18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
konrad_n 2012-06-02, 16:14 2
mistrzem pewnie nigdy nie bedzie, ale zycze mu jak najlepiej.
Zgłoś
Avatar
grall2 2012-06-02, 16:23 2
Miał zdobyć Mistrzostwo Polski w rok wg. trenera, a udało mu się to w pół roku.
Tak więc nigdy nie wiadomo, jak będzie?
Zgłoś
Avatar
Plewin94 2012-06-02, 17:17 20
MA ambicje, ma charakter, ma talent!
Nie stawiajcie go na straconej pozycji.
Artur powodzenia dzisiaj!
I drodzy ludzie pamiętajcie to Polak, nasz zawodnik wspierajmy go, a nie wieszajmy na nim psy jak to z góry jest robione na każdym zawodniku, jeżeli podwinie mu się noga czy coś.
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-06-02, 17:28 19
promowanie nastepnego przestepcy... brawo polsko
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-06-02, 17:49
@grall2 - to tak jak Tusku, wyznaczył sobie że zbuduje w 4 lata 40 kilometrów autostrady i dokonał tego w dwa lata! I nic to, że w normalnym kraju w tym tempie i przy takich funduszach buduje się 4000 kilometrów tego Najwazniejsze, to stawiać sobie nisko poprzeczkę i zdobyć ją 2 razy szybciej wtedy publika szaleje! Każdy kto zna realia polsiego boksu wie, że zdobycie Miszczostwa Polski to mniej więcej takie dokonanie, jak dostanie Złotej Płyty i występ w Opolu na scenie muzycznej (wystarczy sprzedać 10 tysięcy płyt).
Zgłoś
Avatar
grall2 2012-06-02, 19:47
Być może i tak jest, ja tam się nie znam. Wiem za to tylko to, że chłopak jest szczery i nie owija w bawełnę. Wyznacza sobie cele i stara się je zdobyć POlityka mnie nie interesuje i nie będę się na jej temat wypowiadał.
Zgłoś
Avatar
h................1 2012-06-02, 23:28 16
Jak mówił, że wydaje mu się, że to jego psychika. Psychika jest najważniejsza rzeczą w pięściarstwie. Bez psychiki jesteś nikim, nie ważne jaką masz siłę i technikę. Chłopak był łobuzem, podniósł się. Myślę, że można mu okazać pewien szacunek i zaufać, bo ma talent. Mimo, że tutaj hejterstwo, oraz kurewsto jest popularne.
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-03, 0:42 1
Tam przestępca...parę razy mu się zdarzyło komuś przypierdolić, i to nie jakiemuś świętoszkowi...miałem okazję poznać gościa irl, bardzo w porządku facet, życzę mu jak najlepiej.
Zgłoś
Avatar
VideCulFide 2012-06-03, 0:48
Szpila to w porządku gość!! Nasz polski najlepszy bokser! Mam nadzieję Artek, że otworzą nam halę w końcu na Hucie na Czyżynach i że nam ją otworzycie z Andrzejem i Mariuszem!! Ma dużo pozostałości w nawykach po ustawkach, ale ludzie... On niedawno dopiero wyszedł z więzienia! Jest pod okiem odpwiednich ludzi i jak go odpowiednio utemperują i oszlifują to będziemy mieli kolejnego mistrza boksu z prawdziwego zdarzenia!
Zgłoś
Avatar
oglądacz 2012-06-03, 0:52
gdzieś już to tu słyszałem , ale powtórze; Mądrze gada polać mu!
Zgłoś
Avatar
tarek_kubusio 2012-06-03, 0:55
.... sadistic . p l ....... omfg
Zgłoś
Avatar
loco_en_el_coco 2012-06-03, 1:07
jest boks - jest piwo
na początku Szpila zachowywał się jak troglodyta, ale widać, że im wyżej się pnie, tym bardziej pokornieje ja życzę Szpilce i Polsce abyśmy mieli MŚ wagi ciężkiej. Wszystko w jego pięściach!
Zgłoś
Avatar
fejzez 2012-06-03, 1:12
chłop ma ambicje, zobaczymy jak daleko dojdzie oby jak najdalej
Zgłoś
Avatar
Konikmamy 2012-06-03, 1:15
hahahaha najlepszy hahahah, najlepszy w heavy to jest jak na razie adamek i to są fakty
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie