18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
m................7 2012-06-14, 16:39 5
Rzygać już mi się chce tymi kompilacjami. Na trybunach pikniki i szefunie partii którzy chcą zabłysnąć. Ale czego się dziwić, kibiców tępiono skutecznie przez ostatnie 2 lata za kadencji Dońka, już nie wspominam o "dystrybucji biletów"..

Łał, sektorówka będzie.. ciekawe czy dziadki wiedzą jak ją trzymać.
Zgłoś
Avatar
~Griszon 2012-06-14, 20:01 94
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-14, 20:22 8
@mentoss47
Otwórz wyższą szkołę kibicowania Twojego imienia, a na stadiony wpuszczaj ludzi po 5 letnich kursach przygotowawczych i egzaminie końcowym prawdziwy 'zawodowy' kibicu.
Zgłoś
Avatar
M................o 2012-06-14, 20:33 4
mentoss47 napisał/a:

Rzygać już mi się chce tymi kompilacjami. Na trybunach pikniki i szefunie partii którzy chcą zabłysnąć. Ale czego się dziwić, kibiców tępiono skutecznie przez ostatnie 2 lata za kadencji Dońka, już nie wspominam o "dystrybucji biletów"..

Łał, sektorówka będzie.. ciekawe czy dziadki wiedzą jak ją trzymać.



umiesz trzymać sektorówkę!! jestem zaszczycony że na sadolu zagościli ludzie tak znakomicie wyspecjalizowani z takimi talentami i z umiejętnościami... pozazdrościć
Zgłoś
Avatar
PiotrTAG 2012-06-14, 21:02
mentoss47 napisał/a:

Rzygać już mi się chce tymi kompilacjami. Na trybunach pikniki i szefunie partii którzy chcą zabłysnąć. Ale czego się dziwić, kibiców tępiono skutecznie przez ostatnie 2 lata za kadencji Dońka, już nie wspominam o "dystrybucji biletów"..

Łał, sektorówka będzie.. ciekawe czy dziadki wiedzą jak ją trzymać.



Masz rację w 100 %.Dystrybucja biletów,ceny biletów,i cała reszta tego całego UEFA która niby jest organizacją non profit to tylko po to by nabić sobie do kieszeni $$$. Against Modern Football
Zgłoś
Avatar
M................o 2012-06-14, 21:18 3
PiotrTAG napisał/a:



Masz rację w 100 %.Dystrybucja biletów,ceny biletów,i cała reszta tego całego UEFA która niby jest organizacją non profit to tylko po to by nabić sobie do kieszeni $$$. Against Modern Football



widzę że w gronie mamy wielu wysokiej klasy specjalistów od organizacji masowych imprez sportowych... mmm wybornie!!!
Zgłoś
Avatar
PiotrTAG 2012-06-14, 21:33
Macionso napisał/a:



widzę że w gronie mamy wielu wysokiej klasy specjalistów od organizacji masowych imprez sportowych... mmm wybornie!!!



Piwo przez przypadek dostałeś ... A co do twojej wypowiedzi to idź hejtować na podwórko albo gdzieś indziej.Bo Kibice,jako pierwsi się rzucą do bronienia ojczyzny gdy będzie tego potrzeba,gdy ty będziesz srał w gacie i myślał jak by tu zrobić by przetrwać.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-06-14, 21:52
A może tak nie jest ? Już się jakaś gazeta rozpisywała, że "Gdzie się podziali ci polscy kibice?". A no znaleźli się we wtorek.
Zgłoś
Avatar
M................o 2012-06-14, 22:05 3
PiotrTAG napisał/a:



Piwo przez przypadek dostałeś ... A co do twojej wypowiedzi to idź hejtować na podwórko albo gdzieś indziej.Bo Kibice,jako pierwsi się rzucą do bronienia ojczyzny gdy będzie tego potrzeba,gdy ty będziesz srał w gacie i myślał jak by tu zrobić by przetrwać.



a czy ja coś wspomniałem o kibicach i ich patriotycznych zapędach których sami japońscy kamikaze by się nie powstydzili? ja rozumiem że znakomicie posługujecie się "sektorówkami" gdyż umiecie je trzymać i wykazujecie ogromne zdolności w zakresie organizacji imprez masowych ponieważ bylibyście w stanie ograniczyć koszty organizacji Euro do minimum ( przy 20 zł za bilet myślę że sam występ reprezentacji byłby ochotniczy). Tak i oczywiście jeszcze wasze zdolności wojowniczo-taktyczne którymi popisaliście się w warszawie. Ah jaka ta polska młodzież jest zdolna...
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-06-14, 23:33
Kurwa, kibice to będą pierwsi do spierdalania przed obcą armią i ewentualnie do okradania cywili, kiedy już prawdziwe wojsko będzie okupywać jakiś teren.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-06-14, 23:56 3
Piszcie sobie co chcecie, ale na meczu z Czechami macie wydzierać mordy razem, nie przeciwko sobie. Buziaczki moje bratnie, Polskie Misiaczki
Zgłoś
Avatar
mecek 2012-06-15, 0:16
jak to skopiować ??
Zgłoś
Avatar
WJK 2012-06-15, 8:15 2
anonymousm napisał/a:

Kurwa, kibice to będą pierwsi do spierdalania przed obcą armią i ewentualnie do okradania cywili, kiedy już prawdziwe wojsko będzie okupywać jakiś teren.



Boże, widzisz i nie grzmisz...
Zgłoś
Avatar
LetsDrum 2012-06-16, 3:06 281
świetny filmik od CyberMariana
najlepszy Błaszczykowski i "WOJNA"

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie