18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
lupusborealis 2013-01-29, 1:16 35
Żenujące..... taki suchar że aż zęby bolą od oglądania
Zgłoś
Avatar
blasjas 2013-01-29, 1:37 3
A mi się podobało. Więcej emocji niż w niejednym "holiłudzkim" horrorze. Nagrajcie coś jeszcze
Zgłoś
Avatar
NoisE89 2013-01-29, 1:40
Planujemy sequel.... albo prequel Ale tym razem bardziej przemyślany i profesjonalny, to zostało stworzone bardzo spontanicznie
Zgłoś
Avatar
gambiterv 2013-01-29, 1:44
Jak Ty kurwa masz omotane to zawieszenie O_o
Zgłoś
Avatar
Archios 2013-01-29, 1:46 15
lupusborealis napisał/a:

Żenujące..... taki suchar że aż zęby bolą od oglądania



To takie duże i jasne za oknem to słońce. Ono świeci tylko na zewnątrz budynków. Tam jest sporo świeżego powietrza. By słońce ujrzeć i powietrzem pooddychać, trzeba czasem wstać od komputera i skończyć wypisywać marne posty.

Chłopaki, którzy kręcili ten filmik, najwyraźniej czasem tam przebywają i wolny czas wykorzystują w inny, nieco ambitniejszy sposób. Doceńmy rodzime produkcje i alternatywne źródła pozytywnej energii... Ode mnie leci piwko Pozdrowienia dla ekipy i tak trzymajcie
Zgłoś
Avatar
motoguru 2013-01-29, 1:49 1
lupusborealis napisał/a:

Żenujące..... taki suchar że aż zęby bolą od oglądania



popierdolił, popierdolił, może się odmeldować
Zgłoś
Avatar
NoisE89 2013-01-29, 1:51 1
gambiterv napisał/a:

Jak Ty kurwa masz omotane to zawieszenie O_o



Ano, ujeba-O mi zaczep przedni w replice po pijaku, to trzeba sobie jakoś radzić
Zgłoś
Avatar
Pomieszany 2013-01-29, 2:02
Jak dla super. Może dałoby się to zrobić bardziej profesjonalnie, ale nie od razu Kraków zbudowano. Leci piwko, bo naprawdę fajny mieliście pomysł, a i wykonanie niczego sobie.

Normalnie nabijam się z bawiących się w wojsko i biegających bez celu z zabaweczkami "ASG-owców", ale dla Was akurat pełen szacun, bo zrobiliście kawał dobrej roboty. Tak trzymać.
Zgłoś
Avatar
P................a 2013-01-29, 9:54
A nie mysleliscie o karierze w NSZ? ASGowcy dobrze na tym wychodza
Zgłoś
Avatar
Mockba 2013-01-29, 10:23 1
Akcja bardzo dynamiczna i porywająca, poderwała mnie z krzesła wprost do kibla
Zgłoś
Avatar
NoisE89 2013-01-29, 10:39 1
Pomieszany napisał/a:

J

Normalnie nabijam się z bawiących się w wojsko i biegających bez celu z zabaweczkami "ASG-owców"



Wiesz, ja wychodzę z założenia że lepiej bawić się w wojnę, niż robić wojnę Jeśli człowiek ma takie instynkty i potrzeby to lepiej je wyładować w tę stronę.

A tak poza tym to nasza grupa podchodzi do ASG bardzo serio, regularnie trenujemy taktyki wojskowe i policyjne, poza ASG zajmujemy się rekonstrukcją antyterrorystyczną itp. film jest dla jaj i już troche stary, ale nasze ASG wygląda zupełnie inaczej niż większośi grup "na pałę"

Pozdro i dzięki za pozytywną i konstruktywną (przede wszystkim) wypowiedź
Zgłoś
Avatar
enerpeka 2013-01-29, 12:12 2
no no!!! muszę przyznać, że chujowe
Zgłoś
Avatar
lupusborealis 2013-01-29, 16:44 1
Archios napisał/a:

To takie duże i jasne za oknem to słońce....

odpowiem ci tekstem @motogoru:

motoguru napisał/a:

popie**olił, popie**olił, może się odmeldować



jeszcze masz jakieś mądrości w zanadrzu?
Zgłoś
Avatar
Metzeger 2013-01-29, 18:30
Że niby grupa rekonstrukcyjna? A co rekonstruujecie, bo jakoś rozpoznać nie potrafię
Zgłoś