18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Plecionkarz 2014-01-01, 22:41
i oczywiście do programu zaprosił ją nie kto inny jak lis. ona jest kolejnym tematem zastępczym, ludzie się będą ekscytować jakąś głupią dupa która dostała kasę za swoje pierdolenie a podwyżki cen i podatków od nowego roku to tam chuj. W końcu bezcelowe jaranie się ciążą urojoną jest takie ważne.
Zgłoś
Avatar
uneventful 2014-01-01, 22:43 1
@up - nie chodzi o to czy jest. chodzi o to, że MOŻE KIEDYŚ być. i w ten sposób odbierasz komuś to, co sam teraz masz. A może ta osoba kiedyś zmieniłaby świat?

Ale cóż. Jak świat zaleją ludzie z poglądami jak Bongman, to cofniemy się do prehistorii, a nie rozwiniemy dalej.
Zgłoś
Avatar
Maze 2014-01-01, 22:44 2
Denerwują mnie bardzo tacy internetowi napinacze, siedzą przed komputerem i gadają bez sensu "Żadnej aborcji, bo nie wolno". Nikt nie powinien decydować za kobietę czy chce urodzić dziecko, czy nie. W cywilizowanych, nie katolickich krajach, jest to oczywiste, do 3 miesiące legalne. Żadna metoda antykoncepcji nie daje 100% pewności, tylko pocięcie się. Płód ma zerową świadomość, nie wie nawet że istnieje, nie ma imienia, jest praktycznie zlepkiem tkanki z którego MOŻE być człowiek. Nie każdy ma możliwości i chce urodzić i wychować dziecko i co wtedy? Ma zrezygnować całkowicie z seksu do czasu aż będzie mógł zaryzykować? No pewnie że tak! Łatwo to pisać kiedy siedzę przed komputerem i w ogóle nie rucham <- Tak widzę te komentarze. Czy może po wpadce kobieta ma obowiązek urodzić dziecko bo pewien mądry pan w koloratce z bandą swoich wiernych dewotów jej tak powie? Nie. Jej decyzja. Tylko i wyłącznie jej. Zależy to TYLKO od jej sumienia i sumienia lekarza, jeśli będą czyste, zero problemu. Kawałek rosnącej tkanki usunięty i dalsza możliwość normalnego życia.
Zgłoś
Avatar
adamko 2014-01-01, 22:50 6
Idąc tokiem rozumowania pojebów popierających aborcję to kobieta 10 minut po porodzie może zabić swoje dziecko. Jeśli dziecko nie ma jeszcze w pełni wykształconego mózgu to można je zabić, ale dziecko kilku miesięczne również bo nie jest w pełni świadomą istota. Kurwa kim my jesteśmy? Zwierzętami? Bronimy człowieka przed śmiercią do ostatniej chwili a chcemy zabijać rozwijającego się człowieka? Ciało kobiety jej sprawą? Owszem, ale to dziecko w niej już nie jest jej ciałem. Za aborcję powinno być dożywocie jako morderstwo z premedytacją. Trzeba było się nie kurwić.
Zgłoś
Avatar
vanTerrier 2014-01-01, 22:53 12
Widzę, że co jeden debil to lepszy argument serwuje.

@odnośnie tego zjebanego i oklepanego jak stary Passat obrazku z żołędziem: tak, z całą pewnością uprawnione jest tworzenie paraleli pomiędzy człowiekiem, jedyną ziemską istotą o tak rozwiniętej sferze psychicznej i duchowej, tworzącą przeróżne kultury i cywilizacje a jakąś rośliną czy zwierzęciem. Tak kurwa, przecież to jest dokładnie sama liga. Jeszcze tekstu o bryle marmuru i gotowej rzeźbie brakuje. Człowiek w swojej istocie jest w skali świata tak unikatowy i niezwykły (czego przecież nie trzeba nawet wiązać z kwestią istnienia lub nie Boga stwórcy), że trzeba być w późnym stadium skretynienia, aby tworzyć takie porównania.

@"Jej ciauo, jej wybór!!!!11111oneone". No chyba jednak nie jej ciało. Nie zaobserwowałem jeszcze sytuacji, żeby kobieta cyklicznie i samoistnie zachodziła sama ze sobą w ciąże (chociaż tym razem ten debilny tekst przytoczył chyba Bongman, więc może i takie dziwy się dzieją w Sosnowcu). Tak, wtedy to byłoby jej i tylko jej ciało, i względem chęci mogła by się skrobać nawet co parę miesięcy. Pozycja kboiety w trakcie ciąży ze względu na olbrzymie obciążenie fizyczne i psychiczne jest unikatowa, fakt. Ale nie, to NIE JEST KURWA JEJ CIAŁO ANI JEJ AUTONOMICZNA I WYŁĄCZNA DECYZJA.

@Hehehe, nie mogło się obyć bez rozdrobnienia okresu ciąży na rozmaite naukowe stadia rozwoju płodu. Mam dla was propozycję, bando pseudobiologów i etyków od siedmiu boleści. Co wy na to, żebyśmy od chwili poczęcia zaczęli ten dziwny twór nazywać po prostu ŻYCIEM? Nie przejdzie przez gardło? A powiem wam co jest jeszcze śmieszniejsze: stworzenie tegoż Życia jest cudem. I to wcale nie boskim- cudem ludzkiego organizmu i biologii. Jeżeli ktoś nie jest w stanie należycie docenić donośności tego, co w takiej jednej chwili zachodzi w łonie kobiety, nie jest w stanie sam siebie nazywać człowiekiem.

...tak mnie wkurwić od razu w nowy rok
Zgłoś
Avatar
Maze 2014-01-01, 22:54
@adamko
Dziecko po porodzie ma jako taką świadomość, układ nerwowy, mózg, odczuwa ból i bodźce, ogólnie jest człowiekiem. Natomiast kawałek tkanki jakim jest wczesny płód nie posiada takich funkcji definiujących go jako człowieka. Idąc tym tropem żołądź i dąb to to samo.
Kim my jesteśmy? Wolnymi ludźmi, którzy chcą decydować o swoim życiu. Dziecko w niej jest w jej ciele, nikt nie ma prawa kazać zostać kobiecie inkubatorem.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-01-01, 22:56
Zlikwidować wymóg posiadania recepty przy zakupie tabletek "72 godziny po" i problem aborcji praktycznie zniknie.
Obecne przepisy odnośnie aborcji są zajebiste tylko problem leży w ich egzekwowaniu. To jedyne co bym zmienił.

Tylu ludzi bez ambicji którzy by własne gówno żarli byle uniknąć jakichkolwiek konsekwencji swojego postępowania. Jeszcze rozumiem słabszą płeć ale mężczyźni? Chociaż nie. Chłopcy.
Zgłoś
Avatar
JebaćCyganów 2014-01-01, 23:06 1
każdy kto jest za aborcją, powinen w tym momencie umrzeć. pierdolone skurwysyny.
Zgłoś
Avatar
Wiercik102 2014-01-01, 23:07 1
Do 5 miesiaca to nawet nie jest dziecko. Chce usunąc to niech usunie jej sprawa na chuj drążyć temat.
Zgłoś
Avatar
Maze 2014-01-01, 23:07
@JebaćCyganów
Zmienisz trochę poglądy jak odejdziesz od komputera, trochę dorośniesz, znajdziesz dziewczynę o którą będziesz się martwił i troszczył.
Zgłoś
Avatar
v................i 2014-01-01, 23:09 2
Ja mam takie jedno "ale" do krzyczących, że jak baba nie chce mieć dzieciaka, to niech podwiąże sobie jajowody albo usunie macice-widzicie, problem jest taki, że tego w Polsce też nie wolno. Dostęp do pigułek 72h po też chujowy, czasem można szukać, prosić, a recepty nie dostaniesz.
Zgłoś
Avatar
ssiruuvi 2014-01-01, 23:16
adamko napisał/a:

Kurwa kim my jesteśmy? Zwierzętami?



yyy, tak!
Zgłoś
Avatar
N................s 2014-01-01, 23:21
ahhh jak ja uwielbiam takie tematy ! shitstorm w komentarzach gwarantowany

Aborcja GTW ! jebac katolickie smiecie
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2014-01-01, 23:24 2
Nexures napisał/a:

Aborcja GTW ! jebac katolickie smiecie


Nie bądź ignorantem. Tu religia nie ma nic do rzeczy.

Za morderstwo w normalnych czasach będzie czekać was kara śmierci.
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2014-01-01, 23:37 3
Dla większości z was przydała by się aborcja do 20 roku życia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie