18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
a................1 2013-10-20, 16:06
poliglotą to nie jest, ale też nie musi być ! standardowy patologiczny prosty szczery chłop
Zgłoś
Avatar
szkodnikdbwa 2013-10-20, 16:10 52
Zgłoś
Avatar
M................f 2013-10-20, 16:15 8
Gość opowiada trzy historię na raz i tu leży problem.
Zgłoś
Avatar
Cossmos 2013-10-20, 16:19
Ktoś tu pomylił "interesujący" z "nudny".
Zgłoś
Avatar
lisek911 2013-10-20, 16:20 1
Banananator napisał/a:

kretyn okropny. MASAKRA


Ty kurwa wiesz co Ty piszesz? Może gość ma sprany beret przez ten boks, ale przynajmniej trzyma się pewnych zasad i wartości, czego brakuje większości Polaków.
Zgłoś
Avatar
B................_ 2013-10-20, 16:23 4
CYPRIAN napisał/a:

może ktoś opisze oco kamman z tym zimnochem?


W skrócie: Zimnoch stanął w obronie swoich ciapatych kolegów, którzy zostali zaatakowani ze sprzętem przez skinów( ciapaci święci też nie byli, podobne akcje z ich udziałem też miały miejsce). Zarzuca się mu, że podczas składania zeznań wskazał w jakich środowiskach można znaleźć sprawców(kibice i skini). Jak dla mnie sprawa mocno dyskusyjna, jak ktoś chce to tutaj ma protokół z rozprawy: kochamboks.blogspot.com/2013/10/moje-zdanie-na-temat-pozasportowych.html
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-10-20, 16:25
pomodlę się za niego..
Zgłoś
Avatar
anulka046 2013-10-20, 16:30 1
Mam info dla tego z lewej.... mam mefedron do pochytania
Zgłoś
Avatar
heniu_sikor 2013-10-20, 16:32 16
Sracie się na tego boksera, wszyscy srają żarem. Chłopak dobrze szczerze mówi, a Wam to nie pasuje ? Hipokryci. Ostatnio tutaj na sadolu wyladował filmik z pod lotniska z wywiadem przed walką. Pomyślałem OMG, ale zmęczony chłop tym biciem, lub po prostu debil. Później ktoś dla porownia wrzucił jego wywiad po walce w minionych latach jak ładnie składał zdania, i że to go boks, właśnie tak wyczerpał. Tony spadających ciosów w łeb, ale kurwa tym wywiadem powiedział więcej niż Wy kretyni potraficie zrobić w całym swoim życiu.

Zimnoch gdzieś się spruł jest frajerem, Artur, spokojnie sie z tego wycofał mówił, że nie robi problemu. Szanuje rodziców, mądrze gada, od rzeczy, a nie Wy sracie na swoj kraj, i deptacie hejtem, jak zapryszczone dzieciaki. Troche szacunku, i zauważcie co On mówi.

Tyle lat poza PL, a potrafi mieć jakieś wartości, szacunek, przynać komus racjie, czy przystopować, ale nie dla Was to i tak jebany idiota, bo gada od rzeczy.

Idźcie na ring na 8 rund, dostancie po japie, i zacytujcie wiersz. Banda hipokrytów. Mądrzej gada po tych całych walkach, niż Wy kurwa z brzuchami z przed komputera.

Hejty i hejciki, na tyle Was stać.

Pozdrawiam, osoby, dla których liczy się coś więcej, i potrafią wyłapać szczegóły o których trzeba pomyśleć, a nie tylko gdakać.

Miłej niedzieli sadole .
Zgłoś
Avatar
daf098 2013-10-20, 16:35 3
Biały__ napisał/a:


(kibice i skini).


Pseudokibice i skini jak już.
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-10-20, 16:37 2
heniu_sikor napisał/a:

Sracie się na tego boksera, wszyscy srają żarem. Chłopak dobrze szczerze mówi, a Wam to nie pasuje ? Hipokryci. Ostatnio tutaj na sadolu wyladował filmik z pod lotniska z wywiadem przed walką. Pomyślałem OMG, ale zmęczony chłop tym biciem, lub po prostu debil. Później ktoś dla porownia wrzucił jego wywiad po walce w minionych latach jak ładnie składał zdania, i że to go boks, właśnie tak wyczerpał. Tony spadających ciosów w łeb, ale kurwa tym wywiadem powiedział więcej niż Wy kretyni potraficie zrobić w całym swoim życiu.

Zimnoch gdzieś się spruł jest frajerem, Artur, spokojnie sie z tego wycofał mówił, że nie robi problemu. Szanuje rodziców, mądrze gada, od rzeczy, a nie Wy sracie na swoj kraj, i deptacie hejtem, jak zapryszczone dzieciaki. Troche szacunku, i zauważcie co On mówi.

Tyle lat poza PL, a potrafi mieć jakieś wartości, szacunek, przynać komus racjie, czy przystopować, ale nie dla Was to i tak jebany idiota, bo gada od rzeczy.

Idźcie na ring na 8 rund, dostancie po japie, i zacytujcie wiersz. Banda hipokrytów. Mądrzej gada po tych całych walkach, niż Wy kurwa z brzuchami z przed komputera.

Hejty i hejciki, na tyle Was stać.

Pozdrawiam, osoby, dla których liczy się coś więcej, i potrafią wyłapać szczegóły o których trzeba pomyśleć, a nie tylko gdakać.

Miłej niedzieli sadole .



Polska mu się podoba, ponieważ żyje w Kanadzie i do końca nie wie co tutaj się dzieje. Jak wygląda szukanie pracy itp. może i mądrze gada ale jak prostak i wszyscy się śmieją z tego. I nie każdy jest bokserem żeby iść na ring. Tak samo jak byś powiedział idź zagraj z Messim czy Ronaldo mecz 1 vs 1 albo z Gortatem. Przykład jak z gimbazy.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-10-20, 16:37 1
ale ułom ja pierdole, do gazu z nim xD
Zgłoś
Avatar
Mockba 2013-10-20, 16:42 8
Jak was czytam to az sie flaki przewalaja.

POSLUCHAJCIE , jaki ARTUR jest KAZDY WIDZI i SLYSZY, ciemniaki ograniczone. Mam oczy i uszy wiec nie muscie podkreslac jaki to on jest be.

Ale jak byście nie byli tacy ograniczeni to byscie zauwazyli pare kwestii, przegral, z konfliktu "frajerskiego" sie wycofal, walczy za nasz kraj kocha go , powiedzial zeby polacy trzymali sie razem.

A wy znawcy od dlugosci buta fiuta i chuj wie czego jeszcze siedzicie i klepiecie glupoty.

Normalnie patologia to wy jestescie, nie on. pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
marcin21592 2013-10-20, 16:44
Pozdrowienia dla dziadziusia, który nie żyje.

Leżę.
Zgłoś
Avatar
o................k 2013-10-20, 16:44
@heniu_sikor
ale monolog, pozdrowień dla rodziców tylko brakuje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie