18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
konrad_n 2013-09-20, 21:28 19
dobre, dostaniesz whujdylion piw
Zgłoś
Avatar
kilroy.ok 2013-09-20, 21:32
up

to w ch*j więcej niż centyliard
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-09-20, 21:33 64
Chwała socjalizmowi
Zgłoś
Avatar
lady_dwarf 2013-09-20, 22:00
pietras_ja polecam uważaj na prawicowców
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-09-20, 22:00
Za kucyk9010 powinieneś dostać w ryj zanim to napisałeś ćwoku. Ja nawet nie wchodziłem ale takie śmierdzące gnidy niczym się nie różnią od tych, co patelnie za 3 kilo sprzedają.
Zgłoś
Avatar
Nizzur 2013-09-20, 22:03
Płakać się chce ;(
Zgłoś
Avatar
Ciapaty88 2013-09-20, 22:45 2
Ostatnio zacząłem się interesować tym całym syfem co nas otacza. Każda postać, która mnie zaciekawiła z tej szajki lewak. Naprawdę. Socjal-demokrata,Socjalista, ect. Zwał jak zwał
Zgłoś
Avatar
rafiki 2013-09-20, 22:56 30


Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
blackey 2013-09-20, 23:03
piwko za przechuj usmialem sie strasznie
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-09-20, 23:15 1
bong się za politykę bierze
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-09-21, 9:55
Coś dla prawaków:

FED podobnie jak ECB (europejski odpowiednik FED) nie są organizacjami o charakterze państwowym...a skoro coś nie jest państwowe to jakie jest? Prywatne.

Zatem cały kryzys jest spowodowany działaniem kapitału skoncentrowanego w prywatnych rękach.

Dziękuje dobranoc. Cały kapitalizm i liberalizm jest chuja wart.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-09-21, 9:57
@up
Ciii, to niewygodna prawda
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-09-21, 10:31 1
@voidinfinity

Jesteś masakrycznie głupi. Ten prywatny kapitał nie mógłby NIC zrobić bez współpracy socjalistycznych państw.
Jest popyt na przekręty i oszustwa to pojawia się podaż. Na kontraktach rządowych zarabia się najlepiej i ZAWSZE znajdzie się chętny prywatny wykonawca kontraktu. Co dopiero jeśli proponują "kontrakt" na przekręty i kradzieże.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-09-21, 11:04
!Timon napisał/a:

@voidinfinity

Jesteś masakrycznie głupi. Ten prywatny kapitał nie mógłby NIC zrobić bez współpracy socjalistycznych państw.
Jest popyt na przekręty i oszustwa to pojawia się podaż. Na kontraktach rządowych zarabia się najlepiej i ZAWSZE znajdzie się chętny prywatny wykonawca kontraktu. Co dopiero jeśli proponują "kontrakt" na przekręty i kradzieże.



Zacznijmy od tego, że regulacje dotyczące mechanizmów finansowych istniały do czasu, aż pojawili się lobbyści, którzy pod hasłem deregulacji (skąd my to znamy) przepchnęli niekorzystne dla społeczeństwa zmiany (generalnie chodzi o lichwę i instrumenty pozwalających na spekulacje na rynkach finansowych).

Zatem to finansjera dopuściła się korupcji, celem zdobycia instrumentów do kręcenia lodów - czyli tego o czym piszesz.

Wina społeczeństwa jest w tym, że to ignoruje, no ale z drugiej strony skąd mają zdobyć informacje na ten temat? Z koncernów medialnych, kontrolowanych przez wielki kapitał? A może od skorumpowanych polityków?

Jedno jest pewne - gdyby nie ogromna koncentracja kapitału w rękach bardzo wąskiej grupy osób - nie byłoby problemu. Ale, ale - ta koncentracja jest właśnie efektem liberalizmu i kapitalizmu.

Ostatecznym stadium tych dwóch systemów jest oparcie wszystkich zależności pomiędzy ludzmi na własności - czyli niewolnictwo.

Dokształć się trochę w temacie - to pogadamy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie