18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
Anarchistyczna grupa 15W08
tds1974 • 2013-01-29, 21:02
Cytat:

Nudzicie nas. Nudzą nas wasze gry i zabawy, wzajemne umizgi, bale i aukcje charytatywne. Wydaje wam się, że żyjecie pełnią wolności, a zachowujecie się jak nędzni dworzanie na zamku ubogiego króla.
A kumulacja kapitału trwa.



Tak piszą na swojej stronie anarchiści z grupy 15W08. Kim są? Nie wiadomo. Działają w Warszawie. Atakują drogie sklepy, plakaty, niszczą płachty reklamowe Dziś dokonali kolejnego czynu - zajebali czerwoną farbą atelier (sklep) Macieja Zienia (pierwsze zdjęcie). Poniżej kilka dzieł tych artystów:







O sobie piszą:
Cytat:

Stop. Dziękujemy. Naprawdę nie mamy już cierpliwości aby dalej czekać i biernie patrzeć na to, co się z nami dzieje. Wasza przemoc ekonomiczna każdego dnia poniża miliony ludzi. Wasz kapitał codziennie krzyczy, że nie jesteśmy wystarczająco efektywni w produkcji waszego PKB. Gwałcicie nas swoimi kampaniami reklamowymi. Wasza przemoc policyjna każdego dnia trzyma w żelaznych ryzach każdą osobę, która odważy się na krytykę waszego świata. (...). Niczego nie zmieniacie. Wszystko pozostaje takie, jakie było. Codziennie odczuwamy skutki waszej przemocy. Wystarczy. Spierdalajcie.



Co ciekawie, na swoim blogu podają dokładną instrukcję "Jak zrobić trotyl domowym sposobem". Czyżby szykowali jakąś większą akcję w stolicy?

ŹRÓDŁO informacji (jest jeszcze kilka zdjęć)
Zgłoś
Avatar
Arthzil 2013-01-30, 0:26 2
W szkole się opieprzali. Teraz "odczuwają przemoc" bo nie ma dla nieuków pracy. Pewnie, obalić całą "ekonomię", zróbmy z tego kraju jakąś afrykańską dziurę. Ale na pewno się mylę, na bank ktoś w tej grupie ma wyższe wykształcenie (kierunki, gdzie dają papier za bycie się nie liczą).
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-01-30, 0:27 5
michcio200 napisał/a:

Widac że pierdolić jak to żle w państwie jest umie każdy ale jak juz ktoś coś robi to nagle że wanadalizm i dzieci bez szkoly.Powiem wam tyle Chuj wam w dupy i brawo dla nich że wkońcu coś zaczeli działać.Dziekuje dobranoc



Palancie! Toż to jest zwykły populizm! Hasła identyczne tym, co podczas rewolucji panowie o czerwonych mordach głosili. Chcesz powtórki?!

I to mnie niektórzy mają czelność nazywać lewakiem... Idźcie po rozum do głowy... Rewolucjoniści...
Zgłoś
Avatar
pisuar 2013-01-30, 0:29
a gdzie jest napisane, że są anarchistami i że chcą anarchii?
Zgłoś
Avatar
kials 2013-01-30, 0:35 1
Niech robią co chcą, byle by sie nikomu krzywda nie działa.
Zgłoś
Avatar
sadi888 2013-01-30, 1:32
Ch*je, niech atakują sejm, urząd miasta czy inne mafijne lokale, to są zwykli ludzie, którzy tak samo zapi*rdalją w robocie, dają pracę innym, a teraz muszą wydać kasę na czyszczenie ścian, bo komuś odje*ało na punkcie V-for-Vendetta czy Che. Weźmy się za tych na górze, a nie takich ja my sami.
Zgłoś
Avatar
michcio200 2013-01-30, 1:35
dionizodoros napisał/a:



Palancie! Toż to jest zwykły populizm! Hasła identyczne tym, co podczas rewolucji panowie o czerwonych mordach głosili. Chcesz powtórki?!

I to mnie niektórzy mają czelność nazywać lewakiem... Idźcie po rozum do głowy... Rewolucjoniści...


Odezwal sie inteligent który pewnie w necie pisze jak mu zle w tym kraju powinien byc bunt czy chuj go wie co.Powiem ci tyle może akurat ta akcja nie była za mądra ale przynajmniej cos zaczeli robic myślisz ze siedząc na dupie coś zmienimy tutaj?Odpowiem ci na to pytanie NIE!I tak myślę że porządny bunt zmieni więcej niz twoje pierdolenie w internecie.
Zgłoś
Avatar
Machol 2013-01-30, 1:41 3
Kolejna banda kretynów, która wierzy, że przez akcje zwykłego wandalizmu zmieni świat. Zachciało się "wolności" zasrańcom, która polega na oblewaniu farbą, oczywiście cała odwaga w byciu wolnym pojawia się pod osłoną nocy. Tyle z nich pożytku, co nic a wydaje im się, że są lepsi bo... No kurwa nie wiem. Po prostu ich nie ogarniam.
Faktycznie muszą być znudzeni, że już nie mają co robić. Jak to ma być protest przeciwko czemuś, to wygląda podobnie jak Palestyńczycy napierdalający kamieniami w izraelskie czołgi. Gówno zrobią, ale chcą pokazać jak bardzo protestują.
Może jeszcze te witryny osrają, to będzie po prostu ostateczny cios, ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
komandoklucha 2013-01-30, 2:46
wielcy wojownicy tęczowej polaki rzucają farbę na szyby
rozumiem nudzi im się etc ale jak już robić to z pierdolnięciem-wieśniacka ulica np
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-01-30, 4:01 2
Ewidentnie ludzie nie nauczyli się co to wolność. Bynajmniej nie jest to co się żywnie podoba. Pora to uświadomić.
Zgłoś
Avatar
Kaciaj 2013-01-30, 7:20 4
michcio200 napisał/a:

Powiem ci tyle może akurat ta akcja nie była za mądra ale przynajmniej cos zaczeli robic myślisz ze siedząc na dupie coś zmienimy tutaj?



ale co ta banda uzyskała taką akcją ? Obniżenie podatków ? Zwiększenie płacy minimalnej ? itp itd ?
NIC ! Chcieli mieć rozgłos to mają. Nic więcej. Zniszczyli własność prywatną (bogu ducha winnych szarych ludzi). A może tak pójść i zamalować tym idiotom samochody/mieszkania itp ? Na pewno to w czymś pomoże .... banda niedouczonych brudasów
Zgłoś
Avatar
lufnik1946 2013-01-30, 8:16
Mogliby zostawić w spokoju prywatne majątki, a zabrać sie za rząd i wiejską, albo majątki polityków.
Zgłoś
Avatar
Krak 2013-01-30, 8:23 1
Miczok13 napisał/a:

Jestem całym sercem z nimi, w końcu ktoś coś robi.


Co kurwa robi, przypierdala się nie do tych co trzeba. Niech pedały spróbują z władzą.
Zgłoś
Avatar
Thadeus88 2013-01-30, 8:46 3
Sfrustrowane gnojki mszczą sie na niewinnych ludziach. Gdyby chociaz skonczyli liceum wiedzieli by co znaczą dla gospodarki miasta takie sklepy tyle co oni czynszu płacą to pewnie nigdy nie zobaczą na oczy. Jak juz to rządowe audi przydałoby sie przemalować efekt byłby o wiele leprzy trzeba uderzac w jaśnie oświeconych pOsłów, a przez takie ataki to jeszcze będą miec pretekst aby wprowadzic PATRIOT ACT jak w stanach, i jesteśmy udupieni
Zgłoś
Avatar
beeveer 2013-01-30, 9:29 2
Powinni się zarejestrować. mogę im przekazać 1% podatku.
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-01-30, 9:54 1
Już lepiej jakby ta chaotyczna banda skierowała tę przemoc w kierunku władzy, a nie kapitalistów, którzy mają więcej kasy bo mieli pomysł na zarabianie... Jak można winić za kryzys i sytem podatkowy ludzi, którzy sami są jego ofiarami. Taki pracodawca musi miesięcznie wpłacać od chuja kasy dla państwa i raczej nie jest z tego zadowolony.

Swoją drogą, rodzice mają firmę, w której nie mogą mnie zatrudnić bo musieliby płacić za mnie pełny ZUS z racji tego, że mieszkając z nimi państwo uznaje mnie za "współwłaściciela" działalności gospodarczej. No kurwa jego pierdolona mać, poszukajcie sobie w necie ile wychodzi za ZUS ze składką zdrowotną dla właściciela firmy, zaznacze, że jest to suma zbliżona do minimalnej krajowej netto. Musze tyrać poza firmą rodziców żeby się to w ogóle opłacało, a oni muszą zatrudniać obcego. Nie ma to jak wspomaganie rodzinnych interesów przez pańtwo .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie