18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
Anarchistyczna grupa 15W08
tds1974 • 2013-01-29, 21:02
Cytat:

Nudzicie nas. Nudzą nas wasze gry i zabawy, wzajemne umizgi, bale i aukcje charytatywne. Wydaje wam się, że żyjecie pełnią wolności, a zachowujecie się jak nędzni dworzanie na zamku ubogiego króla.
A kumulacja kapitału trwa.



Tak piszą na swojej stronie anarchiści z grupy 15W08. Kim są? Nie wiadomo. Działają w Warszawie. Atakują drogie sklepy, plakaty, niszczą płachty reklamowe Dziś dokonali kolejnego czynu - zajebali czerwoną farbą atelier (sklep) Macieja Zienia (pierwsze zdjęcie). Poniżej kilka dzieł tych artystów:







O sobie piszą:
Cytat:

Stop. Dziękujemy. Naprawdę nie mamy już cierpliwości aby dalej czekać i biernie patrzeć na to, co się z nami dzieje. Wasza przemoc ekonomiczna każdego dnia poniża miliony ludzi. Wasz kapitał codziennie krzyczy, że nie jesteśmy wystarczająco efektywni w produkcji waszego PKB. Gwałcicie nas swoimi kampaniami reklamowymi. Wasza przemoc policyjna każdego dnia trzyma w żelaznych ryzach każdą osobę, która odważy się na krytykę waszego świata. (...). Niczego nie zmieniacie. Wszystko pozostaje takie, jakie było. Codziennie odczuwamy skutki waszej przemocy. Wystarczy. Spierdalajcie.



Co ciekawie, na swoim blogu podają dokładną instrukcję "Jak zrobić trotyl domowym sposobem". Czyżby szykowali jakąś większą akcję w stolicy?

ŹRÓDŁO informacji (jest jeszcze kilka zdjęć)
Zgłoś
Avatar
gone_with_blastwave 2013-01-30, 9:58
Nie wiedziałem ze na sadolu są "hakierzy" co wiedzą kto to zrobił i dlaczego
A jeśli chodzi o ostatni wybryk - zień to ostatni krzyk mody wśród celebrytów - taki wyznaczynik kim to ja nie jestem... Kupują tą jego cienizne za grube tysiące podpierdolone z abonamentu RTV lub uciułane z chłamowatych reklam. Pompują w społeczeństwo kłamstwa a potem za te kłamstwa organizują sobie życie.
Wiec nie, nie jest to zwykła prywatna osoba, tylko wyznacznik luksusu naszych rodzimych wrzodów na dupie.
Zgłoś
Avatar
StanisławIgnacyMickiewicz 2013-01-30, 10:02 1
Ludzie, a co by dało, jakby atakowali budynki państwowe/samorządowe ? gówno... to, że z naszych podatków pójdą fundusze na naprawę tego. Chcesz coś zmienić ? Stwórz propozycje przepisów, które miały by zmienić obraz i funkcjonowanie Polski, załóż partie, zbierz elektorat i działaj. Możesz zacząć od działania w samorządzie. Za dużo roboty ? za trudno ? trzeba się zaangażować ? ... nie.. lepiej walić puszką z farbą w budynki, hejtować rząd i wszystkich, którzy mają władzę i kapitał... bo tak prościej.
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-01-30, 10:09
StanisławIgnacyMickiewicz napisał/a:

Ludzie, a co by dało, jakby atakowali budynki państwowe/samorządowe ? gówno... to, że z naszych podatków pójdą fundusze na naprawę tego. Chcesz coś zmienić ? Stwórz propozycje przepisów, które miały by zmienić obraz i funkcjonowanie Polski, załóż partie, zbierz elektorat i działaj. Możesz zacząć od działania w samorządzie. Za dużo roboty ? za trudno ? trzeba się zaangażować ? ... nie.. lepiej walić puszką z farbą w budynki, hejtować rząd i wszystkich, którzy mają władzę i kapitał... bo tak prościej.



Nie wiesz co mówisz, założenie partii i jej promocja to ogromne koszty dla przeciętnego Kowalskiego. Łatwo powiedziec trudniej zrobić, właściwie jest to nierealne jak nie masz ogromnego zaplecza finansowego. Inicjatyw obywatelskich i tak nikt nie bierze pod uwagę, krótko mówiąc, gówno mamy do gadania.
Zgłoś
Avatar
StanisławIgnacyMickiewicz 2013-01-30, 10:21 3
Abdulan napisał/a:



Nie wiesz co mówisz, założenie partii i jej promocja to ogromne koszty dla przeciętnego Kowalskiego. Łatwo powiedziec trudniej zrobić, właściwie jest to nierealne jak nie masz ogromnego zaplecza finansowego. Inicjatyw obywatelskich i tak nikt nie bierze pod uwagę, krótko mówiąc, gówno mamy do gadania.



"Nie od razu Rzym zbudowano", jak to ktoś powiedział dlatego napisałem,że warto zacząć od samorządu i małymi krokami zgarniac elektorat... może faktycznie, to trochę idealistyczna wizja i ładnie wygląda "na monitorze", ale uważam,że lepiej próbować w ten sposób, tzn. wyjść z konkretnymi propozycjami zmian, MERYTORYCZNYMI.. a nie rozkurwianie wszystkiego wokół, szerzenie jakichś rewolucyjnych wizji...
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-01-30, 11:14 2
Teraz policja powinna te ściany i sklepy umazać ich mózgami i krwią, tak ku przestrodze.

Banda tłumoków, piszący i robiący najgorszy z możliwych socjalizmów: Rozjebmy wszystko i jebnijmy wszystkim po równo. Będzie biednie i chujowo, ale sprawiedliwie, bez grubych ryb.

Od zawsze tak było i się sprawdzało, że społeczeństwo jest nierówne, dzieli się na warstwy i jedni zapierdalają, a inni nie (i to nie zależy od stopnia gotówki). Dzięki temu widać kto sobie w życiu radzi, a kto nie; można na tych różnicach budować kapitał. Cała ekonomia polega na tym, że jeden coś ma co potrzebuje ktoś inny. Czy to masę kasy, potrafi świetnie zarządzać, robi buty, czy po prostu jest tanim robotnikiem. Każdy jest potrzebny.

Tylko takie lewackie ścierwo chce wszystkim homonto nałożyć i w jednakowe boxy pakować. A sami jako piewcy ideologi, ciepłe posadki piastować, dolewając do koryta.

Światopogląd bardzo szybko zmienia się na tych ludzi "z kasą", socjal itp., jak samemu złoży się firmę i będzie się tyrać dzień w dzień. Napierdalam od 5 lat w tym kraju, z debilizmem ludzi, urzędów i systemu podatkowego. Napierdalam ostatno przez cały miesiąc po 20h i mam kasę, i się kurwa nie wstydzę, bo natyrałem się na to.

Nikomu jałmużny nie daję, bo mi nikt nie daje i wkurwia mnie jak ktoś domaga się płacy minimalnej, bo się kurwa mu należy. Chuja się należy, napierdalać. I jak ktoś wierzy w socjalizm i płace minimalne i takie tam wyzyski klasy pracującej to dzięki waszym pięknym zabiegom, nie mogę mojego grafika na pełny etat, bo oprócz pensji, musiałbym płacić jeszcze 50% podatków, a na to ktoś musi zapracować, żeby urzędnik się nachapał. Czyli po prostu nie stać mnie na pracownika, bo za 2000 robić nie będzie i nie ma co się dziwić, skoro miałby zarabiać o 300 więcej jak sprzątaczka, mając wyższe i wiele lat nauki za sobą... Nie mogę zatrudnić kogoś za niską stawkę, np. do roznoszenia ulotek na stałe, bo musiałbym mu płacić 1500 minimalnej, za coś na co nie trzeba mieć wykształcenia.. żadnego. Coś co podraża kampanie reklamowe o kilkaset procent, bo ktoś musi mieć "godziwe życie". Jak chce je mieć to niech się dokształca i przekwalifikowuje, jak ja przez całe życie.

Nie nawiedzę debili, a lewackie kurwy to najgorszy rodzaj debili. Na nich tylko mam ostrą amunicję. I nie wstydzę się tego co napisałem na początku. Pod mur ścierwa i strzelać w łeb ku przestrodze.

Hejtujcie sobie ile chcecie, ja idę napierdalać dalej, tyrać jak wół i płacić podatki, a za resztę żyć jak mi się podoba, bo mnie stać, zapracowałem uczciwie na to.
Zgłoś
Avatar
wolo1994 2013-01-30, 11:14
Szkoda tylko że ci "anarchiści" są debilami i tyle. Narzekają na państwo lecz gówno robią a jak robią do demolki, które prowadzą do niczego, oprócz tego jeżeli są anarchistami to są kretynami. Dlaczego? Jest anarchia, gospodarka leży, survival pełną gębą. Tak naprawdę ci idioci nie wiedzą czego chcą i tyle.
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-01-30, 11:34
Czytam i nie wierzę. Jesteście wytresowani jak psy.

nawet nie mam ochoty czegokolwiek pisać. żyjcie i zgnijcie.
Zgłoś
Avatar
Lopez 2013-01-30, 12:04
Tyler Durden znów atakuje? Nowy 'fight club' się tworzy?
Zgłoś
Avatar
Butter 2013-01-30, 12:20
Billboard. Arabski tekst to przepis na kotlet z grochu czyli 'falafel'. Wymiary 5 x 2.2 m. 2 sztuki. Powieszone zostały w Warszawie wiosną 2008 roku, naprzeciw ambasady francuskiej, oraz w pobliżu sejmu.



Kulinarni anarchiści kurwa mać... nie mają co robić to napierdalają na cokolwiek ubierając to w czcze wersety, że to niby ucisk możnowładców i gwałt na ludziach. Nie mając świadomości albo mając to w dupie, że rząd i politycy są w tym mistrzami.
Zgłoś
Avatar
hrabia9933 2013-01-30, 12:57
watpie zeby dawali przepis na trotyl, ty chyba kurwa nie wiesz co to jest trotyl
Zgłoś
Avatar
sobol90 2013-01-30, 13:04
Pewnie za dlugo na sadisticu siedzieli ....
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-01-30, 13:28
hrabia9933 napisał/a:

watpie zeby dawali przepis na trotyl, ty chyba kurwa nie wiesz co to jest trotyl



Oh, really?

Zgłoś
Avatar
d................s 2013-01-30, 13:50
michcio200 napisał/a:


Odezwal sie inteligent który pewnie w necie pisze jak mu zle w tym kraju powinien byc bunt czy chuj go wie co.Powiem ci tyle może akurat ta akcja nie była za mądra ale przynajmniej cos zaczeli robic myślisz ze siedząc na dupie coś zmienimy tutaj?Odpowiem ci na to pytanie NIE!I tak myślę że porządny bunt zmieni więcej niz twoje pierdolenie w internecie.



Coś zmienić?! Pieniędzy nie tworzy czarodziej do chuja wafla! Im więcej bogatych, tym więcej zatrudnionych, i tym więcej pieniędzy na inwestycje.

Te durne pały o wypranych mózgach winny właśnie pomagać przedsiębiorcom, troszczyć się o ich majątek... TAKIM działaniem zainicjowaliby zmiany; bezsensowny wandalizm, czyli po prostu w błoto wyrzucane pieniądze, jedynie POGORSZYĆ może naszą sytuację.

Poza tym - nie narzekam, że mi źle... JA SOBIE zdaję sprawę, że moja sytuacja finansowa zależy wyłącznie ode mnie: im będę lepszy w jakimś określonym fachu, tym więcej będę miał pieniędzy... Zacznij więc SAM COŚ ROBIĆ, a nie oczekuj, że tajemniczy "oni" zapewnią ci pensje na poziomie 20 k per miesiąc.

Gdy czytam takie komentarze jak twój, zaczynam rozumieć nagonkę na tych wszystkich mitycznych "lewaków". Wszystko im się kurwa należy, prima donny jebane...

gone_with_blastwave napisał/a:

Nie wiedziałem ze na sadolu są "hakierzy" co wiedzą kto to zrobił i dlaczego
A jeśli chodzi o ostatni wybryk - zień to ostatni krzyk mody wśród celebrytów - taki wyznaczynik kim to ja nie jestem... Kupują tą jego cienizne za grube tysiące podpierdolone z abonamentu RTV lub uciułane z chłamowatych reklam. Pompują w społeczeństwo kłamstwa a potem za te kłamstwa organizują sobie życie.
Wiec nie, nie jest to zwykła prywatna osoba, tylko wyznacznik luksusu naszych rodzimych wrzodów na dupie.



Ty naprawdę wierzysz w te wszystkie hasła typu: "nikt nie myśli, oprócz mnie i kilku moich znajomych"?
90% ludzi ma w dupie tę twoją zieleń... Połowa Polaków w ogóle nie ogląda twej telewizji... A oni na siłę szukają niewidzialnego wroga, który rzekomo robi ludziom sieczkę z mózgu. I robią to tępaki przekonane, że niszcząc przedsiębiorce, który zarabia na jego wygody, COŚ ZMIENIĄ...
Zgłoś
Avatar
Carollo 2013-01-30, 14:26
Nie zrobisz tak TNT. Wielka sciema i nic poza tym, studiując chemie wiem co mowie, nie warto sie bawić w chemika, a na pierwsza przygodę nie wybierałbym tego związku. Trudno dostać jakikolwiek kwas siarkowy w polsce, a rozcieńczonym azotowym dostaniesz najwyżej mieszaninę Dinitrotoluenów a w szczególności mono podstawione związki. Lepiej jak już się ma zamiar coś robić to robić heksogen, łatwo dostać urutropinę czyli główny składnik, a siła rażenia jest kilkukrotnie wieksza, no i oczywiście łatwo ten materiał uplastycznić
Zgłoś
Avatar
botanic18 2013-01-30, 15:39
Cara_Al_Sol napisał/a:

Dzieci z dobrych domów i prywatynych uczelni...
...Mam koszulkę z Che! Ładna! Komuna musi być cacy! Anarchia!

Niszyczycie sukinsyny zabytki pięknego miasta!



wg. ciebie sklepy jakiegoś pedała to zabytki?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie