18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2020-10-13, 23:41 4
Co za głupi chuj, gdyby siedział na sadolu, to wiedziałby, że na psa sąsiada tylko gąbka nasączona tłuszczem.
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2020-10-13, 23:44 35
Wyobraźcie sobie w Polsce kupić takiego bardzo realistycznego pluszowego i tak targać za autem. Ludzie by Cię zajebali, a nawet jak byś im wytłumaczył, że pluszowy...to i tak by cię zajebali.
Zgłoś
Avatar
Oponka 2020-10-14, 0:05 4
bezsensowne bestialstwo zawsze będzie gorsze od uzasadnionego.
z jednej strony chuj mu w dupsko za zajebanie psa w męczarski sposów.
z drugiej zaś może to zjebany pies sąsiadów, który pogryzł mu dziecko?
z trzeciej strony jeśli druga strona jest prawdą to według zasady pierwszej strony to chuj mu w dupę. psa mógł odjebać szpadlem zamiast ciągnąć w chuj wie, ile za samochodem
Zgłoś
Avatar
kuba6969masochista 2020-10-14, 0:48 13
z czwartej strony połykasz?
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2020-10-14, 0:58
daleko mi do bestialstwa, ale na logikę (pomijając fakt kamery, bo o tym można nie pomyśleć), w mieście spora szansa, że będą świadkowie, po drugie, pewno potrąconym psem nikt by się zbytnio nie przejął, ale z pętlą na szyi? No kretyn, który myśli, że jak komuś pod wycieraczki rzuci skatowane zwierzę, to ten ktoś na pewno nie będzie chciał wiedzieć co się dzieje złego w jego okolicy... ale nawet jakby był sprytny, to za bestialstwo ujebałbym mu ręce i nogi, a następnie pozwoliłbym mu się cieszyć resztą życia
Zgłoś
Avatar
Ryuugamine 2020-10-14, 4:09 3
Ogólnie koleś do odstrzelenia, ale zastanawia mnie jeden fakt, a mianowicie. Na uj koleś wysiadal z auta i otwierał drugie drzwi, by wziąć nożyce? Jakby nie mógł ich zabrać z miejsca kierowcy, eh.
Zgłoś
Avatar
Szangti 2020-10-14, 6:01 6
Za martwego pchlarza zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
zbysio 2020-10-14, 7:15 14
Szangti napisał/a:

Za martwego pchlarza zawsze piwko



Ja najchętniej bym dał piwo za martwego patusa Ciebie
Zgłoś
Avatar
Tranquillum 2020-10-14, 7:28 1
Jak słodko.. Wziął pieska na przejażdżkę, a nie tylko dookoła bloku, żeby się wysrał..
Zgłoś
Avatar
F................r 2020-10-14, 7:47 1
Szangti napisał/a:

Za martwego pchlarza zawsze piwko



Oho, poligon założył nowe konto.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2020-10-14, 8:24
zbysio napisał/a:

Ja najchętniej bym dał piwo za martwego patusa Ciebie



Tylko się tam nie zesraj miłośniku piesków
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-10-14, 8:36 1
Myślę, że blachy są do odczytania, jak się ktoś przyłoży. Mam nadzieję, że społeczność internautów nie zawiedzie i zgnoi typa tak, że skończy się to samobójstwem.
Zgłoś
Avatar
romozomo 2020-10-14, 8:45 1
Jeżeli to Brazylia to ma wybaczone. Bo katolik.
Zgłoś
Avatar
tim1989 2020-10-14, 9:14
Ostatnio wcięło mi gdzieś kota, sąsiadce też ,tylko ze dwa. Ostatnio była sraż miejska że ktoś wnyki zakłada na koty... Qrwa chyba doszło do tego że gdzieś w pensjonacie serwują kotlety z kota.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie