18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Robertuss 2023-03-04, 11:09 1
Ja mysle,że wpierdolil jakieś mocne dragi w łatwo rozpuszczalnym opakowaniu w kwasach żołądkowych podczas pościgu żeby pozbyć się dowodu zatrzymał się do kontroli no i efekt popalenia dróg pokarmowych.
Zgłoś
Avatar
outline 2023-03-04, 11:46
Ło kurwa, dobry film aż wzdryga ;p
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-03-04, 15:48
Aż mnie naszło na barszcz z uszkami
Zgłoś
Avatar
yankers 2023-03-04, 16:47 1
radek225 napisał/a:




Bardzo jasny kolor czerwony, brak odruchu wymiotnego jak i to że jest to spowodowane zapewne jakimś urazem, sugeruje że albo pękła mu dwunastnica bądź żołądek albo ma mocny krwotok z dolnych dróg oddechowych.
Jednak ma widoczną krew wylewającą się z nosa, wiec to drugie. Chłop po prostu topił się we własnej krwi.
Jedna z gorszych opcji na zejście z tego świata.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2023-03-04, 17:35
radek225 napisał/a:

Jakiś ekspert od wszystkiego się wypowie, czym ten koleś tak naprawdę rzyga? Może koleś ma raka i mu w środku guz przerwał jakąś większą żyłę lub tętnicę?



Dzień dobry, to jest będziecie wrzodów żołądka w tym przypadku bardzo silne, wraz z nazbieraniem się krwi w żołądku dochodzi do wymiotu krwią i treścią zaległą. Czy potrzebuje Pan L4?

Acha i to będzie zgon.
Zgłoś
Avatar
Bartshin 2023-03-05, 2:12
Jakoś obcinanie kończyn, wyrywanie serca czy inne gówna nie ruszyły mnie tak mocno jak to xd
Zgłoś
Avatar
admandzel 2023-03-06, 0:55
Pęknięcie wrzodów żołądka... do uratowania chłop ale tylko szpital i natychmiastowa operacja

albo połknął grubo towaru i ma torsje z rozjebaniem bebecha
Zgłoś
Avatar
SizzleMyDizzle 2023-03-06, 13:01
polecam Aviomarin
Zgłoś