdales do domu bez czapki.
Zgłoś
Avatar
m................s 2013-01-29, 23:49 4
S.W.A.T napisał/a:

Gdzie ten przepis na trotyl do cholery...



na ich blogu w menu po prawo kliknij na INNE, na dole masz ulotkę Leroy MERLIN, jak na nią klikniesz otrzymasz przepis.
Zgłoś
Avatar
makarro 2013-01-29, 23:59
chyba chłopakom udzieliła się książka Palahniuka
..chociaż nie, cofam to, pewnie obejrzeli tylko film
Zgłoś
Avatar
JebaćCyganów 2013-01-30, 0:12
mogliby zamiast tej farby gówno rozsmarowywać, byłoby śmieszniej
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2013-01-30, 0:23
Adrianadernew napisał/a:



już widzę jak dzielny ,,czlowiek zly,, walczy z grupą anarchistów.

chuja im zajebałeś. pewnie dostałeś wpierdol i spierdales do domu bez czapki.



W dupie byłeś, gówno widziałeś. Nie trzeba było nawet z cieciami walczyć. Szli grzecznie z eskortą policji. Czapki nie miałem bo był 1 maja. A flaga była cała czarna.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-01-30, 0:24 2
Myślałem, że będą ich czyny jednogłośnie potępiane w komentarzach... A tu:

"Jestem całym sercem z nimi, w końcu ktoś coś robi."

Boże, opanujcie się! Co was motywuje do popierania gówniarzy, co podatni na wpływy starszych kolegów postanowili bawić się w rewolucjonistów? TAKIE DNO nam komunę gwałtem w rządy wprowadziło: dopiero byście płakali, gdyby zamiast rudego, na czele państwa stał jeden z tych anarchistycznych pachołków.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie